Program 23 kola: Výsledkový servis

24.5.2014 - Prinášame prehľad zápasov, ktoré sa odohrajú počas nastávajúceho víkendu. Šlágrom kola by malo byť šiestoligové derby medzi Gem. Hôrkou a Krh. Podhradím, ktoré je na programe už dnes. V nedeľu sa mládežníci môžu tešiť na dorastenecké derby medzi Krh. Podhradím a Drnavou.Výsledky ako i ďalšie možné zmeny budeme postupne aktualizovať tu a v kolónke „súťaže“ prinesieme viac informácií.

Program sobota – nedeľa (24.5.2014 – 25.5.2014)

V. liga 27.kolo

Rožňava – Sokoľany 2:1 (1:1), G: Havko (z 11 m) 25.min.), F. Pollák (78) - Žiga (2)

VI. liga 23.kolo

Gem. Hôrka – Krh. Podhradie 4:1 (3:0), G: Bodnár 3 (1 z 11 m), Dostál - Hajduk

Budimír – Gem. Poloma 1:5 (0:3), G: Mil. Gallo 2, Chochol , Mészner, Gere,ČK: Staňo (br. 45.min. surová hra, kopnutie súpera vysunutou nohou ), ČK: Zlatník (36.min. HNS držanie súpera v gól. šanci) - ČK: Marchevský (87.min. zraz. v gól. šanci)

Betliar – Koš. Nová Ves 4:1 (3:0),G: Aličkovič, Vávra, L. Lorinc, Demeter

Dobšiná má voľno

III. liga dorast 23.kolo

Krh. Podhradie – Drnava 2:1 (1:0), G: Kozák (z 11 m), Hajduk - E. Polyák

Dorastenci Drnavy sa v Podhradí predstavili v dobrom svetle a ich výkon bol oveľa lepší ako ich postavenie v tabuľke

II. liga SMŽ 23.kolo

SŽ: Rožňava - Buzica 1:0 (0:0), G: Seman (54)

MŽ: Rožňava - Buzica 1:0 (0:0), G: A. Tamáš (58)

Starší aj mladší žiaci hrali dnes ako cez kopirák, keď víťazný gól dosiahli zhodne takmer po hodine hry. Miro Seman, ktorý zajtra oslavuje svoje "pätnástiny " si v predstihu doprial darček v podobe víťazného gólu.

Po jeho strele zo štandardky lopta za asistencie brvna skončila za čiarou hosťujúcej brány

FOTOGALÉRIA: SMŽ SP MFK Rožňava - Buzica

I. trieda OFM 23.kolo

Slavošovce – Štítnik 5:6 (2:4), G: Balco, S. Lalik, E. Tomi, G. Žiga, Dzureň - Krága 2, Prokšej 2, Ján Rochl, Orabinec. Hostia viedli po polhodine už 4:1 !!

Rudná – Rož. Bystré 2:0 (1:0), G: Molčan, Dávid

Vlachovo – Krh. Dlhá Lúka 1:3 (1:1), G: B. Vysoký (1:0) - Čižmár, Rigó, Klinko

Hrhov – Dedinky 0:0, ČK: Grančák (90.min. UR)

Jablonov – Vyšná Slaná 2:0 (1:0), G: Páll Baláž, Viszlay

Honce – Drnava  1:3 (0:3), G: M. Maliňák (vlastný) - Rencsok, Mázik, Bullík, ČK: B. Kuzma (70.min. ŽK, 71.min. UR). Za stavu 0:3 Bulík nepremenil pokutový kop. Brankár domácich vyrazil strelu.

Bohúňovo – Dlhá Ves 1:1 (1:0), G: F. Király (5) - Flander (60)

II. trieda OFM 23.kolo

V ostatnom kole sa na trávnikoch II. triedy dvakrát červenalo, keď putovali pod sprchy R. Polyák z Kružnej a A. Erdélyi z Lipovníka. Debakel utrpel Plešivec, ktorý schytal osmičku na pôde lídra. Hetrikom sa blysol R. Szücs ml. z Lipovníka a M. Martinko z Dobšinej.  Strelcom kola sa však stal D. Valko z Nižnej Slanej , ktorý štyrikrát skóroval.V aktuálnom kole domáci súperom nič nedarovali a tak hostia nezískali ani bod. Vedúci Lipovník zvýšil náskok na druhú Paču na šesť bodov, ale oboch čaká ešte odohrať tri kolá. Lipovníčanom na postup stačí jediné víťazstvo nakoľko ak by Pača nezaváhala ani raz líder disponuje lepším skóre.  V Nižnej Slanej bola na programe dohrávka s Ml. Brzotín.

Kružná – Dobšiná B 4:3 (1:0), G: Imre, A. Polyák 2, Garan - M. Martinko 3 (1 z 11 m) , ČK: R. Polyák (85 .min. UR)

Do Kružnej cestovala rezerva Dobšinej. Domácim sa tesne pred polčasom podarilo streliť vedúci gól autorom ktorého bol Imre. Tesné vedenie poistil po obrátke Al. Polyák. Následne Martinko znížil na kontaktný gól , ale domáci Garan okamžite odpovedal a domáce vedenie bolo opäť dvojgólové. Martinko na opačnej strane najprv znížil z nariadenej penalty a o niekoľko minút neskôr zavŕšil hetrik vyrovnávajúcom gólom.  Posledné slovo však mal najlepší strelec súťaže Al. Polyák, ktorý dve minúty pred koncom rozhodol o domácom víťazstve. To už domáci hrali bez vylúčeného R. Polyáka, ktorý si za urážku rozhodcu vyslúžil červenú kartu.

Lipovník – Plešivec 8:0 (4:0), G: R. Szucs ml. 3, Bollo, F. Emódi, Erdélyi, Kasper, Zupko, ČK: Erdélyi (84.min KR)

Vedúci Lipovník deklasoval posledný Plešivec, keď osem gólov si kanonieri rovnomerne rozložili do oboch polčasov. Okrem hetriku R. Szücsa ml., sa do streleckej listiny zapísali ešte ďalší štyria hráči. Päť minút pred koncom si za nemiestnu kritiku rozhodcu vyslúžil zbytočne červenú kartu A. Erdélyi z domáceho tábora.

Gem. Hôrka B – Jovice 3:1 (2:0), G: G. Kokény 2, T. Lorincz - P. Tomi (na 3:1)

Rezerva Gemerskej Hôrky hostila Jovice. Do polčasu dvakrát skóroval iba domáci G. Kökény a po prestávke prikrášlil skóre tretím gólom  T. Lörincz. Hostia až štvrťhodinu pred koncom dosiahli aspoň čestný úspech z kopačky P. Tomiho.

Nižná Slaná – Ml. Brzotín 5:3 (2:0), (dohrávka 22. kola) G: D. Valko 4, M. Maťo - O. Vavrek 2, Ján Rusnyák

V Nižnej Slanej sa v dohrávke stretli s mužstvom Ml. Brzotín. Po hodine hry už domáci zásluhou Valkovho hetriku a gólom Maťa viedli rozdielom štyroch gólov, ale hostia znížili na kontaktný gól, keď dvakrát skórovali O. Vavrekom a J. Rusnyákom.  Valko však  drámu nepripustil a svojim štvrtým gólom pečatil v ostatnej minúte domáce víťazstvo.

Gem. Poloma – Betliar 7:0 (1:0)

Gem. Hôrka – Plešivec 9:2 (2:1), V 53.min. bolo ešte 2:2, keď hostia oba góly strelili z nariadených penált. Potom kondične odišli a inkasovali ešte sedem gólov.

Hrhov – Dobšiná 14:0

Krh. Dlhá Lúka – Rož. Bystré 4:2 (dohrávka 13.kolo)

Turnaj prípravie C:

V. Slaná - Betliar 7:1, Vlachovo - Dedinky 1:3, Betliar - Vlachovo 1:6, V. Slaná - Dedinky 2:2, Betliar - Dedinky 4:6, V. Slaná - Vlachovo 5:4

Turnaj prípraviek D:

Gem. Poloma - Pača 2:2 na pk 3:2, Pača - Krh. Dlhá Lúka 1:6, Gem. Poloma - Krh. Dlhá Lúka 0:10

Turnaj prípraviek B:

Honce - Gem. Hôrka 3:1, Lipovník - Dlhá Ves 0:3, Dlhá Ves - Gem. Hôrka 0:1, Honce - Lipovník 3:0, Gem. Hôrka - Lipovník 3:0, Honce - Dlhá Ves 3:4