Razantný vstup Rožňavy do súťaže

01.08.2016 - Cez uplynulý víkend sa rozbehla IV.liga JUH. Od nového súťažného ročníka sú v súťaží 2 celky z Gemera. Dlhoročný účastník, MFK Rožňava a nováčik v súťaži, FK Krásnohorské Podhradie. Rožňava mala rázny vstup do súťaže, keď rozstrieľala Veľké Kapušany na ich pôde, 8:1. Hetrikom sa blysol Figúr. Podhradie síce vyhrávalo od 12 minúty gólom Hégera v Medzeve, no náskok sa im nepodarilo udržať ani do polčasu a domáci v druhom polčase rozhodli o víťazstve ešte dvoma gólmi. Súťaž pokračuje už túto stredu druhým kolom, Rožňava cestuje ku nováčikovi do Parchovian a Krh. Podhradie sa v premiére predstaví v domácom prostredí proti Krompachom. Výkop je o 17:00 hod.

Veľké Kapušany - Rožňava 1:8 (0:4)

G: Vašky - Ďuríček, Lippai 2, Figúr 3, Drobňák, Husár

Rožňava: Mišina - Sappanoš, Róth, Ďuríček, Gere M., Gere P., Lippai, Drobňák, Strelka, Kovács, Figúr striedali Husár, Korfanta

Medzev - Krh. Podhradie 3:1 (1:1)

G: Petričko, Stropkay, Lukáč - Héger

Krh. Podhradie: Manko - Kún, Kiss, Mészner, Lükő, Zubrický, Erdőfalvi, Almáši, Kuzma, Héger, Zdechovan striedali Piater, Krak