II.liga 20 kolo: Stý gól starších žiakov strelil Holcz

08.05.2014 - V ostatnom kole sa podarilo zabodovať na pôde Šace starším i mladším druholigovým žiakom. Kým starší získali po remíze bod, mladší zvíťazili rozdielom triedy a poskočili o dve priečky na piate miesto. Starší žiaci dosiahli stý gól.

Starší žiaci 20. kolo:

Šaca – Rožňava 1:1 (1:1), G: Holcz

Rožňava: Deméň- Mitrík, Šoltész, Holcz, Harabín, Horvát, Kelemen, Revúcky, Seman, Ogurčák, Répássi, striedali: Lipták, Doboš, Tomášik

Do vedenia šli hostia gólom Holcza po desiatich minútach hry. Domácim sa podarilo ešte do polčasu jednogólové manko zmazať, ale po obrátke už ani jedno z mužstiev nedokázalo rozhodnúť zápas vo svoj prospech.

Mladší žiaci 20.kolo:

Šaca – Rožňava 0:3 (0:2), G: Džačár (z 11 m), Havrilla, Bakoš

Rožňava: Džačár – Gecelovský, Petergáč, Bakoš, Tamáš, Vápeník, Korfanta, Miklóš, Kováč, Bodnár, Havrilla

Hostia zápas rozhodli prakticky vo svoj prospech už do polčasu, keď najprv penaltu premenil gólman Džačár a neskôr skórovali Havrilla s Bakošom.

St. žiaci po 20.kole

3. Rožňava          20           14           2             4             100:17       44

Ml. žiaci po 20.kole

5. Rožňava          20            10            4             6             37:21       34

Strelci po 19.kole:

SŽ: 43 gólov – Revúcky, 13 gólov – Lipták, 12 gólov – Seman,  11 gólov – Kelemen, 6 góly – Harabín, 3 góly – Krempaský, Mitrík, Hovorka, Holcz, 1 gól – Dávid, Plošnica, 1 gól – vlastný

MŽ: 9 gólov – Gecelovský, 8 gólov – Bakoš, 5 gólov – Tamáš, Vápeník, 3 góly – O. Slávkay, Džačár, 1 gól – Kováč, Keresteš,  Havrilla, 1 - vlastný