Výsledkový servis (4)
29. 8.2015 - Podobne ako vlani aj v tomto súťažnom ročníku prinesieme informácie o víkendovom dianí na futbalových trávnikoch. Krátka rekapitulácia jednotlivých súťaží. Fanúšikovia futbalu dnes (sobota) môžu zavítať do Rožňavy, kde miestny klub hostí nováčika z Gelnice. Na programe sú aj dorastenecká zápasy okrem Rožňavy, ktorá hrá zajtra v dopoludňajších hodinách. Z piatoligistov dnes Hôrka cestuje do Perína a zajtra sa koná derby medzi Dobšinou a Podhradím. Dnes (sobota) hostí Dlhá Ves nováčika z Nižnej Slanej a zajtra okresné kolo prvej triedy odštartuje duel medzi Rudnou a Betliarom. V dvojke by dnes mali nastúpiť Slavošovce proti Ml. Brzotín ak si totiž hostia nepomýlia hrací deň. Snáď už sledujú aj úradné správy. Ostatné zápasy sa hrajú zajtra. Viac v rubrike SÚŤAŽE budeme aktualizovať. Za mužstvami v zátvorke pre lepšiu orientáciu uvádzame aktuálne umiestnenie pred stretnutím.
Krajské súťaže
IV. liga JUH 6.kolo
Rožňava (12) - AŠK Maria Huta (Gelnica) (10) 0:0, ČK: Mészner (Rožňava 2 ŽK 44,45) - M. Angelovič ( Maria Huta 2 ŽK 44, 54), F. Varga (Maria Huta 2 ŽK 84, 90). Strelka (84 nepremenil pokutový kop , trafil brvno).
Rožňava: Mišina - Strelka, Drobňák, Sappanoš, Korfanta, Madarász, Gelda, Breuer, Róth, Mészner, Milata, striedal: Jak. Rochl
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Družstevník Veľký Horeš | 6 | 5 | 1 | 0 | 25 : 4 | 16 | 10 |
2 | FK Slovan Veľký Folkmar | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 : 4 | 14 | 2 |
3 | MFK Spartak Medzev | 6 | 4 | 1 | 1 | 20 : 10 | 13 | 1 |
4 | MFK Sobrance A | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 : 5 | 12 | 0 |
5 | FK Pokrok SEZ Krompachy | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 : 8 | 12 | 3 |
6 | MŠK Tatran Spišské Vlachy | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 : 4 | 11 | 2 |
7 | TJ Mladosť Kalša | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 : 12 | 10 | 1 |
8 | ŠK Strážske | 6 | 2 | 3 | 1 | 14 : 8 | 9 | 0 |
9 | FK Čaňa | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 : 9 | 7 | -2 |
10 | AŠK Maria Huta Gelnica | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 : 11 | 7 | 1 |
11 | SP MFK Rožňava | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 : 15 | 5 | -4 |
12 | TJ OLYMPIA BORŠA A | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 : 15 | 4 | -5 |
13 | FK Geča 73 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 : 14 | 4 | -5 |
14 | OŠK Rudňany | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 : 14 | 4 | -5 |
15 | MFK Veľké Kapušany | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 : 16 | 3 | -3 |
16 | FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany A | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 : 17 | 2 | -7 |
V. liga 4.kolo
Perín (4) - Gem. Hôrka (11) 3:4 (1:2), G: Szendrey (29), Koribanič (56), Šuster (69) - Lippai 3 (2,19,75), V.Kováč (88)
Gemerská Hôrka: Skokan - Izák, Tóth, D. Bodnár, R. Szkokan, Lippai, R. Ferdinand, Ištók, V. Kováč, Jonáš, M. Lorinc, striedal: Jo. Kovács
Dobšiná (5) - Krh. Podhradie (2) 0:0
Dobšiná: Potočný - Martinko, P. Hutník, J. Hutník, Barnák, A. Gallo, Lompart, Gothadrt, F. fabián, Ján Rochl, striedal: Poliak
Krh. Podhradie: Almáši - Erdofalvi, Kuzma, Zubrický, Hajduk, Prónyai, Kiss, Toth, Mlynárik, Benedik, Kún,striedali: Vozár, Lukó
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Družstevník Čečejovce | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 : 1 | 12 | 6 |
2 | FK Krásnohorské Podhradie A | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 : 1 | 7 | 1 |
3 | FK TATRA Sokoľany | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 : 4 | 7 | 4 |
4 | FK Košická Nová Ves | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 : 7 | 7 | -2 |
5 | ŠKO Veľká Ida | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 : 8 | 6 | 0 |
6 | TJ Kokšov - Bakša | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 : 8 | 6 | 0 |
7 | MFK Dobšiná A | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 : 2 | 5 | -1 |
8 | FK Gemerská Hôrka | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 : 8 | 5 | 2 |
9 | TJ Družstevník Perín | 4 | 1 | 1 | 2 | 12 : 8 | 4 | -2 |
10 | OFK Slovan Poproč | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 : 5 | 3 | 0 |
11 | TJ Družstevník Malá Ida | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 : 18 | 3 | -3 |
12 | MFK Ťahanovce A | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 : 8 | 1 | -5 |
13 | TJ Cementár Turňa nad Bodvou | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 : 11 | 1 | -5 |
14 | TJ Gemerská Poloma (odstúpené) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | 0 |
III. liga dorast KG 4.kolo
Rožňava (9) - Malá Ida (2) 2:1 (1:0), G: D. Szilardi (32), Repel (80) - Seman (57)
Rožňava: Deméň - A. Rochl, R. Jakab, Szilardi, T. Ivanič, Gyurék,R. Árvai, Répasi, J. Ivanič, Kuchta, Šimko , striedali: Schvarz, M. Horvát, Ďurský, Repel
Poproč (3) - Drnava (1) 5:2 (3:2), G: Veselý 3 (20, 78, 85), Novotný (3), Schmiedl (17) - Džačovský (10), E. Polyák (44)
Drnava: R. Sliva - Ondrej, Polyák, N. Vozár, Tisza, Fodor, Kováč, Džačovský, S. Sliva, Babič, Lipták, striedali: Jósza, Bakoš, Lorinc, Bimbó
Roma Moldava (4) - Krh. Podhradie (6) 2:3 (1:2), G: R. Rybár (34), Horváth (82) - Kušnier (14), Chladný (27), Harabín (55)
Krh. Podhradie: Csákó - Mat. Zatroch, Mart. Zatroch, Jakab, Chladný, Genči, Harabín, Krak, Jpbbáď, P. Šoltés, Kušnier, striedali: Kerek, Rudinský, Hovorka, Doboš
Bidovce ( 11) - Hrhov (7) 5:1 (2:0), G: Bobáľ (18), R. Bodnár (27), E. Dévai (vlastný 53), Kránitz (62), Kuľa (77) - T. Szakács (90)
Hrhov: Kapczi - Fazekaš, Herczeg, Szakács, Šimon, Dévai, Grulyó, Žiga, Do. Kortvély, Tóth, Burkus
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OFK Slovan Poproč | 4 | 3 | 0 | 1 | 19 : 11 | 9 | 0 |
2 | FK Baník Drnava | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 : 7 | 9 | 3 |
3 | FK Krásnohorské Podhradie | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 : 10 | 9 | 3 |
4 | FK Bodva Moldava nad Bodvou | 4 | 2 | 0 | 2 | 33 : 7 | 6 | 0 |
5 | TJ Družstevník Malá Ida | 3 | 2 | 0 | 1 | 16 : 4 | 6 | 0 |
6 | TJ Roma Moldava nad Bodvou | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 : 10 | 6 | -3 |
7 | SP MFK Rožňava | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 : 5 | 6 | 0 |
8 | FK Bidovce | 4 | 2 | 0 | 2 | 14 : 14 | 6 | 0 |
9 | FK KRÁSNA | 3 | 1 | 0 | 2 | 23 : 11 | 3 | 0 |
10 | FK Hrhov | 3 | 1 | 0 | 2 | 13 : 11 | 3 | 0 |
11 | MFK Spartak Medzev | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 : 7 | 3 | 0 |
12 | FK Junior ŠACA (odstúpené) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | 0 |
13 | FK FC Valaliky | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 : 32 | 0 | 0 |
14 | MFK Ťahanovce A | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 : 39 | 0 | -3 |
II. liga SMŽ sk. A 4.kolo
SŽ: Kráľovský Chlmec (11) - Rožňava (10) 3:1 (0:0), G: Kendi (47), Fedák (58), Kovács (62) - Vápeník (69)
Rožňava: Kočiš - Petergáč, Benedik, Vápeník, Bakoš, Forgáč, Gembický, Miklóš, Smolko, Gróf, Tamáš, striedali: L. Bodnár, Havrilla
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MFK Veľké Kapušany | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 : 1 | 7 | 1 |
2 | FC LOKOMOTÍVA KOŠICE A | 3 | 2 | 0 | 1 | 28 : 2 | 6 | 0 |
3 | KAC Jednota Košice | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 : 3 | 6 | 3 |
4 | FA Buzica A | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 : 9 | 6 | 0 |
5 | FK Geča 73 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 : 4 | 6 | 3 |
6 | MFK Čierna nad Tisou | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 : 10 | 6 | -3 |
7 | TJ Slavoj Kráľovský Chlmec A | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 : 4 | 4 | 1 |
8 | FK Čaňa | 3 | 1 | 0 | 2 | 14 : 9 | 3 | -3 |
9 | FA BENECOL Košice | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 : 7 | 3 | -3 |
10 | TJ FK Vyšné Opátske | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 : 6 | 3 | 3 |
11 | FK GALAKTIK | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 : 6 | 3 | 0 |
12 | SP MFK Rožňava | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 : 11 | 3 | 3 |
13 | FK Kechnec | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 : 10 | 0 | -3 |
14 | FK Junior ŠACA | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 : 36 | 0 | -3 |
MŽ: Kráľovský Chlmec (2) - Rožňava (3) 0:2 (0:1), G: Garguš (21), Slávkay(58)
Rožňava: Mišina - Havrlent, Slávkay, Garguš, M. Gallo, Jut. Horvát, Domik, F. Szabó, Krajlík, Andráš
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SP MFK Rožňava | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 : 2 | 9 | 9 |
2 | FK GALAKTIK | 2 | 2 | 0 | 0 | 21 : 4 | 6 | 3 |
3 | TJ FK Vyšné Opátske | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 : 5 | 6 | 6 |
4 | TJ Slavoj Kráľovský Chlmec A | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 : 4 | 6 | 3 |
5 | FC LOKOMOTÍVA KOŠICE A | 3 | 2 | 0 | 1 | 16 : 12 | 6 | 0 |
6 | MFK Veľké Kapušany | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 : 6 | 6 | 0 |
7 | KAC Jednota Košice | 2 | 1 | 0 | 1 | 14 : 2 | 3 | 0 |
8 | FA Buzica A | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 : 6 | 3 | -3 |
9 | FA BENECOL Košice | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 : 9 | 3 | -3 |
10 | MFK Čierna nad Tisou | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 : 18 | 3 | -6 |
11 | FK Čaňa | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 : 23 | 3 | -3 |
12 | FK Junior ŠACA | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 : 10 | 0 | -3 |
13 | FK Geča 73 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 : 18 | 0 | -3 |
14 | FK Kechnec | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 : 15 | 0 | 0 |
Okresné súťaže
I. trieda OFM 4.kolo
Dlhá Ves (10) - Nižná Slaná (4) 4:1 (2:1), G: N. Kovesdi (2), Orvoš 2 (42, 57), Flander (76) - Keršák (29)
Dlhá Ves: G. Pomaj - Mezei, G. Ferdinand, Mičinský, Makkai, V. Ferdinand, Csotó, Orvoš, L. Novák, N. Kovesdi, striedali: A. Pomaj, S. Pomaj, Šegyo
Nižná Slaná: Janco - Urban, Schvarz, Karas, Prónai, Keršák, Lipták, Mihalik, Olexa, Kašai, J. Gelda, striedali: Valko, A. Bodnár
Rudná (5) - Betliar (12) 2:2 (1:0,G: Chochol (10), R. Štefán (69) - R. Fabián 2 (54, 46)
Rudná: R. Szolloš - Galajda, R. Jakab, O. Sanislo, Kontra, Vysoký, Dávid, Konček, Štefán, Chochol, Hanzlík, striedali: Székely, Koteleš
Betliar: Šofranko - D. Poťmák, L.Árvay, L. Poťmák, Fafrák, Jerga, R. Fabián, Ďuríček, Ke. Ivanko, Cirbus, M. Oravec, striedali: Ka. Ivanko, P. Boroš
Honce (14) - Bohúňovo (6) 3:2 (2:1), G: J. Tomko 2(3,45), Vranec (83) - M. Podracký (25), P.P. Baláž (63)
Honce: P. Gere - Kacara, Vranec, Hajdu, Tomko, Galata, O. Tokolyi, Kočiš, M. Pástor, J. Pástor, V. Tokoly, striedali: Fandák, Forgáč
Bohúňovo: O. Parada - L. Kovács, Ddemeter, R. Kováč, Šušán, Szaniszló, Švajko, M. Szabó, Kulík, P.P. Baláž, M. Podracký, striedali: Doboš, Urbán, Kalo
Rož. Bystré (7) - Jablonov (13) 5:3 (2:0), G: M. Molnár (3), Lipták-Giba 2 ( 5, 89), Minčík (52), Jar. Gallo (50) - M.Fifík ( 58 z 11 m), A. Kardoš ( 77), Milata (90). M. Fifík (88 nepremenil penaltu (Jablonov)
Rož. Bystré: Koncz - Molnár, Čapó, Dorkin, Kuchta, Kubej, Lipták-Giba, Ján Gonos, Jar. Gonos, Urban, Palašta, striedali: D. Konc, Minčík, C. Koncz
Jablonov: R. Balázs - Zajdó, Fifík, At. Kerekeš, Vislay, Ák. Kerekeš, Lázár, Páll, Milata, P. Hutník, A. Kardoš, striedal: F. Szocs
Vlachovo (9) - Vyšná Slaná (2) 0:9 (0:3), G: B. Kuzma 4 (13,39,59,81), Zábrel (31), M. Gallo 2 (50, 54), O. Kračún 2 (64, 71)
Vlachovo: Pitoňák- Brondoš, Marciš, Šivec, Hricko, I. Gallo, Ma. Gál, Vysoký, Rupp, Leskovjanský, Mi. Gál, striedali: E. Gál, Matula
Vyšná Slaná: Lindák - Molčan, Kuzma, M. Gallo, Vido, Zábrel, Jo. Barnák, Hadar, Révay, Šimon, Kračún, striedali: Rogos, Oravec, Benedikty
Krh. Dlhá Lúka (1) - Hrhov (8) 8:5 (4:2),G: L. Heger 4 (37,40, 60, 71), Čižmár 2 (17,33), Šomšák (53), J. Gebe (81) - R. Kardoš 2 (34, 83), D. Dunka (48), G. Veverica (67), Korintuš (vlastný 20)
Krh. Dlhá Lúka: P. Klárik - K. Albert, Korintuš, Hegeduš, Čižmár, R. Klárik, Š. Bodnár, Gebe, Szilágyi, Héger, Šomšák, striedali: Zsilla, Demján
Hrhov: Z. Halász - Ondyik, Demeter, R. Kardoš, Zsigrai, M. Dunka, Veverica, N. Bodnár, Rigó, D. Dunka, Szirotnyák, striedali: D. danko, Kováts
Dedinky (11) - Drnava (3) 0:4 (0:1), G: J. Barczi (22), B. Šoltés 2 (54,64), Z. Bulík (76)
Dedinky: Kovalčík - Kalkahus, Sýkora, Kacvinský, M. Barnák, J. Chabada, Putnocký, Šipula, M. Chabada, J. novák, T. Novák, striedali: Tokoly, M. Ogurčák
Drnava: Zakhar - P. Bulík, Znak, Maliňák, Barczi, K. Šoltés, Z. Bulík, Szucs, Rencsok, B. Šoltés, Gorgei, striedali: Polyák, Icso, Babič
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OFK Vyšná Slaná | 4 | 4 | 0 | 0 | 20 : 3 | 12 | 6 |
2 | TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka | 4 | 4 | 0 | 0 | 21 : 9 | 12 | 6 |
3 | FK Baník Drnava | 4 | 3 | 0 | 1 | 19 : 5 | 9 | 3 |
4 | TJ Baník Rožňavské Bystré | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 : 6 | 9 | 3 |
5 | TJ Sokol Gemtex Rudná | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 : 8 | 7 | 1 |
6 | TJ Baník Nižná Slaná | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 : 10 | 6 | 0 |
7 | FK Sokol Bohúňovo | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 : 7 | 6 | 0 |
8 | TJ Zlatý Klas Dlhá Ves A | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 : 7 | 6 | -3 |
9 | FK Hrhov | 4 | 1 | 0 | 3 | 13 : 18 | 3 | -3 |
10 | TJ Lokomotíva CHZ Dedinky | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 : 12 | 3 | -6 |
11 | TJ FO Vlachovo | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 : 18 | 3 | -3 |
12 | OTJ Honce | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 : 21 | 3 | -3 |
13 | TJ Tatran Betliar | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 : 9 | 2 | -1 |
14 | ŠK Jablonov nad Turňou | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 : 14 | 1 | -2 |
II. trieda OFM 2.kolo
Slavošovce (7) - Ml. Brzotín (10) 6:1 (2:1), G: O. Varga 3 (9,55,65), M. Balco (42), S. Dzureň 2 (72, 82) - A. Polyák (21 z 11 m). Hostia pricestovali desiati.
Slavošovce: J. Karalo - Dzureň, Sklenár, J. Piaterík, P. Oravec, Varga, Šimko, S. Lalik, M. Karalo, Balco, Viola, striedali: J. Lalik, Žiga
Ml. Brzotín: J. Kónya, Čopák, M. Rusnyák, a. Rusnyák, E. Lázok, O. Vavrek, V. Polyák, Alb. Polyák, K. Rezmuveš
Pača (3) - Gem. Hôrka B (2) 4:1 (1:1) , G: Gajdoš (52), Liška (57), M. Slávik (69), Lokoš (vlastný 16) - G. Kokény
Pača: Bobrík- Cmorik, Liška, Sústrik, Adam, Bocko, Ivančo, Topľanský, Maroš Slávik, Martin Slávik, M. Zagiba,striedali:Pačay, Gajdoš, Lenkey
Gem. Hôrka B: Kosztúr - Lokoš, Šereš, Halász, Beke, K. Ragyina, Fazekaš, Kokény, Csík, Tomi, A. Krajlík
Plešivec (9) - Rakovnica (4) 0:0
Plešivec: K. Molnár - E. Polyák, Čech,Š. Horváth, R. Kováč, Volčko, Potocký, Arpáši, Havrlent, M. Horváth, M. Danielis, striedali: R. Danielis, Štefaník
Rakovnica: Šály - Hencel, Kováč, I. Lorinc, L. Rabas, Karalo, E. Herchl, Š. Domik,Jagerský, L. Lorincz, T. Viola, striedali: J. Rabas, Brdár
Štítnik(5) - Kružná (1) 2:1 (0:1), G: Z. Laven (63), M. Sivók (80) - L. Varga (8)
Štítnik: T. Kandalík - R. Kolesár, Gunár, M. Gallo, Prokšej, Eltschläger, J. Rahyina, A. Krága, Bakeš, Dudáš, Sivók, striedali: Z. Laven, Ján Kolesár
Kružná: Bacso - O. Kerekeš, Szabó, M. Ruszó, Lipták, Harabín, Varga, Garan, Fabián, Tomi, Kamenský, striedali: Szendi, Németh
Krh. Podhradie B (8) - Krh. Dlhá Lúka B (6), Nehralo sa, hostia neprišli
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Pača | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 : 1 | 6 | 3 |
2 | ŠK BANÍK ŠTÍTNIK | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 : 3 | 6 | 3 |
3 | TJ Baník Rakovnica | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 : 0 | 4 | 1 |
4 | FK Apex Kružná | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 : 3 | 3 | 0 |
5 | FK Gemerská Hôrka B | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 : 4 | 3 | 3 |
6 | TJ Papiereň Slavošovce | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 : 4 | 3 | 0 |
7 | FK Krásnohorské Podhradie B | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 : 6 | 3 | -3 |
8 | FK Plešivec | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 : 9 | 1 | -2 |
9 | TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka B | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 : 6 | 0 | -3 |
10 | TJ Mladosť Brzotín | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 : 14 | 0 | -3 |
Foto: Rožňava - M. Huta (Gelnica) 0:0
Foto: I. trieda: Dlhá Ves - Nižná Slaná 4:1
Foto: III.liga dorast: Rožňava - M. Ida 2:1
Foto: I. trieda: KDL - Hrhov 8:5
Foto:Krh. Podhradie B sa súpera nedočkalo
ifrv