ZP: Dobšiná hrala aj o deviatich

28.2.2016 – Ďalšie stretnutie v príprava odohrala Dobšiná. Tentoraz odohrala v Lubeníku zápas s domácim mužstvom.

Dobšiná – Lubeník 2:3 (1:1), G: M. Strelka, Barnák

Dobšiná: Potočný – Langer , Gallo, J. Strelka,Barnák, Majerčák ,Rochl, Putnocký, Revay, M. Strelka, Kandalík

Slovo trénera: J. Strelku: Musím byť veľmi kritický k svojmu mužstvu , je to nezodpovedné, keď chcú hrať zápasy a potom neprídu na zápas, neberiem žiadne ospravedlnenie je to neúcta k ostatným .Chcem sa poďakovať tým čo dnes aj som mnou odohrali tento zápas na veľmi dobre pripravenej hracej ploche od domácich, sme nakoniec prehrali aj keď druhý polčas sme po zranení M. Strelku odohrali desiati  a ,15.minút len 9.lebo Revaj sa tiež zranil ale potom sa vrátil do hry . Bol to zápas ktorý sme zvládli dobre až na výsledok mohol skončiť aj 5:5 alebo 7:7. Domáci aj v presile si nevedeli snami poradiť . Až by sme hrali kompletne boli by to iné“.