II liga: Mladší žiaci na poste lídra (u)

1.9.2015 - Vo štvrtom kole cestovali druholigoví žiaci MFK Rožňava na východ republiky do Kráľovského Chlmca. Starším žiakom sa nedarilo zabojovať a získať aspoň bod, ale mladší opäť dominovali a zaknihovali si tretie víťazstvo. Aktuálne zaujali post lídra.

II. liga SMŽ sk. A 4.kolo

Po bezgólovom polčase šli do vedenia domáci futbalisti, ktorí postupne zaťažili konto gólmana hostí trikrát. Posledné slovo mal hosťujúci Vápeník, ktorý v poslednej minúte korigoval nepriaznivý stav.

SŽ: Kráľovský Chlmec (11)  - Rožňava (10) 3:1 (0:0), G: Kendi (47), Fedák (58), Kovács (62) - Vápeník (69)

Rožňava: Kočiš - Petergáč, Benedik, Vápeník, Bakoš, Forgáč, Gembický, Miklóš, Smolko, Gróf, Tamáš, striedali: L. Bodnár, Havrilla