IV.liga 9.kolo: Prvá domáca prehra, ale krutá

24.9.2014 - V deviatom kole hostili štvrtoligisti SP MFK Rožňava Kaľšu. Po bezgólovom polčase padlo päť gólov, ale bohužiaľ všetky do domácej siete. Naši futbalisti sa tak aktuálne nachádzajú na jedenástom mieste o skóre za V. Kapušanmi a Sp. Vlachmi.

IV. liga 9.kolo:

Rožňava – Kaľša 0:5 (0:0), G: Horňák 2 (48, 57), Takáč (65), Maťyaš (78), Miščík (86)

Rožňava: Šalamon - Breuer, Jonáš, Milata, Mészner, Korfanta, F. Pollák, Figúr, Gere,  Kovács, Havko, striedali: Zdechovan, Drobňák, Róth

Po vyrovnanom bezgólovom polčase prišli na domácich pohroma. Vážnejšie bránu hostí neohrozili, ale naopak päťkrát inkasovali.

Branko Kuzma, tréner:“ Ťažko sa mi hodnotí tento zápas. Hostia nás predčili po všetkých stránkach , všade boli o dva kroky pred nami a zaslúžene zvíťazili. My sa musíme poučiť z tejto prehry , zodvihnúť hlavy a začať myslieť na ďalší zápas“.

Rožňava - Moldava 1:3 (0:2), G: Zdechovan

Po "výbuchu" v lige dnes chlapci odohrali proti favoritovi dobrý zápas. Boli mu rovnocenným súperom, žiaľ doplatili sme na individuálne chyby, ktoré súper dokázal potrestať. Výsledok mohol byť priaznivejší...