II. liga 9.kolo: T. Doboš drámu nepripustil

5.10.2014 – V deviatom kole chceli starší žiaci SP MFK Rožňava odčiniť prvú prehru, ktorú utŕžili v predošlom kole na pôde KAC Košice. Súpera z Čiernej trochu podcenili, ale nakoniec predsa len zápas dotiahli do víťazného konca, keď T. Doboš drámu nepripustil. Naďalej vedú druholigovú tabuľku s jednobodovým náskokom na KAC Košice.

9.kolo II.liga sk. A

SŽ: Rožňava – Čierna 3:2 (2:1), G:Kelemen 2 (18,19), T. Doboš (55) – Berta (33), Vojtko (42)

Rožňava: Džačár – Tomášik, Dovik, Gecelovský, Petergáč, Lipták, Harabín, Kelemen, T. Doboš, Horvát, Bakoš, striedal: Bodnár

Chýbali nám hráči, ktorí sú ešte po zraneniach a to sa odzrkadlilo v zápase. I napriek tomu sme dali dva góly a mysleli si, že sa súper sám nabije. Stal sa však opak. Minútu pred polčasom dali hostia kontaktný gól a po prestávke po štandardnej situácii dokonca vyrovnali. Moji zverenci však dokázali zmobilizovať sily a streliť víťazný gól. Žiaľ prevláda maródka, chýbajú nám traja hráči zo základu a tak som musel presúvať jednotlivé posty a dokonca dvaja chlapci v tejto sezóne nastúpili po prvýkrát“, uviedol tréner st. žiakov SP MFK Rožňava Peter Džačár.

9.kolo II. liga sk.A

MŽ: Rožňava – Čierna 1:2 (0:0),G: Varga (38) – Ľ. Godarský 2 (40, 53)

Rožňava: Leštách – Vápeník, Benedik, Mihók, Miklóš, Havrilla, Vidinský, Topľanský, F. Varga, Fusek, Slavkay

Mladší chlapci sa síce po bezgólovom polčase ujali vedenia, ale následne hostia skóre otočili vo svoj prospech a body si odviezli.

Góly:

SŽ: 16 gólov – Harabín, 15 gólov - Kelemen, 5 gólov - Bakoš, 2 góly - Doboš, Štefan, Lipták, 1 gól – Gecelovský, Tomášik

MŽ: 10 gólov - Vápeník, 6 gólov - Mihok, 3 góly – Tamáš, 2 góly – Leštách, Dávid, Slávkay, 1 gól – Grof, Varga