IV.liga 12.kolo: Rožňava mala blízko k trom bodom

14.10.2014 - V dvanástom kole sa štvrtoligistom SP MFK podarilo vybojovať bod na pôde Medzeva i keď po dobrom výkone mali blízko aj ku trom. Domáci až v závere ratovali aspoň bod.

IV. liga 12.kolo:

Medzev – Rožňava 3:3 ( 2:1), G: Slicho (22,30), Handzuš (pk 89) – Szalka (33 vlastný), Mészner (54), Kovács ( 68)

Rožňava: Šalamon - Kúdela, Peter, Mészner, Figúr, Roth, Gere, Kovács, Havko, Milata, Kamenský, striedali: Drobňák, Zdechovan, Kakalejčík

Tréner B. Kuzma:

„Stretnutie sme začali veľmi dobre, mali sme hru pod kontrolou a domácich do ničoho nepúšťali. No prišli však dve standardky a prehravali sme 2:0. Nepodali sme sa však a pokračovali vo veľmi dobrom výkone a ešte do polčasu znížili Figúrom. Cez prestavku som nabádal hráčov,  aby pokračovali ďalej v hre ktorú sme produkovali a sústredili sa len na hru, lebo domáci hráči, funkcionári a diváci cítili kto je na ihrisku lepší a provokovali. Hráčom som tvrdil ,že to dokážeme otočiť a vyhrať tento zápas. V druhom polčase sme to dokázali aj zrealizovať, keď najprv Meszner a po ňom Kovács otočili výsledok v náš prospech. Škoda následne nevyužitej šance Kovácsa, keď postupoval sám na brankára a zaváhal. Mohlo byť o výsledku rozhodnuté. Pár minút pred koncom rozhodca odpískal veľmi prísnu penaltu, ktorú domaci premenili a vyrovnali“.

9. Rožňava        12    4    3    5    18:20    15