Program 4.kolá: Sviatočný deň v znamení futbalu

29.8.2013 - Dnes pokračuje súťaž 4.kolom v I. a II. triede okresných futbalových majstrovstiev. V regionálnej súťaži je jedna predohrávka 6.kola medzi Sp. Vlachmi a SP MFK Rožňavou.

Program 29.8.2013

V. liga 6.kolo

Sp. Vlachy – SP MFK Rožňava 1:2 (0:0), G: Legárt (87) - F. Kovács 2 (47, 70)

I. trieda OFM 4.kolo

Rož. Bystré – Jablonov 3:0 (0:0), G: Dorkin ( z 11 m), J. Tomko, Jar. Gallo. Bystranie všetky tri góli dosiahli v záverečnej dvadsaťminútovke.

Hrhov – Slavošovce 2:5 (0:2), G: M. Dunka, N. Bodnár - E. Tomi 4, Kudela. Do polčasu viedli hostia zásluhou dvoch gólov Tomiho. Ten po prestávke najprv dosiahol hetrik, ale neskôr po štvrtýkrát skóroval. Piaty gól hostí dosiahol Kúdela v ostatnej minúte zápasu. Domáci iba korigovali na 1:3 a neskôr na 2:4.

Vlachovo – Honce 4:1 ( 2:1), G: Ivan Gallo 3, Kožár - J. Strelka. Na vedúci gól Galla dokázal odpovedať J. Strelka vyrovnávajúcim gólom. Následne však už skórovali iba domáci pričom Gallo dosiahol hetrik. ČK: Kristián Klein ( ŽK ,neskôr ČK 79 min. za udretie súpera HNS)

Rudná – Bohúňovo  5:0 (0:0), G: Vysoký 2 (48, 74), Čapó ( z 11 m 75), O. Sanisló (80), Konček (82)

Rudná: B. Kurian - O. Sanisló, Jakab, S. Ďuríček, Rabas, Molčan, Konček, Kontra, O. Vysoký,  Čapó,  Dávid, striedali: Murza, Koteleš

Bohúňovo: Makkai - Ferencz, Doboš, Šušán, Kovács, Illés, Borbély, Váradi, Dorkin, Demeter, Kulík, striedali: M. Izák, T. Antóny

Krh. Dlhá Lúka – Dlhá Ves 8:0 (2:0), G: Čižmár 3, Zsilla 2, Szanisló, Š. Bodnár, Anna. (8. až 80.min.)

Vyšná Slaná – Štítnik 3:1 (2:1),G: Zábrel. Jančo-Hric, Mart. Gallo - Milan Gallo

Dedinky – Drnava (preložené na 10.11.2013 o 13,30 hod.)

II. trieda  OFM 4.kolo

Čoltovo – Kružná 3:0 (3:0), G: M. Baláž 2, Lad. Jonáš

Pača – Lipovník 1:1 (0:1), G: J. Gyulkáš (46.min.) - R. Motyka (43.min.). Domáci mali viac tutoviek , ale lopty lietali aj z hranice malého vápna vysoko nad hosťujúcu bránu.   foto - Pača - Lipovník   foto

Ml. Brzotín – Gem. Hôrka B 1:3 (1:2), G: O. Lázok - K. Ragyina, E. Lázok (vlastný) na 0:2, V. Zsóri (58.min.)

Nižná Slaná – Krh. Dlhá Lúka B 3:1 (2:0), G: P. Slovák, V. Hlaváč, Ján Gelda - D. Klárik. Po domácom vedení rozdielom triedy hostia dosiahli čestný úspech desať minút pred záverečným hvizdom.

Dobšiná B - Plešivec 2:1(0:0), G: J. Majerík. M. Oravec - Fandák. Po bezgólovom polčase si domáci vytvorili dvojgólový náskok a hosti desať minút pred koncom dokázali dosiahnuť iba kontaktný gól.

Zápisy zo stretnutí 4.kola je potrebné doručiť na ObFZ do 30.8.2013 do 14,00 hod. Komisie budú zasadať taktiež v piatok popoľudní.

V prípade, že sa nepodarí nahrať, vytlačiť elektronický zápis o stretnutí  pred začiatkom zápasu na podpis kapitánov a ved. družstiev je

potrebné vypísať zápis o stretnutí písomnou formou pred začiatkom  zápasu. Zápis podpíšu kapitáni a ved. družstiev. Bez vyplneného

elektronického zápisu, alebo písomného zápisu o stretnutí nemôže R  a DZ zahájiť stretnutie !!!