II.liga: 9,10, 11,12 kolo: Najrýchlejší gól strelil Vápeník už v prvej minúte

02.11.2013 - Druholigovým žiakom SP MFK Rožňava sa v jesennej časti aktuálneho ročníka darí. Po 12.kole starší žiaci okupujú druhú priečku s trojbodovým náskokom na tretí Galaktik, ale na vedúci KAC Košice strácajú už deväť bodov. Mladší žiaci sú na piatom mieste a snažia sa tak držať krok so staršími rovesníkmi.

Starší žiaci tri zápasy odohrali doma a súperom spolu nasúkali 21 gólov, pričom neinkasovali ani raz. Podľahli iba Buzici na ich pôde.

9 až 12 . kolo v kocke

9.kolo: SŽ: Rožňava - Geča 5:0 (2:0) , G:  Revúcky 2, M. Mitrík, T. Lipták, Kelemen

Rožňava: Deméň - Seman, Horváth, Krempaský, P. Šoltés, Revúcky, Harabín, Kelemen, Mitrík, Holcz, T. Lipták, striedali: Hovorka, Dovik, Štefan

Domáci v zápase jednoznačne dominovali a vysoké víťazstvo im právom patrí.

10.kolo: SŽ: Buzica - Rožňava 5:3 (3:2), Góly za Rožňavu: Revúcky 2 , Onódy (vlastný)

Rožňava: Deméň - Seman, Horváth, Krempaský, Šoltés, Revúcky, Harabín, Kelemen, Mitrík, Holcz, Ogurčák, striedali: Lipták, Štefan

V zápase si domáci vytvorili dvojgólové vedenie, ale po štvrťhodine už hostia znížili na kontaktný gól Revúckym. Domáci opäť ušli na rozdiel dvoch gólov, ale Revúcky aj po druhýkrát znížil na kontakt, čím stanovil aj polčasoví skóre.  Po prestávke skórovali už iba domáci a to dvakrát do súperovej a raz do vlastnej siete. (4:2, 4:3, 5:3)

11.kolo: SŽ: Rožňava - Čierna 5:0 (2:0), G: Hovorka 2, Revúcky, Harabín, Seman

Rožňava: Deméň - Seman, Horváth, Revúcky, Harabín, Kelemen, Mitrík, Štefan, Tomášik, Hovorka, Dovik