II. liga 16.kolo: Slávkay v premiére rozhodol o bodovom zisku

10.4. 2014 - Po jesennej časti druholigoví starší žiaci SP MFK Rožňava zimovali na peknom druhom mieste a len tri body strácali na lídra z KAC Košice. Mladším žiakom patrilo po jeseni včetne dvoch predohrávok šieste miesto o skóre pred Buzicou. Na tretiu Čiernu nad Tisou strácali päť bodov. Zápas jarného kola žiaci SP MFK Rožňava dohrávali v stredu , nakoľko sa počas víkendu zúčastnili turnaja v Poľsku. Starší mali tri body na dosah. Mladší získali bod po vyrovnávajúcom góle Slávkayho. (hosťovanie Drnava - SP MFK Rožňava do 30.6.2014)

Starší žiaci

16.kolo:

Kechnec - Rožňava 4:3 (2:2), Góly za Rožňavu: Harabín, Revúcky 2 (1 z 11 m)

Rožňava: Deméň - Mitrík, Lipták Šoltés, Harabín, Kelemen, Revúcky, Holcz, Doboš, Ogurčák, Horvát, striedal: Dovik

Jarnú predohrávku odštarovali st. žiaci v Kechneci. Na úvodné dva domáce góly odpovedal najprv Harabín a neskôr Revúcky z nariadenej penalty skóre zrovnal. Po prestávke hostia Revúckym dosiahli vedenie a tento stav 3:2 sa nemenil až do 62 min. Domáci však využili posledných osem minút nielen na vyrovnanie, ale dosiahli ešte aj štvrtý  - víťazný gól.

Mladší žiaci

16.kolo:

Slávkayho premiérový gól mal cenu bodu

Kechnec - Rožňava 1:1 (1:0), Gól za Rožňavu: O. Slávkay

Rožňava: M. Kováč – Gecelovský, Petergáč, Vápeník, Bakoš, Tamáš, Korfanta, Mihók, Slávkay, Miklóš, Keresteš, striedali: Havrilla, Prékop, Bodnár

Mladší žiaci sa stretli v Kechneci s tabuľkovým susedom. Po polhodine hry šli do vedenia domáci, ale po prestávke zrovnal skóre hosťujúci O. Slávkay, ktorý je od jarnej časti novým hráčom druholigových MŽ. Hostia dokázali nerozhodný výsledok ubrániť a rozhodli tak o prvom jarnom bodovom zisku.

St. žiaci po 16.kole

2. Rožňava          16           13           0             3             91:12       39

Ml. žiaci po 16.kole

6. Rožňava          16           8             3             5             30:18      27

Strelci po 16.kole:

SŽ: 39 gólov – Revúcky, 12 gólov – Seman, Lipták, 9 gólov – Kelemen, 5 góly – Harabín, 3 góly – Krempaský, Mitrík, Hovorka, 2 góly – Holcz, 1 gól – Dávid, Plošnica, 1 gól – vlastný

MŽ: 9 gólov – Gecelovský, 7 gólov – Bakoš, 5 gólov – Tamáš, 4 góly – Vápeník, 2 góly – Džačár, 1 gól – Kováč, Keresteš, O. Slávkay