II.liga 7, 8 kolo: Sedemzápasová šnúra st. žiakov bez prehry

04.10.2013 - Druholigoví starší žiaci SP MFK Rožňava okrem úvodného kola, keď podľahli doma tesne KAC Košice aktuálnemu lídrovi tabuľky už sedem nasledujúcich stretnutí bodovali naplno. Postupne zdolali Čaňu, Kechnec, Benecol, Galaktik ,Lokomotívu Košice, Šacu i Vranov. Majú na konte 21 bodov čo im aktuálne zaručuje druhú priečku. Doposiaľ inkasovali iba dva góly, čo je najmenej v súťaži. Mladší žiaci majú na konte štyri víťazstvá. Aktuálne im patrí šieste miesto.

Starší žiaci SP MFK vyprevadili Šacu s dvojciferným debaklom. Mladší vyhrali rozdielom triedy a dvakrát premenili pokutový kop. Do Vranova cestovali starší žiaci iba jedenásti bez možnosti striedania, ale aj napriek tomu bodovali naplno. Mladší po inkasovanom góle v 42.min. ešte pred odchodom na polčas skóre zrovnali a po prestávke už v 51.min. dosiahli víťazný gól.

II.liga SMŽ 7.kolo

SŽ: Rožňava - Šaca  10:0 (4:0), G: Revúcky 7, Kelemen, Seman 2

Rožňava: Deméň – Ogurčák, Seman, Mitrík, Horváth, Krempaský, Šoltés, Revúcky, Harabín, Kelemen, Holcz, striedali: Lipták, Štefan, Dovik

MŽ: Rožňava - Šaca 3:0 (1:0), G: Vápeník, Džačár (z 11 m), T. Gecelovský (z 11 m)

Rožňava: Džačár - Bakoš, Gecelovský, Petergáč, Vápeník, Tamáš, Mihók, Leštách, Kováč, Havrilla, Miklóš, striedal: Varga