II. liga 6. kolo: Druholigisti SP MFK brali šesť bodov z Kechneca

V šiestom kole cestovali druholigoví  Rožňavčania na pôdu rovesníkov do Kechneca. Starší žiaci súperom nasúkali deväť a mladší žiaci osem gólov. Harabín sa neuspokojil s hetrikom a pridal aj štvrtý gól. Starší chlapci naďalej vedú tabuľku bez straty bodu a mladší okupujú stred.

6.kolo II.liga sk. A

SŽ: Kechnec - Rožňava 2:9 (0:6), G: Harabín 4, Bakoš 2, Doboš, Lipták, Štefan – M. Horváth 2 (69,69)

Rožňava: Džačár – Ogurčák, Štefan, Gecelovský, Petergáč, Lipták, Harabín, Kelemen, M. Horvát, Doboš, Bakoš, striedal: M. Kováč

Starší žiaci už do polčasu strelili domácim poltucet gólov. Skóre otvoril už v 3. min. Štefan a po štvrťhodine Rožňavčania visli už zásluhou Harabína rozdielom triedy. Do polčasu ešte prikrášlili skóre Doboš, Lipták a Bakoš. Po obrátke Bakoš pridal svoj druhý gól a Harabín ďalšie dva. V poslednej minúte však domáci zásluhou Horvátha dvakrát korigovali nelichotivý stav.

6.kolo II. liga sk.A

MŽ: Kechnec - Rožňava 0:8 (0:3), G: Tamáš 2, Mihók 2, Vápeník , Grof, Slávkay, Dávid

Rožňava: Leštách – Dávid, Vápeník, Slávkay, Gróf, Benedik, Mihók, Mikloš, Tamáš, Havrilla, Doboš

Domácich načal v 12.min. Vápeník a do polčasu si hostia vedenie poistili ďalšími dvoma gólmi. Po zmene strán pridali ešte päť gólov, keď bodku za vysokým víťazstvom dal Dávid. Mladší žiaci tak za svojimi staršími kolegami bodovo nezaostali a taktiež si domov priviezli tri body.

Góly:

SŽ: 14 gólov – Harabín, 11 gólov - Kelemen, 5 gólov - Bakoš, 2 góly - Doboš, Štefan, Lipták, 1 gól – Gecelovský, Tomášik

MŽ: 9 gólov - Vápeník, 6 gólov - Mihok, 3 góly – Tamáš, 2 góly – Leštách, Dávid, Slávkay, 1 gól - Grof