IV. liga 25.kolo: Góly padali iba po vlastencoch

11.5.2015 - V 25.kole hostili futbalisti SP MFK Rožňava aktuálne štvrtý celok tabuľky MFK Sobrance.  Začali aktívne čoho výsledkom bol aj vedúci gól. Strelu Milatu však tečoval Popovič a tak si pripísal vlastenca.  Hostia útočili ba sporadicky, ale po hodine po strele jedného z útočníkov, Kúdela v snahe odvrátiť loptu do bezpečia  tá mu spadla na nohu a odrazila sa rovno za chrbát domáceho gólmana Šalamona.  V 67 min. sa dal Mészner za údajné  udretie súpera v neprerušenej hre vylúčiť a zbytočne tak oslabil svoje farby. Domáci aj v početnom oslabení odolávali a tento stav v ktorom padli góly iba z vlastencov už udržali.

„Škoda prvého polčasu v ktorom sme mohli rozhodnúť a bolo by po zápase. Znovu sme pozahadzovali šance a to sa nám nakoniec vypomstilo.  Ujali sme sa vedenia iba po strele Milatu. Hostia po prestávke prakticky iba raz ohrozili našu bránu a inkasovali sme nešťastný vlastný gól. V tomto smere ma Sobrance určite sklamali. K hlavnej rozhodkyni sa nebudem vyjadrovať , nestojí mi to za to, stačí si pozrieť zápis o stretnutí a môžete si urobiť obraz. Vraj sme prehrávali a po obrátke vyrovnali. Kniekto nedokáže správne urobiť zápis o stretnutí ako môže potom viesť štvrtoligový zapas. To je však už teraz menej podstatné. Mali sme premeniť šance a zápas napriek všetkému doviesť do víťazného konca, uviedol na margo zápasu tréner SP MFK Rožňava Branko Kuzma.

Rožňava - Sobrance  1:1 (1:0), G: Popovič ( 30 vlastný) - Kudela ( 63 vlastný), ČK: Mészner ( 67)

Rožňava: Šalamon - Sappanoš, Mészner, D. Gere, Kudela, Milata, Havko ,Strelka, F. Pollák, Figúr, F. Kovács, striedal. M. Pollák