Polomčania zdolali oslabenú Kalšu iba najtesnejším skóre /video+foto/

05.09.2012 - Futbalisti Gemerskej Polomy si do polčasu vytvorili niekoľko po góle volajúcich príležitostí, ale rozvlniť sieť hosťujúceho gólmana dokázal iba Miloš Gallo strelou zo štandardky. Hostia od 18. min. hrali o desiatich, nakoľko za podrazenie zozadu uvidel Marek Horský druhú žltú kartu a po následnej červenej sa musel porúčať predčasne pod sprchy. Tento fakt však domácim nezahral do karát a po prestávku už početnú výhodu nedokázali využiť na strelenie ďalších gólov. V zápase prevládali emócie, hra sa kúskovala a časté osobné súboje vyústili aj do zbytočných faulov na oboch stranách.

Gemerská Poloma - Kalša 1:0 (1:0), G: Miloš Gallo, ČK: M. Horský, R: Labaš, D: 100

Gem. Poloma: Mišina - Gunár, Milko, Boroš, R. Greško, Hatvaník, Z. Greško, Miloš Gallo, Fecko, Maroš Gallo, Lipták, striedal: Kováč

Kalša: Poľa - Vajda, Koper, Spišák, Lénárt, Takáč, Halapin, Kornecký, Jakim, Fedor, Horský, striedal: Socha