V štatistike strelcov dominuje Kerekeš

 

Titul najlepšieho strelca po jesennej časti v II. triede získal Oto Kerekeš, hráč jesenného lídra z Kružnej. Súperovým gólmanom nastrieľal 20 gólov.

V II. triede sa odohralo v jesennej časti  40 majstrovských stretnutí a padlo 250 gólov. O 235 gólov sa postaralo 83 strelcov, 15 gólov pribudlo po piatich kontumáciách domácim mužstvám , keď sa päť stretnutí neodohralo pre neúčasť hostí. Padli aj tri góly pri ktorých kanonieri mierili do vlastných sietí.

 

Tri prvenstvá pre Kružnú

 

Na čele poradia strelcov sa usadil Oto Kerekeš, ktorý skóroval v siedmich zápasoch. Trikrát sa prezentoval hetrikom proti Krh. Dlhej Lúke B, Plešivcu a Krh. Podhradiu B. Sedmičku nasúkal gólmanovi Ml. Brzotín. Vlani bol s 28 gólmi aj kráľom strelcov. Najviac gólov zaznamenali hráči lídra Kružnej až 50. Najmenej tri majú na konte hráči z Ml. Brzotín. Okrem strelca a najlepšieho útoku zimuje Kružná na poste lídra.

 

Najviac kanonierov mala Pača

 

Za jednotlivé mužstvá sa do streleckej listiny zapísal rôzny počet strelcov. Najviac ich mala Pača 12 strelcov a najmenej Ml. Brzotín iba troch. Kružná mala 11, Plešivec a Štítnik po 10, Krh. Dlhá Lúka B 9, Krh. Podhradie B a Gem. Hôrka B po 8, Rakovnica 7, Slavošovce 6. Desať hráčov zaznamenalo hetrik pričom L. Varga z Kružnej ich mal na konte až tri. V. Zsóri z rezervy Gemerskej Hôrky zaznamenal dve štvorgólové zápisy, R. Volčko z Plešivca jeden ako i G. Grecmacher z rezervy Krh. Dlhej Lúky. Päť gólov strelil Arpáši z Plešivca gólmanovi Ml. Brzotín. V tomto dueli zvíťazil Plešivec 15:0. V tomto stretnutí totiž Ml. Brzotín nastúpil iba s deviatimi hráčmi, ale nerezignoval a pohár horkosti si „ vychutnal“ až do konca.

 

Trojica najlepších strelcov

 

Po polovičnom kráľovi strelcov Kerekešovi z Kružnej si druhé miesto v štatistike so 14 gólmi vyslúžili L. Varga (Kružná) a V. Zsóri (Gem. Hôrka B). Tretie miesto patrilo s 13 gólov Gajdošovi (Pača). V jednotlivých kluboch najlepšie trojice tvorili. Kružná Kerekeš (20 gólov), L. Varga(14). Kamenský (5), Pača Gajdoš (13), M. Zagiba (7), Lopata a Slávik po3, Gemerská Hôrka B V. Zsóri (14), Liptai (4), Csík, G. Kȍkény po 3, Rakovnica L. Lörinc (5), I. Lörinc 3, Slavošovce L. Vagra (7), J. Lalik (3), Balco a Dzureň po 2, Plešivec Arpáši (5), Volčko (4), E. Polyák a Havrlent po 3, Krh. Dlhá Lúka B R. Králik (5), Emödi a Grecmacher po 4, Štítnik J. Ragyina (5), Prokšej a Krága po 4, Krh. Podhradie B Tolvaj (5), Zubatý, G. Polyák po 2.

 

ifrv

 

Prehľad jesennej časti 1. triedy: Na čele zimuje Krásnohorská Dlhá Lúka

 

Vydané dnes o 0:00 Autor: Peter Podolinský

 

Najvyššia okresná futbalová súťaž má za sebou chvíľami dramatickú jesennú časť. Dovedna padlo 398 gólov, vylúčených bolo 17 hráčov, jedno mužstvo vystúpilo zo súťaže.

 

ROŽŇAVA. Okresná futbalová I. trieda má zimnú prestávku. Na jeseň odohrali všetkých trinásť kôl a pridali k nim aj predohrávku prvého jarného kola.

Na vedúcej priečke zimuje Krh. Dlhá Lúka so štvorbodovým náskokom pred Vyšnou Slanou a tretia je so stratou štyroch bodov Rudná.

Na opačnom konci sú Honce. No aj keď sú na poslednom mieste, nemusí to ešte znamenať vypadnutie.

Po siedmom kole sa totiž so súťaže odhlásili Dedinky a výsledky zápasov mužstva boli anulované.

Stabilnú dvanástku tímov v ročníku 2015/2016 doplnila Nižná Slaná, ktorá sa do najvyššej okresnej súťaže vrátila po desiatich rokoch.

Z V. Košicko-gemerskej ligy vypadol do okresu Betliar.

 

V I. triede zostal aj víťaz predchádzajúcej sezóny Baník Drnava. Vzhľadom na finančné nároky sa vzdal postupu do V. ligy.

Dramatický štart

Už situácia pred prvým kolom naznačila, že ročník nebude jednoduchý. Nebolo totiž jasné, či mužstvo FK Honce nastúpi alebo nenastúpi do súťaže. Nakoniec nastúpilo.

 

Hneď v prvom kole druhý augustový víkend nevycestovali hráči Jablonova n/T na zápas do Bohúňova. Príčinou bol fakt, že štyria hráči boli na dovolenke, traja prestúpili do iných klubov. K dispozícii tak bolo sedem hráčov.

Nasadeniu dorastencov zabránili nedotiahnuté záležitosti v elektronickom systéme. Na odložení zápasu sa so súperom dohodnúť nepodarilo.

Emócie sa naplno prejavili v zápase medzi Hrhov a Rudnou. Po polhodine hry odpískal rozhodca penaltu proti domácim, po ktorej nasledovalo vylúčenie dvoch domácich hráčov.

 

V druhom polčase muselo viacero hráčov domáceho Hrhova pre zranenie odísť z hracej plochy. Po necelej hodine hry tak klesol počet hráčov Hrhova pod sedem a rozhodca tak musel zápas predčasne ukončiť.

V druhom kole sa pre horúce počasie začali zápasy až o 17.15 hod. Favoriti nezakopli a začala sa vytvárať vedúca skupina zložená z Krh. Dlhej Lúky, Vyšnej Slanej, Rudnej a Drnavy.

 

Rozhodla posila

 

Šlágrom tretieho kola bolo susedské derby medzi Drnavou a Krh. Dlhou Lúkou. Domáci začali dobre, no do polčasu bol stav vyrovnaný 2:2.

Po prestávke sa Drnava znova ujala vedenia, no vylúčenie Čeľovského po viac ako hodine hry naznačilo, že udržať vedenie nebude jednoduché. Tak sa aj stalo. Sily sa však vyrovnali, keď po druhej žltej karte musel odísť Bubenčík.

Hlavnou postavou tohto zápasu však bola nová posila Krh. Dlhej Lúky L. Héger. Šesť minút pred koncom zápasu uzavrel hetrik a zabezpečil tak hosťom víťazstvo.

Dramatické stretnutie bolo aj vo Vyšnej Slanej. Hostia z Rudnej už viedli o dva góly, no domáci do polčasu výsledok otočili. Za pozornosť stojí aj osem napomínaní.

Na góly bolo na jeseň najbohatšie štvrté kolo. Dovedna ich padlo 44. Vyšná Slaná dala Vlachovu na jeho pôde deviatku, v súboji Krh. Dlhej Lúky a Hrhova padlo až 13 gólov.

Najmenej gólov na jeden zápas boli štyri.

Prvýkrát sa kolo obišlo bez vylúčených hráčov.

 

Dve desiatky

 

V piatom kole sa zrodili dva výsledky, v ktorých domáce mužstvá Drnava a Vyšná Slaná dali svojim súperom po desať gólov. V ostatných zápasoch víťazili hostia.

Problémy na Dedinkách začali narastať a pre nedostatok hráčov tím nevycestoval do Hrhova.

 

V znamení remíz

 

Nasledujúce šieste kolo prinieslo len 16 gólov, čo bolo najmenej v jesennej časti. Hostia tentoraz nevyhrali, no zrodili sa štyri remízy. Výsledkom 1:1 sa skončilo aj meranie síl dovtedy neporazených Krh. Dlhej Lúky a Vyšnej Slanej.

Prvého víťazstva sa dočkali aj hráči Betliara, no vzhľadom na neoprávnený štart hráča bol tento zápas kontumovaný v prospech Honiec.

 

Dedinky z kola von

 

V siedmom kole sa Dedinkám znova nepodarilo dať dohromady káder a necestovali tak do Vyšnej Slanej. Následne potom zástupcovia klubu oznámili odstúpenie zo súťaže. Anulovanie výsledkov mužstva prinieslo aj zmeny do tabuľky.

Na prvé miesto sa posunula Krh. Dlhá Lúka a z neho do konca jesene nezostúpila.

Honce sa v tejto sezóne stali „fackovacím panákom“ a ukázalo sa to aj v zápase vo Vlachove, kde v deviatom kole inkasovali deväť gólov. Smolný zápas na domácom ihrisku odohrali Bohúňovčania.

Po hodine hry viedli nad Drnavou 1:0 a zdalo sa, že tri body zostanú doma. No nestalo sa. V 89. min. premenil hosťujúci Barczi penaltu a kanonier Rencsok pridal víťazný gól Drnavy.

V desiatom kole sa v boji o druhé miesto stretli Drnava a Vyšná Slaná. Súperom chýbali strelci, domácim Rencsok, hosťom B. Kuzma. Možno aj preto padli len tri góly. Zápas sa skončil víťazstvom Vyšnej Slanej.

 

Domáci vs. hostia

 

Jedenáste kolo patrilo domácim celkom, keď na pôde súpera bodovala len Krh. Dlhá Lúka. Vyšná Slaná hostila doma Hrhov a v prvom polčase musela dvakrát doťahovať náskok súpera. Po prestávke však už dominovala.

Hráči Dlhej Vsi sa celú jeseň borili zo zraneniami. Nastupovali tak hráči z lavičky a dorastenci. To sa odzrkadlilo aj na výsledkoch.

V Rudnej už do polčasu prehrávali 1:4.

Prekvapením sa skončil aj zápas medzi Betliarom a Drnavou. Domácemu Tatranu vyšiel jeden z únikov v úvode zápasu a najtesnejší rozdiel si udržali až do konca.

 

Predposledné 12. jesenné kolo prinieslo až päť víťazstiev pre hosťujúce celky. Doma bodoval len Hrhov.

Posledné kolo jesennej časti bolo v znamení vyrovnaných výsledkov. Až päť zápasov sa skončilo jednogólovým rozdielom.

Prvú prehru si zapísali hráči Vyšnej Slanej. Súper z Rožňavského Bystrého sa vedenia ujal po štvrťhodine hry.

Potom nasledovalo neúspešné dobíjanie brány hostí, v rámci ktorého zostali nepremenené aj dve penalty.

Rovnakým výsledkom sa skončil aj súboj domácej Rudnej s Drnavou.

V súboji Betliara s Bohúňovom už domáci prehrávali 0:3, no v druhom polčase sa podarilo zápas otočiť na 4:3.

Rovnakým výsledkom sa skončilo aj stretnutie Vlachova s Nižnou Slanou. V susedskom derby bol polčasový stav 3:3. O víťazstve Vlachova rozhodol jediným gólov druhého polčasu B. Vysoký.

 

Predohrávka

 

Vzhľadom na priaznivé počasie sa druhý novembrový víkend odohralo aj prvé kolo jarnej časti. Odohralo sa päť zápasov, súboj Honiec s Nižnou Slanou bol odložený na jar.

Odveta priniesla druhú prehru Vyšnej Slanej, ktorá podľahla Betliaru 1:4. V ďalších zápasoch sa však papierové predpoklady splnili a favoriti vyhrali.

Začiatok jarnej časti, teda 15. kolo, je v I. triede stanovené na prvý aprílový víkend tohto roku.Čítajte viac: https://roznava.korzar.sme.sk/c/8123941/prehlad-jesennej-casti-1-triedy-na-cele-zimuje-krasnohorska-dlha-luka.html#ixzz3yXbSPwrI

Jeseň priniesla dorastencom Podhradia i Drnavy viac radosti

 

21.1.2016 - I keď  jesenná časť aktuálneho súťažného ročníka je už za nami a pomaly sa rozbieha zimné prípravné obdobie,  prinášame hodnotenie a niekoľko postrehov z jesene z pohľadu hráčov dvoch klubov treťoligového dorastu, ktoré skončili v jesennej časti v elitnej štvorke.  Za Krh. Podhradie (2. miesto) A. Kraka najlepšieho strelca mužstva (8 gólov) a R. Slivu za Drnavu (4. miesto), gólmana mužstva.

 

Adrian Krak (Krh. Podhradie): „ Jesennú časť hodnotím z môjho hľadiska na výbornú z dôvodu, že sme skončili na priebežnom druhom mieste aj keď lepšie by sa na to pozeralo keby sme boli na samom vrchole. Určite nás mrzí zápas doma z Drnavou a taktiež aj vonku s Bidovcami. Boli to zápasy ktoré sme mali vyhrať, no žiaľ sa nám to nepodarilo  Sme radi, že sa jesenná časť už skončila z dôvodu, že sme už začali kondične odpadávať. Cez zimnú prípravu musíme nabrať hlavne na kondícií aby sme boli poriadne pripravený na jarnú časť a išli zápas k zápasu naplno“.

 

 

Richard Sliva (Drnava): „Po sezóne som sa vrátil z Rožňavy do Drnavy, aby som im pomohol ale aj preto, lebo nemali brankára a ja som potreboval treťoligový tým. Tak som si povedal že túto sezónu chcem zabojovať v drese Drnavy o titul majstra tretej ligy. Čo dodať celkom sa nám darilo aj tréningy sme mávali počas jesene pravidelne a všetci sa ich zúčastňovali. Tak sa dostavili aj dobré výsledky. Mali sme aj tri prehry, ale po zápasoch sme si vždy stretnutie rozobrali a povedali si čo treba vylepšiť a na nasledujúcom  tréningu sme si prešli chyby a pracovali na ich odstránení. Verím, že zimnú prípravu, ktorá nateraz prebieha v telocvični nám pomôže vykročiť tou správnou nohou do jarnej odvety a dokážeme sa posunúť v tabuľke ešte vyššie“.  

 

 

III. liga SD KG 2015/2016 po predohrávke 14.kola

 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

Skóre

Body

+/-

1

 TJ Družstevník Malá Ida

13

9

2

2

65 : 20

29

8

2

 FK Krásnohorské Podhradie

13

9

1

3

34 : 21

28

10

3

 FK Bodva Moldava nad Bodvou

13

8

2

3

71 : 18

26

2

4

 FK Baník Drnava

13

8

2

3

40 : 34

26

5

5

 FK Hrhov

13

7

2

4

48 : 32

23

5

6

 OFK Slovan Poproč

13

7

0

6

54 : 31

21

3

7

 FK Bidovce

13

6

2

5

29 : 42

20

-1

8

 FK KRÁSNA

13

6

1

6

47 : 23

19

4

9

 TJ Roma Moldava nad Bodvou

13

7

1

5

68 : 29

22(-6)

1

10

 MFK Spartak Medzev

13

5

0

8

24 : 42

15

-3

11

 SP MFK Rožňava

13

4

0

9

26 : 32

12

-6

12

 MFK Ťahanovce A

12

1

0

11

12 : 104

3

-15

13

 FK FC Valaliky

13

0

1

12

18 : 108

1

-20

14

 FK Junior ŠACA  (odstúpené)

0

0

0

0

0 : 0

0

0

 


ifrv

 

ŠK Štítnik v premiére zimuje v elitnej trojke

 

Jesenný cieľ futbalisti nováčika zo Štítnika naplnili k spokojnosti . Nielenže favoritov na postup potrápili, ale v konečnom súčte sa vtesnali o bod pred rezervu Gemerskej Hôrky, čím prezimujú na treťom mieste.

 

ŠTÍTNIK. Po ročnej stagnácii vznikov v Štítniku nový futbalový klub ŠK Baník Štítnik, ktorý je v sezóne 2015/2016 nováčikom II. triedy okresných futbalových majstrovstiev. V jesennej časti bojoval v konkurencii deviatich mužstiev a postupne káder i realizačný tím stabilizoval. Od úvodných kôl prekvapujúco bojoval v elitnej štvorke a z deviatich zápasov šesťkrát  pocítil príchuť z víťazstva. Dvakrát prehral a raz si body podelili v zápase s Rakovnicou. Najlepším strelcom mužstva sa s piatimi gólmi stal Ján Ragyina. 

 

Ako jediní zdolali lídra z Kružnej   

 

V domácom prostredí dominovali, keď nestratili ani bod. Tesne zdolala Kružnú, keď na polčasové vedenie Vargu dokázali odpovedať Lavenom a Sivókom . Ako sa neskôr ukázalo víťazstvo nad neskorším lídrom jesene bolo najcennejšie, nakoľko Kružnú už nedokázal nikto poraziť. Ml. Brzotín zdolali bez boja, nakoľko hostia na zápas necestovali. V Štítniku kapitulovali i Slavošovce a taktiež v porazeneckej nálade odchádzali futbalisti z rezervy Krh. Podhradia. Vonku sa im naplno darilo bodovať na pôde rezervy Krh. Dlhej Lúky a Plešivci. Prehrali v Gemerskej Hôrke a o gól na Pača, kde domáci už viedli do polčasu 3:1. V Rakovnici dvojgólové vedenie neudržali, nakoľko po obrátke o zisku bodu pre domáce farby rozhodol po dvoch góloch I. Lörincz. 

 

Jeseň dopadla nad očakávanie

 

„ Po vzniku nového klubu sme sa predovšetkým zamerali na vyskladnenie mužstva hlavne z bývalých hráčov FK Baník Štítnik a na prestup štítnických hráčov, ktorí mali ochotu znova reprezentovať obec. Napriek rôznym prekážkam sme splnili všetky podmienky a do začiatku súťaže nastúpili s dvadsaťčlenným kádrom. Post lodivoda zaujal tréner bývalého klubu TJ Baník Štítnik Ondrej Pazera, ktorý už v minulosti dokázal s mužstvom postúpiť z tretej i druhej triedy. Mužstvo trénovalo dvakrát týždenne a brankár Tomáš Kandalík mal dokonca možnosť trénovať v štvrtoligovej Rožňave. Jesennú časť ako predseda klubu ŠK Baník Štítnik môžem hodnotiť nad očakávanie, nakoľko hráčom boli vytvorené v krátkej dobe dobré podmienky či na tréning ako aj na finančné zabezpečenie chodu klubu. Jeseň sme skončili na peknom treťom mieste v tesnom závese za najväčšími ašpirantami na postup. Ako jediní sme zdolali najväčšieho favorita z Kružnej“, uviedol Marek Kuzma.

 

V pláne aj práca s mládežou

 

Nateraz si aj v Štítniku dajú chlapci oddych od futbalu a budú sa venovať hlavne najkrajším sviatkom v roku Vianociam. „ Zimná príprava začne v druhej polovici januára , kde chceme využiť domáce okolité terény na kondičnú prípravu. Taktiež je v pláne krátke sústredenie na Hrádku a neskôr  prípravné zápasy s mužstvami z okresných súťaží. Cieľom do budúcna je zintenzívniť prácu  s mládežou, nakoľko budovanie vhodnej hráčskej základne je v každom klubu predpokladom k úspechu. V neposlednom rade chceme dokončiť areál nového futbalového štadióna u nás v Štítniku“, dodal M. Kuzma.

 

Strelci

 

Štítnik

Jeseň

 

ČK

Eltschläger

 

1/1

 

Dudaš

Škvareniak

 

1/1

 

 

Prokšej

 

1,1,2/4

 

 

Z. Laven

 

1/1

 

 

M. Sivók

 

1,1/2

 

 

Dudáš

 

1/1

 

 

A. Krága

 

1,1,1,1/4

 

3 kont

Gunár

 

1,1/2

 

 

J. Ragyina

 

3, 1,1/5

 

 

Mil. Gallo

 

2/2

 

 

 

Ifrv/Karol Csobádi

   

Pača môže zaútočiť z druhej priečky

 

Vydané 11. 12. 2015 o 0:00 Autor: Karol Csobádi

 

Futbalisti Pače sa už niekoľko sezón snažia o návrat do I. triedy. Snáď i napriek problémom to nevzdajú ani v aktuálnom ročníku, veď zimujú na druhom mieste so štvorbodovou stratou na jesenného lídra z Kružnej. Okrem pekného umiestnenia majú v kádri tretieho najlepšieho strelca súťaže Ľ. Gajdoša.

 

PAČA. Futbalisti Pače pred siedmimi rokmi vypadli z I. triedy, ale s touto skutočnosťou sa akosi nedokážu uspokojiť. Rok čo rok bojujú o návrat, ale končia najmenej už tri roky na druhom mieste na konci súťaže, podobne ako aj po jesennej časti.

Vlani im postup uchmatla z rúk Nižná Slaná, ktorá nakoniec bola lepšia iba o bod, ale po jeseni viedla podobne ako teraz Kružná o štyri body.

V aktuálnom ročníku však situácia nie je čo sa kádra týka najružovejšia, ale futbalisti Pače okrem Kružnej a nováčika zo Štítnika väčšiu konkurenciu nemajú.

 

Vlaňajší neúspech niektorých odradil

 

Ešte pred štartom novej sezóny 2015/2016 sa hľadali chyby, príčiny a hlavne vinníci dôvodu neúspešného postupu. Niektorých hráčov to dokonca odradilo natoľko, že využili nový prestupový poriadok a klub opustili.

 

„Pravdou je, že postup sa nám nepodaril. Niektorí hráči mi dávali za chybu, že som nepristúpil k 'osvedčeným' praktikám. Následne prebehli ostré debaty, nakoľko z mojej strany nikdy takýto futbal Pača hrať nebude. Na ihrisku boli predovšetkým hráči a nie ja a jednoznačne sme v Nižnej Slanej mali zápas vyhrať, no kanonier, akým bol Šomšák, netrafil ani bránu a detto v Bohúňove. Pred štartom na hráčskej schôdzi všetci hráči okrem jedného sľúbili, že ostanú a ešte zabojujeme. Po návrate z dovolenky bol však opak pravdou a päť hráčov bolo zrazu v Krh. Dlhej Lúke, dokonca aj brankár. Boli sme pred dilemou, kde týždeň pred štartom zohnať hráčov a brali sme všetko, čo bolo po ruke. Niektorí to však nevydržali a dali prednosť iným aktivitám. Osobne si myslím, že zo strany zväzu bolo treba promptne riešiť situáciu s Honcami, nakoľko až do poslednej chvíle brzdili štart mužstva z druhého miesta a to nie prvýkrát. Na Pači by sa tak bola hrala I. trieda a dovolím si tvrdiť, že mužstvo sme na to mali,“ uviedol starosta obce a hráč FK Sokol Pača Ladislav Zagiba.

 

Rakovnica ich zaskočila

 

V jesennej časti v domácom prostredí nenašli premožiteľa a postupne zdolali rezervu Gemerskej Hôrky, Slavošovce, Plešivec i Štítnik.

Na pôde súperov vyhrali na pôde Ml. Brzotín a rezervy Krh. Podhradia. Remízu uhrali v Krh. Dlhej Lúke a v Rakovnici.

V Rakovnici, ktorá prekvapila, dokonca viedli zásluhou Lopatu a Pačaya 2:0, ale domáci do polčasu nielenže vyrovnali, no neskôr otočili stav vo svoj prospech. Ešteže Lopata desať minút pred koncom vybojoval aspoň bod.

 

„Máme prestarnuté mužstvo, ale i napriek tomu sa nám podarilo skončiť na druhom mieste. Mrzí ma, že niektorí hráči, ktorí odišli, rozširovali, že futbal na Pači končí. Posledné zápasy jesene museli nastupovať pravidelne hráči aj nad päťdesiat rokov a ja som bol neraz v bráne. Máme medzi nami hráčov, ktorí by mohli hrať aj vyššiu súťaž, ale ostali kvôli mne a kolektívu. Ja ich tak vlastne brzdím v ich futbalovom raste,“ konštatoval Zagiba.

 

Zimnú prípravu absolvujú kolektívne

 

I keď situácia okolo futbalu na Pači nie je do budúcnosti najružovejšia, nakoľko v obci potenciál v mladých ľuďoch, futbalistoch nie je a čo vedia futbal hrať, nechcú.

O pár rokov, ako tvrdí starosta obce, po skončení starých hráčov futbal nebude mať kto hrať, ani sa o neho starať.

 

„Bodaj by som sa mýlil, ale nebaví ma podobne, ako to napísali funkcionári Dediniek, pred každým zápasom obvolávať hráčov a prosiť sa ľuďom, aby reprezentovali svoju obec. My, čo sme ostali, sa budeme snažiť hrať futbal, hoci aj v II. triede, sme dobrá partia a s bratom Milošom sme hráčom zakúpili tepláky. Čo sa zimnej prípravy týka, skoro všetci hráme hokej a v jarných mesiacoch pôjdeme na sústredenie niekde na Telgárt zalyžovať si, nabrať kondíciu a hlavne byť spolu ako kolektív,“ dodal na záver Zagiba.

 

Či sa podmienky pre futbal v Pači počas dlhej zimnej prestávky zlepšia a ľudia okolo futbalu nájdu spoločnú reč a cestu k sebe, ukáže čas.

V opačnom prípade by futbalová rodina v okrese mohla prísť o ďalší klub s bohatou športovou tradíciou.

 

Strelci

 

 

Pača

Jeseň

 

ČK

Lopata

 

1,2/3

 

Liška

Gajdoš

 

3,1,1,2,2,2,2/13

 

Erm

M. Zagiba

 

2,1,3,1/7

 

 

J. Bocko

 

1/1

 

 

Liška

 

1,1/2

 

 

M.Sslávik

 

1,2/3

 

1vl.

Ľ. Ivančo

 

1/1

 

 

Sustrik

 

1/1

 

 

O. Pačay

 

1/1

 

 

Pisár

 

1,1/2

 

 

R. Dlugoš

 

1/1

 

 

Adam

 

1/1

 

 

 

ifrv

Kružná je po jeseni najvyššie

 

V konkurencii deviatich mužstiev sa v najnižšej okresnej futbalovej súťaži najviac v jesennej časti darilo Kružnej, ktoré zimuje na poste lídra so štvorgólovým náskokom na prenasledovateľa z Pače. Okrem prvenstva má v kádri aj polovičného kráľa strelcov O. Kerekeša.

KRUŽNÁ. V uplynulom ročníku futbalisti Kružnej usilovali o postup a takmer do konca bojovali s dvojicou Pača a Nižná Slaná. Nakoniec Nižnoslánčania postúpili a Kružnej sa ušla tretia priečka. V aktuálnom ročníku však postupové ambície chcú naplniť, čo je ich jediným cieľom. Najvážnejším konkurentom  bude však Pača, ktorá si šancu taktiež nechce nechať ujsť.

 

Niekoľko prvenstiev

 

Okrem postu lídra dominovali futbalisti Kružnej  aj v niekoľkých ďalších štatistikách. V jesennej časti mali najproduktívnejší útok, keď nastrieľali súperovým brankárom až päťdesiat gólov pričom inkasovali najmenej iba sedem. V kádri majú aj polovičného kráľa strelcov v súťaži O. Kerekeša, ktorý má na konte dvadsať presných zásahov. Tie dosiahol v siedmich zápasoch. Trikrát sa blysol hetrikom proti rezerve Krh. Podhradia, Krh. Dlhej Lúke a do tretice proti Plešivcu. Sedem gólov nasúkal gólmanovi Ml. Brzotín v susedskom derby v ktorom Brzotín doma inkasoval až tucet gólov. Pravda  domáci nastúpili na zápas iba s deviatimi hráčmi. K menej lichotivej štatistike však patria dve inkasované červené karty, ktoré chytili Kamenský za urážku rozhodcu v zápase proti Pači a L. Mezei za vzájomné napadnutie v zápase so Slavošovcami.

 

Doma dominovali

 

Mužstvu sa darilo hlavne v domácom prostredí, kde nenašli premožiteľa a postupne zdolali vysoko Plešivec a rezervu Krh. Podhradia. Pača odchádzala s nádielkou troch gólov, rezerva Hôrky inkasovala „päťku“ a Rakovnica prehrala o gól. Vonku si zaknihovali jedinú prehru a to u nováčika v Štítniku. Následne však porazili rezervu Krh. Dlhej Lúky, Slavošovce a už spomínaný Ml. Brzotín dvojciferným skóre.

 

S kádrom chceme iba postup

 

 „ S jesennou časťou môžeme byť takmer na sto percent spokojní nebyť zápasu v Štítniku, ktorí sme pokašlali na celej čiare. Prvý polčas sme mohli vyhrávať  o tri , štyri góly a rozhodnúť, ale opak bol pravdou. Body sme stratili a tie nám možno neskôr budú chýbať i keď máme pred odvetou na druhú Paču štvorgólový náskok.  Okrem prvenstva máme v mužstve aj vedúceho strelca súťaže Kerekeša  a okrem neho v elitnej štvorke je ešte Varga a ja. Som rád a ďakujem vedeniu, že sa mu podarilo dať dohromady tak kvalitný káder včetne posíl.  Taký hráč ako A. Görgei  môže kľudne hrať aj štvrtú či piatu ligu. O našej kvalitnej zápasovej hre svedčí aj aktívny pomer strelených a inkasovaných gólov a to hovorí za všetko. V zimnom prípravnom období chceme neskôr čo najlepších súperov na prípravné zápasy a taktiež je v pláne vyskúšať nových hráčov, ktorých zakomponujeme do kádra. Cieľom tak do odvety neostáva nič iné iba jasný postup“, hodnotil hrajúci tréner FK Apex Kružná Jaroslav Kamenský. 

 

Strelci po jeseni

 

 

Kružná

jesen

 

ČK

L. Varga

 

3,1,2,2,1,3,1,1/14

 

Kamenský UR

O. Kerekeš

 

3,3,3,1,7,2,1/20

 

 

J. Rusnyák

 

2/2

 

L. Mezei napad. vzáj. 86

P. Fabián

 

1/1

 

 

J. Kamenský

 

1,2,1,1/5

 

 

L. Mezei

 

1,1/2

 

 

A. Gögrei

 

1/1

 

1 vl. Bocko

Ro. Polyák

 

1/1

 

 

P. Tomi

 

1/1

 

 

J. Strelka

 

1/1

 

 

Salai

 

1/1

 

 

 

II. trieda OFM 2015/2016 po jesennej časti

 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

Skóre

Body

+/-

1

 FK Apex Kružná

9

8

0

1

50 : 7

24

9

2

 TJ Sokol Pača

9

6

2

1

37 : 17

20

8

3

 ŠK BANÍK ŠTÍTNIK

9

6

1

2

26 : 17

19

7

4

 FK Gemerská Hôrka B

9

6

0

3

29 : 17

18

6

5

 TJ Baník Rakovnica

9

4

3

2

21 : 14

15

0

6

 FK Plešivec

9

2

3

4

22 : 27

9

-3

7

 FK Krásnohorské Podhradie B

9

2

3

4

18 : 28

9

-6

8

 TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka B

9

2

1

6

25 : 26

7

-8

9

 TJ Papiereň Slavošovce

9

1

2

6

17 : 32

5

-7

10

 TJ Mladosť Brzotín

9

0

1

8

5 : 65

1

-14

 


ifrv/Karol Csobádi

 

Najlepší strelci po jesennej časti (14)

Najlepší strelci po jesennej časti (14)

 

20.11. 2015 - Podobne ako v uplynulej sezóne aj v aktuálnom súťažnom ročníku 2015/2016 prinášame priebežne aktuálne poradie kanonierov. Štvrtoligových a piatoligových strelcov budeme evidovať všetkých za kluby SP MFK Rožňava, Krh. Podhradie, Dobšiná a Gemerská Hôrka. V evidencii budú aj najlepší strelci z prvej a druhej triedy okresných futbalových majstrovstiev. Z kategórie mládeže pribudnú najlepší strelci  treťoligového dorastu Krh. Podhradia, Hrhova, MFK Rožňavy a Drnavy. Najlepších strelcov uverejníme aj u kategórie II. ligy žiakov A, čiže MFK Rožňava. Jesennú tabuľku strelcov uzatvoríme po dohrávkach a predohrávkach jarných kôl. Konečnú podobu nadobudnú tabuľky po poslednom kole okresných súťaží i napriek tomu, že niektoré súťaže skončia skôr.

V prípade reklamácie klubov, že v zápise rozhodcu je uvedený iný strelec budeme postupovať podľa zápisu rozhodcu. Kapitáni totiž majú možnosť po stretnutí skontrolovať pravosť strelcov u rozhodcu a preto ich reklamácie neskôr nebudú akceptované.

 

 

IV. liga JUH

 

MFK Rožňava

 

5 gólov - Figúr 

3 góly - Korfanta, Havko, Strelka

2 góly - Drobňák

1 gól - J. Ďuríček

 


V. liga KG

 

Gem. Hôrka, Krh. Podhradie, Dobšiná

 

13 góly - R. Kuzma (Krh. Podhradie)

6 góly - Lippai (Gem. Hôrka)

5 góly - Prónai (Gem. Hôrka)

3 góly - F. Fabián , J. Barnák, P. Husár (všetci Dobšiná)

2 góly - V. Kováč , D. Bodnár (obaja Gem. Hôrka), Almáši ml. (Krh. Podhradie), A. Gallo (Dobšiná)

1 gól - R. Ferdinand, Izák (obaja Gem. Hôrka), Gothardt, Ján Rochl, Baquero , M. Martinko, M. Strelka, Lompart, Putnocký (všetci Dobšiná), Kiss, Erdöfalvi, Zdechovan, Vozár, Zubrický, Benedik, Kún (všetci Krh. Podhradie)

 


I. trieda OM Rožňava

 

17 gólov - B. Kuzma (Vyšná Slaná)

15 gólov – Chochol (Rudná), Rencsok (Drnava)

13 gólov – Čižmár , Héger (obaja Krh. Dlhá Lúka)

12 gólov - Héger (Krh. Dlhá Lúka)

9 gólov - Klinko (Krh. Dlhá Lúka), B. Vysoký (Vlachovo), R. Fabián (Betliar)

8 gólov – Šomšák (Krh. Dlhá Lúka)  

7 gólov -  Urban(Rož. Bystré), Keršák (Nižná Slaná)

6 gólov - J. Barczi (Drnava), F. Gallo (Vyšná Slaná), Štefán, Vysoký (obaja Rudná), Lipták- Giba (Rož. Bystré) A. Szirotnyák (Hrhov), Orvos, Mičinský (obaja Dlhá Ves)

5 gólov - Minčík (Rož. Bystré), K. Šoltés (Drnava), T. Pitoňák (Vlachovo)

4 góly - Zábrel, Kračún (obaja Vyšná Slaná), N. Kövesdi, ( Dlhá Ves), G. Lázár (Jablonov), A. Kardoš (Jablonov), Sýkora ( Vlachovo), N. Bodnár (Hrhov), P. Pál Baláž (Bohúňovo)

 

 

II. trieda OM Rožňava

 

20 gólov - O. Kerekeš (Kružná)

14 gólov - L. Varga (Kružná),V. Zsóri (Gem. Hôrka B) 

13 gólov -  Gajdoš (Pača)

8 gólov - Kamenský (Kružná)

7 gólov - O. Varga (Slavošovce),M. Zagiba (Pača)

5 gólov - Arpáši (Plešivec), Tolvaj (Krh. Podhradie B), L. Lörinc (Rakovnica), R. Klárik (Krh. Dlhá Lúka B), J. Ragyina (Štítnik)

4 góly - R. Volčko (Plešivec), L. Emódi, G. Grecmacher  (obaja Krh. Dlhá Lúka B), Liptai (Gem. Hôrka B), Krága, Prokšej (obaja Štítnik)

3 góly - G. Polyák (Krh. Podhradie B), Lopata (Pača), D. Csík (Gem. Hôrka B)III. liga dorast

 

Drnava, Krh. Podhradie, Hrhov, Rožňava

 

16 gólov - T. Szakács (Hrhov)

13 gólov - Babič (Drnava)

10 gólov - T. Šimon (Hrhov)

8 gólov - A. Krak (Krh. Podhradie)

7 gólov - P. Repel (Rožňava), D. Grulyó (Hrhov)

6 gólov - E. Polyák (Drnava)

5 gólov – Harabín (Krh. Podhradie), M. Žiga (Hrhov), Džačovský (Drnava)

4 góly - T. Lipták (Drnava), R. Rezmuveš ( Krh. Podhradie), D. Szilardi (Rožňava)

3 góly - M. Gelda, A. Árvai (všetci Rožňava),

 

 

II. liga SMŽ A

 

MFK Rožňava

 

 

23 gólov - O. Slávkay (MŽ Rožňava) 

22 gólov - M. Domik (MŽ Rožňava) 

18 gólov - Jur. Horvát (MŽ Rožňava)

13 gólov - Mišina (MŽ Rožňava)

12 gólov - M. Gallo (MŽ Rožňava)

11 gólov - Vápeník (SŽ Rožňava)

10 gólov - M. Ikri (SŽ Rožňava)

8 gólov - Gagruš (MŽ Rožňava)

6 gólov - A. Tamáš (SŽ Rožňava), Dávid (MŽ Rožňava)

5 góly - Krajlík (MŽ Rožňava)

4 góly - Havrlent , Mihók (obaja MŽ Rožňava)

 

 

Poz.: Ak hráč v rámci súťaže prestúpi do iného klubu góly sa budú evidovať spoločne. Ak hráč prestúpi do inej, teda nižšej, vyššej  súťaže napr. z piatej do šiestej ligy, ale z prvej do druhej triedy , alebo z druhej triedy do piatej, či šiestej ligy tak sa jeho góly budú evidovať za každú súťaž samostatne.

 

Súťažný ročník 2015/2016 po jeseni

 

5 gólov – Figúr (MFK Rožňava)

13 gólov – R. Kuzma ( V. liga Krh. Podhradie)

17 gólov – B. Kuzma (V. Slaná I. trieda)

20 gólov – Kerekeš (Kružná II. trieda)

16 gólov – T. Szakács (Hrhov III. liga SD)

23 gólov – O. Slávkay ( Rožňava II. liga žiaci sk. A)

 

 

 Súťažný ročník 2014/2015

 

17 gólov - F. Kovács (Rožňava IV. liga)

18 gólov - R. Kuzma (Krh. Podhradie V. liga)

37 gólov -  Rencsok (I. trieda Drnava I. trieda)

28 gólov - O. Kerekeš (Kružná II. trieda)

18 gólov - T. Szakács (Hrhov III. liga dorast)

40 gólov - SMŽ FA Dovaj Rožňava II. Liga C)

38 gólov - Harabín (SMŽ Rožňava II. liga A)

 

 

Súťažný ročník 2014/2015 po jeseni 

 

11 gólov - F. Kovács (Rožňava IV. liga)

10 gólov - Lippai (Gem. Hôrka), J. Barnák (Dobšiná V. liga)

29 gólov - Rencsok (Drnava I. trieda)

13 gólov - Görgei (Krh. Dlhá Lúka B II. trieda)

9 gólov - T. Szakács (Hrhov III. liga dorast)

27 gólov - Harabín (SŽ: Rožňava II. liga SMŽ)

 

 

Súťažný ročník 2013/2014

 

8 gólov - Figúr, F. Kovács (hral iba v jesennej časti , Rožňava)

18 gólov -  Bodnár (VI. liga)

36 gólov - Rencsok (I. trieda)

18 gólov - Al. Polyák (II. trieda)

26 gólov - Dorčák (III. liga dorast )

 

Súťažný ročník 2013/2014 po jeseni 2013

 

7 gólov - F. Kováč (SP MFK Rožňava)

8 gólov - Mészner (Krh. Podhradie), Miloš Gallo (Gemerská Poloma), Bodnár (Gem. Hôrka) (VI .liga)

19 gólov - Čižmár (Krh. Dlhá Lúka) (I. trieda)

11 gólov - Al. Polyák (Kružná (II. trieda)

20 gólov - Dorčák (Krh. Podhradie ) (III. liga dorast)

 

 

Súťažný ročník 2012/2013

 

11 gólov - F. Pollák (SP MFK Rožňava)

19 gólov - Mil. Gallo (VI. liga)

31 gólov - J. Čižmár (I. trieda)

51 gólov - R. Kuzma (II. trieda)

 


Rekapitulácia: po jeseni 2012

8 gólov - F. Pollák (SP MFK Rožňava)

11 gólov - M. Gallo (VI. liga)

20 gólov - Čižmár (I. trieda)

29 gólov - R. Kuzma (II. trieda)

 

Súťažný ročník 2011/2012

 

12 gólov - F. Pollák (SP MFK Rožňava)

16 gólov - R. Klinko (V. liga)

37 gólov - Čižmár (I. trieda)

30 gólov - T. Novák (Dedinky)


ifrv


 

Štatistiky jednotlivých súťaží

Tabuľky jednotlivých súťaží

 
IV. liga Juh 2015/2016 po jesennej časti
 
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo Družstevník Veľký Horeš 15 14 1 0 68 : 10 43 22
2 logo TJ Mladosť Kalša 15 10 2 3 44 : 26 32 11
3 logo MFK Spartak Medzev 15 10 1 4 40 : 23 31 7
4 logo FK Pokrok SEZ Krompachy 15 9 2 4 38 : 18 29 5
5 logo FK Slovan Veľký Folkmar 15 9 2 4 36 : 22 29 5
6 logo AŠK Maria Huta Gelnica 15 6 6 3 27 : 28 24 3
7 logo ŠK Strážske 15 6 5 4 34 : 23 23 -1
8 logo FK Čaňa 15 7 1 7 35 : 33 22 -2
9 logo MFK Sobrance A 15 7 1 7 25 : 27 22 -2
10 logo MŠK Tatran Spišské Vlachy 15 6 3 6 18 : 18 21 0
11 logo MFK Veľké Kapušany 15 6 0 9 16 : 33 18 -3
12 logo OŠK Rudňany 15 5 1 9 22 : 28 16 -5
13 logo FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany A 15 3 2 10 17 : 45 11 -13
14 logo FK Geča 73 15 2 2 11 18 : 47 8 -13
15 logo TJ OLYMPIA BORŠA 15 2 1 12 16 : 49 7 -17
16 logo SP MFK Rožňava 15 2 2 11 15 : 39 8(-3) -13
 
IV. liga Juh 2015/2015 po predohrávke 16.kola
 
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo Družstevník Veľký Horeš 16 15 1 0 72 : 11 46 22
2 logo TJ Mladosť Kalša 16 11 2 3 51 : 26 35 11
3 logo MFK Spartak Medzev 16 11 1 4 43 : 25 34 10
4 logo FK Slovan Veľký Folkmar 16 10 2 4 37 : 22 32 8
5 logo FK Pokrok SEZ Krompachy 16 9 2 5 38 : 20 29 5
6 logo FK Čaňa 16 8 1 7 37 : 34 25 1
7 logo AŠK Maria Huta Gelnica 16 6 6 4 28 : 30 24 0
8 logo ŠK Strážske 16 6 5 5 35 : 27 23 -1
9 logo MFK Sobrance A 16 7 1 8 27 : 34 22 -2
10 logo MŠK Tatran Spišské Vlachy 16 6 3 7 18 : 19 21 -3
11 logo MFK Veľké Kapušany 16 7 0 9 18 : 33 21 -3
12 logo OŠK Rudňany 16 5 1 10 24 : 31 16 -8
13 logo FK Geča 73 16 3 2 11 25 : 49 11 -13
14 logo FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany A 16 3 2 11 17 : 52 11 -13
15 logo SP MFK Rožňava 16 3 2 11 17 : 40 11(-3) -13
16 logo TJ OLYMPIA BORŠA 16 2 1 13 17 : 51 7 -17
 
 

V. liga KG 2015/2016 po jesennej časti

 
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Čečejovce 12 8 2 2 27 : 10 26 8
2 logo FK Krásnohorské Podhradie A 12 7 2 3 20 : 8 23 2
3 logo TJ Družstevník Perín 12 7 2 3 27 : 16 23 8
4 logo MFK Ťahanovce A 12 5 4 3 28 : 20 19 -2
5 logo OFK Slovan Poproč 12 5 4 3 22 : 14 19 1
6 logo ŠKO Veľká Ida 12 6 0 6 27 : 28 18 3
7 logo FK TATRA Sokoľany 12 5 2 5 17 : 16 17 -1
8 logo MFK Dobšiná A 12 4 4 4 19 : 17 16 -2
9 logo TJ Kokšov - Bakša 12 5 1 6 17 : 17 16 -5
10 logo FK Gemerská Hôrka 12 3 6 3 16 : 13 15 0
11 logo FK Košická Nová Ves 12 3 2 7 15 : 29 11 -10
12 logo TJ Družstevník Malá Ida 12 2 2 8 12 : 38 8 -10
13 logo TJ Cementár Turňa nad Bodvou 12 1 3 8 8 : 29 6 -9
14 logo TJ Gemerská Poloma  (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0
 
V. liga KG 2015/2016 po predohrávke 14.kola
 
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Čečejovce 13 8 3 2 27 : 10 27 6
2 logo FK Krásnohorské Podhradie A 13 8 2 3 22 : 9 26 5
3 logo TJ Družstevník Perín 13 7 2 4 28 : 19 23 5
4 logo MFK Ťahanovce A 13 6 4 3 31 : 21 22 1
5 logo OFK Slovan Poproč 13 5 5 3 22 : 14 20 2
6 logo FK TATRA Sokoľany 13 6 2 5 19 : 17 20 -1
7 logo ŠKO Veľká Ida 13 6 0 7 28 : 30 18 0
8 logo TJ Kokšov - Bakša 13 5 2 6 18 : 18 17 -4
9 logo FK Gemerská Hôrka 13 3 7 3 17 : 14 16 -2
10 logo MFK Dobšiná A 12 4 4 4 19 : 17 16 -2
11 logo FK Košická Nová Ves 13 4 2 7 16 : 29 14 -7
12 logo TJ Družstevník Malá Ida 13 2 2 9 13 : 40 8 -10
13 logo TJ Cementár Turňa nad Bodvou 13 1 3 9 8 : 30 6 -12
14 logo TJ Gemerská Poloma  (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0
 
III. liga SD KG 2015/2016 po jesennej časti
 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

Skóre

Body

+/-

1

 TJ Družstevník Malá Ida

12

8

2

2

61 : 19

26

5

2

 FK Krásnohorské Podhradie

12

8

1

3

33 : 21

25

7

3

 FK Baník Drnava

12

8

1

3

39 : 33

25

4

4

 FK Bodva Moldava nad Bodvou

12

7

2

3

69 : 18

23

2

5

 OFK Slovan Poproč

12

7

0

5

54 : 27

21

3

6

 FK Hrhov

12

6

2

4

45 : 32

20

2

7

 FK Bidovce

12

6

1

5

28 : 41

19

1

8

 TJ Roma Moldava nad Bodvou

12

7

1

4

68 : 27

22(-6)

1

9

 FK KRÁSNA

12

5

1

6

43 : 23

16

4

10

 MFK Spartak Medzev

12

5

0

7

23 : 38

15

0

11

 SP MFK Rožňava

12

4

0

8

26 : 31

12

-3

12

 MFK Ťahanovce A

12

1

0

11

12 : 104

3

-15

13

 FK FC Valaliky

12

0

1

11

18 : 105

1

-17

14

 FK Junior ŠACA  (odstúpené)

0

0

0

0

0 : 0

0

0

 

 

III.liga SD KG 2015/2016 po predohrávke 14.kola

 

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Malá Ida 13 9 2 2 65 : 20 29 8
2 logo FK Krásnohorské Podhradie 13 9 1 3 34 : 21 28 10
3 logo FK Bodva Moldava nad Bodvou 13 8 2 3 71 : 18 26 2
4 logo FK Baník Drnava 13 8 2 3 40 : 34 26 5
5 logo FK Hrhov 13 7 2 4 48 : 32 23 5
6 logo OFK Slovan Poproč 13 7 0 6 54 : 31 21 3
7 logo FK Bidovce 13 6 2 5 29 : 42 20 -1
8 logo FK KRÁSNA 13 6 1 6 47 : 23 19 4
9 logo TJ Roma Moldava nad Bodvou 13 7 1 5 68 : 29 22(-6) 1
10 logo MFK Spartak Medzev 13 5 0 8 24 : 42 15 -3
11 logo SP MFK Rožňava 13 4 0 9 26 : 32 12 -6
12 logo MFK Ťahanovce A 12 1 0 11 12 : 104 3 -15
13 logo FK FC Valaliky 13 0 1 12 18 : 108 1 -20
14 logo FK Junior ŠACA  (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0
 
 II. liga SŽ A 2015/2016 po jesennej časti
 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

Skóre

Body

+/-

1

 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE A

13

10

1

2

76 : 11

31

10

2

 KAC Jednota Košice

13

9

1

3

78 : 9

28

10

3

 SP MFK Rožňava

13

8

2

3

34 : 19

26

8

4

 FA Buzica A

13

7

2

4

42 : 22

23

2

5

 FK Čaňa

13

7

2

4

29 : 16

23

2

6

 TJ FK Vyšné Opátske

13

7

1

5

64 : 42

22

4

7

 MFK Veľké Kapušany

13

6

4

3

32 : 19

22

1

8

 FK Geča 73

13

6

2

5

28 : 20

20

-1

9

 MFK Čierna nad Tisou

13

6

2

5

29 : 25

20

-1

10

 FK GALAKTIK

13

5

4

4

30 : 22

19

1

11

 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec A

13

3

4

6

31 : 35

13

-5

12

 FA BENECOL Košice

13

3

1

9

29 : 33

10

-11

13

 FK Kechnec

13

1

0

12

36 : 104

3

-15

14

 FK Junior ŠACA

13

0

0

13

3 : 164

0

-18

 

II.liga SŽ sk. A 2015/2016 po predohrávke 14.kola

 

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo FC LOKOMOTÍVA KOŠICE A 14 10 2 2 77 : 12 32 11
2 logo KAC Jednota Košice 14 10 1 3 82 : 9 31 10
3 logo SP MFK Rožňava 14 8 3 3 35 : 20 27 6
4 logo FA Buzica A 14 8 2 4 49 : 25 26 5
5 logo MFK Veľké Kapušany 14 7 4 3 35 : 19 25 4
6 logo FK Geča 73 14 7 2 5 31 : 22 23 -1
7 logo FK Čaňa 14 7 2 5 29 : 20 23 2
8 logo FK GALAKTIK 14 6 4 4 46 : 22 22 4
9 logo TJ FK Vyšné Opátske 14 7 1 6 67 : 49 22 1
10 logo MFK Čierna nad Tisou 14 6 2 6 30 : 28 20 -1
11 logo TJ Slavoj Kráľovský Chlmec A 14 4 4 6 34 : 36 16 -5
12 logo FA BENECOL Košice 14 3 1 10 31 : 36 10 -11
13 logo FK Kechnec 14 1 0 13 36 : 107 3 -18
14 logo FK Junior ŠACA 14 0 0 14 3 : 180 0 -21
 

 

II. liga MŽ 2015/2016 po jesennej časti

 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

Skóre

Body

+/-

1

 TJ FK Vyšné Opátske

13

12

0

1

93 : 16

36

18

2

 SP MFK Rožňava

13

11

0

2

116 : 13

33

15

3

 KAC Jednota Košice

13

10

2

1

96 : 9

32

14

4

 FK GALAKTIK

13

10

2

1

77 : 12

32

14

5

 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec A

13

8

1

4

52 : 25

25

7

6

 FA Buzica A

13

7

0

6

53 : 33

21

0

7

 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE A

13

7

0

6

45 : 42

21

0

8

 FK Čaňa

13

5

1

7

24 : 62

16

-5

9

 MFK Veľké Kapušany

13

5

0

8

20 : 49

15

-6

10

 MFK Čierna nad Tisou

12

4

0

8

32 : 55

12

-9

11

 FK Geča 73

13

2

1

10

22 : 108

7

-14

12

 FA BENECOL Košice

13

1

3

9

19 : 40

6

-15

13

 FK Junior ŠACA

13

1

2

10

6 : 71

5

-13

14

 FK Kechnec

12

1

0

11

11 : 131

3

-12

 
II.liga MŽ sk. A. 2015/2016 po predohrávke 14.kola

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ FK Vyšné Opátske 14 13 0 1 100 : 16 39 18
2 logo SP MFK Rožňava 14 12 0 2 125 : 13 36 15
3 logo KAC Jednota Košice 14 11 2 1 104 : 9 35 14
4 logo FK GALAKTIK 14 11 2 1 84 : 12 35 17
5 logo TJ Slavoj Kráľovský Chlmec A 14 8 1 5 54 : 29 25 4
6 logo FA Buzica A 14 7 0 7 53 : 40 21 0
7 logo FC LOKOMOTÍVA KOŠICE A 14 7 0 7 45 : 51 21 0
8 logo MFK Čierna nad Tisou 14 6 0 8 39 : 57 18 -3
9 logo MFK Veľké Kapušany 14 6 0 8 22 : 50 18 -3
10 logo FK Čaňa 14 5 1 8 24 : 70 16 -5
11 logo FK Geča 73 14 3 1 10 25 : 110 10 -14
12 logo FA BENECOL Košice 14 1 3 10 21 : 43 6 -15
13 logo FK Junior ŠACA 14 1 2 11 6 : 78 5 -16
14 logo FK Kechnec 14 1 0 13 12 : 136 3 -18
 
 

I. trieda OFM 2015/2016 po jesennej časti

 

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Jednota Krh. Dlhá Lúka 12 10 2 0 49 : 18 32 17
2 logo OFK Vyšná Slaná 12 10 1 1 47 : 9 31 13
3 logo TJ Sokol Gemtex Rudná 12 7 3 2 35 : 15 24 6
4 logo FK Baník Drnava 12 7 1 4 40 : 17 22 1
5 logo TJ Baník Rožňavské Bystré 12 6 2 4 24 : 16 20 2
6 logo TJ FO Vlachovo 12 6 0 6 31 : 42 18 3
7 logo ŠK Jablonov nad Turňou 12 5 1 6 27 : 28 16 1
8 logo TJ Tatran Betliar 12 4 2 6 18 : 26 14 -4
9 logo FK Hrhov 12 3 2 7 26 : 40 11 -7
10 logo TJ Zlatý Klas Dlhá Ves A 12 3 2 7 17 : 38 11 -10
11 logo FK Sokol Bohúňovo 12 3 1 8 18 : 26 10 -11
12 logo TJ Baník Nižná Slaná 12 3 1 8 22 : 31 10 -8
13 logo OTJ Honce 12 2 0 10 15 : 63 6 -12
14 logo TJ Lokomotíva CHZ Dedinky  (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0
 
I. trieda OFM 2015/2016 po predohrávke 14.kolo
 
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Jednota Krh. Dlhá Lúka 13 11 2 0 56 : 21 35 17
2 logo OFK Vyšná Slaná 13 10 1 2 48 : 13 31 13
3 logo TJ Sokol Gemtex Rudná 13 8 3 2 41 : 17 27 6
4 logo FK Baník Drnava 13 8 1 4 43 : 17 25 4
5 logo TJ Baník Rožňavské Bystré 12 6 2 4 24 : 16 20 2
6 logo ŠK Jablonov nad Turňou 13 6 1 6 30 : 28 19 1
7 logo TJ FO Vlachovo 13 6 0 7 31 : 45 18 0
8 logo TJ Tatran Betliar 13 5 2 6 22 : 27 17 -4
9 logo FK Hrhov 13 3 2 8 28 : 46 11 -7
10 logo TJ Zlatý Klas Dlhá Ves A 13 3 2 8 20 : 45 11 -10
11 logo TJ Baník Nižná Slaná 12 3 1 8 22 : 31 10 -8
12 logo FK Sokol Bohúňovo 13 3 1 9 18 : 29 10 -11
13 logo OTJ Honce 12 2 0 10 15 : 63 6 -12
14 logo TJ Lokomotíva CHZ Dedinky  (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0
 
II. trieda OFM 2015/2016 po jesennej časti
 
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo FK Apex Kružná 9 8 0 1 50 : 7 24 9
2 logo TJ Sokol Pača 9 6 2 1 37 : 17 20 8
3 logo ŠK BANÍK ŠTÍTNIK 9 6 1 2 26 : 17 19 7
4 logo FK Gemerská Hôrka B 9 6 0 3 29 : 17 18 6
5 logo TJ Baník Rakovnica 9 4 3 2 21 : 14 15 0
6 logo FK Plešivec 9 2 3 4 22 : 27 9 -3
7 logo FK Krásnohorské Podhradie B 9 2 3 4 18 : 28 9 -6
8 logo TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka B 9 2 1 6 25 : 26 7 -8
9 logo TJ Papiereň Slavošovce 9 1 2 6 17 : 32 5 -7
10 logo TJ Mladosť Brzotín 9 0 1 8 5 : 65 1 -14
 

I. trieda SD OFM 2015/2016

 

Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo FK Gemerská Hôrka 5 5 0 0 29 : 10 15 6
2 logo ŠK Jablonov nad Turňou 5 3 1 1 27 : 8 10 1
3 logo MFK Dobšiná 5 3 0 2 11 : 6 9 0
4 logo TJ Baník Rožňavské Bystré 5 1 2 2 7 : 13 5 2
5 logo TJ Tatran Betliar 5 1 1 3 5 : 22 4 -8
6 logo TJ Gemerská Poloma  (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0
7 logo FK Krásnohorské Podhradie  (odstúpené) 0 0 0 0 0 : 0 0 0
8 logo TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka 5 0 0 5 3 : 23 0 -3
 
I. trieda SŽ OFM 2015/2016
 
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo FK Plešivec 5 4 0 1 26 : 7 12 6
2 logo TJ Papiereň Slavošovce 5 4 0 1 24 : 7 12 6
3 logo MFK Dobšiná 5 3 1 1 24 : 5 10 1
4 logo TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka 5 2 1 2 21 : 12 7 -2
5 logo FK Krásnohorské Podhradie 5 1 0 4 9 : 23 3 -6
6 logo FK Baník Drnava 5 0 0 5 1 : 51 0 -6