II. liga 7.kolo: Sedemzápasová víťazná šnúra starších žiakov SP MFK

22.9.2014 - V siedmom kole hostili druholigoví starší žiaci SP MFK Rožňava druhý celok tabuľky Galaktik Košice. Domáci futbalisti vyhrali rozdielom triedy a naďalej vedú aktuálnu tabuľku bez straty bodu. Mladší žiaci vyhrali iba tesne , ale tri body si taktiež udržali.

7.kolo II.liga sk. A

SŽ: Rožňava – Galaktik Košice 4:1 (1:0), G: Harabín 2 (16,50), Kelemen 2 (37,52) – Bach (63)

Rožňava: Džačár – Ogurčák, Štefan, Gecelovský, Petergáč, Lipták, Harabín, Kelemen, M. Horvát, Doboš, Bakoš, striedal: M. Kováč, Bodnár

Domácim  sa do polčasu podarilo streliť iba jediný gól z kopačky Harabína. To podstatné sa udialo po prestávke. Vedenie poistil Kelemen, zvyšoval Harabín a prikrášlil stav opäť Kelemen. Čestný úspech dosiahol v závere hosťujúci Bach.

„ Dnes sme mali veľmi dôležitý zápas , súper z druhej priečky ukázal svoje kvality, ale chlapci boli dobre pripravený. Dali sme šyri krásne góly, ale v závere sme trošku poľavili čo sa nám vypomstilo a dostali sme zbytočný gól. Bol to vlastne prvý v domácom prostredí. Víťazstvo však bolo plne zaslúžené a ideme ďalej“, konštatoval po zápase tréner starších žiakov SP MFK Rožňava Peter Džačár.

7.kolo II. liga sk.A

MŽ: Rožňava – Galaktik Košice 1:0 (0:0), G: Vápeník ( 39)

Rožňava: Leštách – Dávid, Vápeník, Benedik, Mihók, Miklóš, Tamáš, Havrilla, Vidinský, Jančík, D. Kulík

Mladší žiaci po bezgólovom polčase strelili jediný, ale víťazný gól autorom ktorého bol S. Vápeník. V rámci Dní mesta Rožňava boli zároveň mladší žiaci SP MFK Rožňava vyhodnotení ako najlepší kolektív uplynulého súťažného ročníka 2013/2014.

Góly:

SŽ: 16 gólov – Harabín, 13 gólov - Kelemen, 5 gólov - Bakoš, 2 góly - Doboš, Štefan, Lipták, 1 gól – Gecelovský, Tomášik

MŽ: 10 gólov - Vápeník, 6 gólov - Mihok, 3 góly – Tamáš, 2 góly – Leštách, Dávid, Slávkay, 1 gól - Grof