Program 19.kola: Výsledkový servis

26.4.2014 – Prinášame prehľad zápasov, ktoré sa odohrajú počas víkendu.  Už v sobotu sa diváci môžu tešiť na domáci zápas piatoligistov Rožňavy, alebo sledovať duel Rudnej v Slavošovciach. V nedeľu upúta derby medzi Dobšinou a Krh. Podhradím. Nemenej zaujímavý bude aj zápas Honiec proti Krh. Dlhej Lúke. Výsledky budeme postupne aktualizovať tu a v kolónke „súťaže“ prinesieme viac informácií.

Program sobota – nedeľa (26.4.2014 – 27.4.2014)

V. liga 23.kolo:

Rožňava – V. Folkmár 0:1 (0:0), G: Serbin (79.min.)

Rožňava: Šalamon - Jonáš, Smrek, Korfanta, Péter, Milata, Breuer, Havko, Figúr, Almáši, F. Pollák, striedali: Fabián, Boroš, Róth

VI. liga 19 kolo: o 16,00 hod.

Gem. Hôrka – Ďurkov 2:0 (1:0), G: D. Bodnár, M. Lorinc, ČK: T. Timura (Ďurkov 73.min. 2ŽK )

DK VsFZ trestá poriadkovou pokutou FK Gemerská Hôrka sumou 300€+10€ podľa čl. 48/1c,48/4
DP zo stretnutia Gemerská Hôrka -Betliar konaného dňa 20.04.2014 a zároveň podľa čl.27/1,2,3 DP
ukladá odohrať najbližšie domáce majstrovské stretnutie vzdialené minimálne 20 km bližšie k súperovi.
Miesto stretnutia musia nahlásiť ŠTK VsFZ.
G. Hôrka - Ďurkov sa odohrá na ihrisku TJ Tatran Betliar v sobotu 26.04.2014 o 16:00 hod. – na
základe uznesenia DK VsFZ .

Betliar – Turňa 1:2 (1:1), G: L. Lorinc, Autor domáceho gólu v 83.min. nepremenil pokutový kop !!!!!!

Dobšiná – Krh. Podhradie 1:0 (0:0), G:Barnák , ČK: F. Fabián (UAR 78.min.) Barnák v 2.min. (minul bránu) a Martinko (gólman Harhovský kryl)v 59.min. nepremenili pokutový kop.!!!

Kechnec – Drnava 3:2 (2:1), G: B. Šoltés, D. Vozár

Krh. Podhradie – Svinica 4:2 (3:1),G: P. Mlynárik 2, Horvát, Dorčák - Bujňák, Séleľ, ČK: M. Beľuš (90 min. po 2ŽK)

I. trieda OFM 19.kolo

Hrhov – Rož. Bystré 3:1 (2:0), G: Grulyó, Bodnár, Kuru - L. Fabián, ČK: L. Fabián (Rož. Bystré 2ŽK cca 80 min.)

Jablonov – Vlachovo 5:0 (3:0),G: salata 2, M. Fifík, Pál Baláž, Miliczki

Slavošovce – Rudná 1:4 (0:3), G: R. Šimko - Vysoký 2, Konček 2. Domáci nastúpili iba s predpísaným počtom hráčov bez možnosti striedania.

Honce – Krh. Dlhá Lúka 4:3 (2:0), G: R. Kuzma 3 (1 z 11 m) , B. Kuzma - Szaniszló, Klinko, Rigó

Bohúňovo – Dedinky 0:1 (0:1), G: Majerčák

Dlhá Ves – Vyšná Slaná 1:1 (1:0), G: L. Novák - O. Liptai (72 min.)

II. trieda OFM 19.kolo

Kružná – Ml. Brzotín 2:2 (0:2), G: M. Szabó, Jur. Rusnyák - L. Polyák (z 11 m), J. Rusnyák , ČK: Ján Konya (Ml. Brzotín 10.min. UR). Domáci Harabín nepremenil pokutový kop, mieril nad.

Kružná v susedskom derby s Ml. Brzotín nevyužila dve obrovské  výhody , ktoré jej mohli v pohode zabezpečiť tri domáce body. Tou prvou bolo vylúčenie gólmana hostí Kónyu za urážku rozhodcu už v desiatej minúte zápasu.  Naopak do polčasu práve hostia viedli, keď dvakrát skórovali . Druhou výhodou bola domáca penalta, ale Harabín vyslal loptu nad hosťujúcu bránu. Nakoniec domáci dosiahli aspoň vyrovnanie, keď najprv znížil kapitán Szabó a neskôr ratoval bod Jur. Rusnyák.

Lipovník – Nižná Slaná 4:1(2:1), G: Bollo 2, F. Emodi, R. Szucs - V. Karas

V Lipovníku bola situácia iná a domáci si po desiatich minútach vytvorili už dvojgólové vedenie. Hosťujúci Karas z Nižnej Slanej síce do polčasu dosiahol ešte kontaktný gól, ale po zmene strán domáci nič nenechali na náhodu a pridali ďalšie dva góly , ktoré im zaručili jednoznačné víťazstvo.

Jovice – Plešivec 5:2 (3:2),G:Lovaš, M. Podracký 2 (1 z 11 m), K. Chomjak, R. Farkaš - R. Lipták, Leo Horváth

Jovičania hostili Plešivec a duel nakoniec dotiahli do víťazného konca rozdielom triedy.  Dvojgólové vedenie si vytvorili hostia, ale domáci ešte do polčasu tento stav otočili vo svoj prospech. Po prestávke výsledok prikrášlili dvoma gólmi. Dvakrát skóroval aj domáci Podracký, ktorý v oboch polčasoch premenil po jednej nariadenej penalte.

Hrhov – Betliar 10:1

Krh. Dlhá Lúka – Rož. Bystré (nehralo sa ). Zápas preložený po vzájomnej dohode.

5

Hrhov - Gem. Hôrka 3:0 kont. 11.kolo doplnené (neúčasť hostí)

0

Prípravky- turnaj: Dedinky (neuskutoční sa) Z dôvodu nepriaznivého počasia sa turnaj prekladá na 24.5.2014.

Turnaj prípraviek: Gem. Hôrka (nedeľa):  Výsledky: Dlhá Ves - Honce 0:1, Dlhá Ves - Lipovník 2:1, Gem. Hôrka - Honce 0:0, Lipovník - Honce 2:3, Dlhá Ves - Gem. Hôrka 0:0, Lipovník - Gem. Hôrka 0:1