Program 3.kolá: V dvojke vedie Lipovník (VS+tabuľky)

24.8.2013 / 25.8.2013 - Počas nastávajúceho víkendu sú na programe tretie kolá v okresných súťažiach I. a II. triedy  ako i v šiestoligových , žiackych i dorasteneckých regionálnych súťažiach. Do piateho kola vstupuje Rožňava, ktorá bude mať dnes výhodu domáceho prostredia.

II. liga SMŽ 3.kolo

SP MFK Rožňava - Kechnec 11:0

SP MFK Rožňava - Kechnec 3:2

V. liga 5.kolo

SP MFK Rožňava – MŠK  V. Kapušany 1:2 (1:1), G: F. Kovács, ČK: F. Pollák (87. min. po 2 ŽK)

VI. liga 3.kolo

Krh. Podhradie – Košická Nová Ves 5:0 (3:0), G: Prónyai 2 (1 z 11m), Galajda, Lukó, Piater. Prvý gól v podaní Prónyaiho padol už v druhej minúte zápasu. Hostia počas celého zápasu vážnejšie domácu bránu ohroziť nedokázali.

Gemerská Hôrka – Kokšov Bakša 1:1 (1:0), G: Bodnár - I. Stoľár. V Gemerskej Hôrke podobne ako v Podhradí úvodný gól zo strany domácich padol v 2.min. stretnutia. Domáci však vedenie poistiť nedokázali a pätnásť minút pred koncom inkasovali vyrovnávajúci gól.

Dobšiná - Gem. Poloma 0:1(0:0), G. B. Milko (65min.), ČK: M. Lauric (Dobšiná 38.min. 2ŽK faul, zakopnutie lopty po odpískaní)

I. trieda OFM 3.kolo

Slavošovce – Jablonov 1:0 (0:0), G: Jur. Tomi (49.min), Šalata (Jablonov v 8. min. nepremenil nariadený pokutový kop)

Štítnik - Dedinky 7:0 (5:0),G: Krága 2, Ján Rochl 2 (1 z 11m), Prokšej, P. Milko, Elschléger, ČK: M. Majerčák (Dedinky 2ŽK kritika AR : Čo nemávaš" 45.min.). Polčasových päť gólov Štítníčania strelili v priebehu desiatich minút ( od 32 do 41. min.)

V. Slaná - Rož. Bystré 1:1( 0:0), G: Kračún (57.min.) - Minčík (47.min.)

Drnava - Krh. Dlhá Lúka 4:2 (4:0), G: Rencsok 2, Mázik 2 - Čižmár 2

Dlhá Ves - Rudná 4:3 (2:1)), G: Kovesdi, FLander, Novák Jakab (vlastný) - Kontra, Dávid, Čapó

Bohúňovo - Vlachovo 3:0 (2:0), G: Dorkin 2, Demeter

Honce - Hrhov 3:3 (2:2), G: B. Kuzma 2, J. Drenko - Bernát R., Kardoš, N. Bodnár

II. trieda OFM 3.kolo

Dobšiná B – Čoltovo 0:2 (0:1), G: M. Baláž (12. min. a 85 min. ). Oba hosťujúce góly padli po štandardkách.

Krh. Dlhá Lúka B – Ml. Brzotín 4:2 (3:0), G: Podraczky 2, D. Klárik (z 11 m), Gorgei - O. Vavrek, A. Polyák

Gem. Hôrka B - Pača 4:2 (1:2), G: V. Zsóri 2, T. Šofranko 2 - Gyulkáš, Adam (z 11 m)

Lipovník- Kružná 5:1 (1:1), G: R. Szucs 2, Lázár, Motyka, Németh - A. Polyák

Hostia odohrali vyrovnaný polčas, ale po zmene strán hru už ovládli skúsenejší domáci. Hostia začali aj kondične odchádzať a víťazstvo domácich je úplne zaslúžené pričom skóre mohlo byť oveľa výraznejšie nakoľko ešte niekoľko tutoviek vynechali. Ďakujeme za pekné góly, ktoré potešilo oko diváka.

Drnava – Sokoľany 1:3 (0:2), G: E. Polyák

Hostia už viedli rozdielom triedy a domácim sa v závere podarilo streliť aspoň čestný úspech.