II.liga 2.kolo: sk. A Starší žiaci SP MFK sa vrátili s dvojciferným víťazstvom

19.8.2014 - Druhé kolo odohrali druholigoví žiaci SP MFK Rožňava opäť na pôde súperov. Tentoraz cestovali do Kráľ. Chlmca. Starší žiaci sa vrátili s dvojciferným víťazstvom a mladší tentoraz domácim nasúkali sedem gólov. S hetrikom sa uspokojil iba Vápeník, ale Harabín a Kelemen nie. Mladší žiaci hrajú v počte 8 + 1 a to na skrátenej  hracej ploche od šestnástky po šestnástku.

2. kolo II. liga sk. A

SŽ: Kráľ. Chlmec - Rožňava 1:10 (0:8), G: Mádi (54 z pk) - Kelemen 4 (5,24,42,69), Harabín 4 (16,20,22, 26), Bakoš (29), Doboš (33)

Rožňava: Džačár - Ogurčák, Korfanta, Gecelovský, Petergáč, Lipták,  Harabín, Kelemen, Mart. Horvát, Doboš, Bakoš, striedali: Štefan, D. Tomášik

Stretnutie bolo záležitosťou hostí od úvodných minút. Skóre otvoril Kelemen, ktorý dal hetrik a pridal ešte aj štvrtý gól v poslednej minúte stretnutia. Napodobnil ho aj Harabín a po jednom góle dosiahli Bakoš a Doboš. Domáci Mádi iba za stavu 0:9 korigoval stav , keď skóroval z nariadenej penalty. Rožňavskí žiaci si tak vonku pripísali už druhé víťazstvo.

2.kolo II. liga sk. A

MŽ: Kráľ. Chlmec - Rožňava 1:7 (1:2) , G: Tronka (19) - Vápeník 3 (34,50,59), Mihók 2 (17,29), Leštách 2 (53,56)

Rožňava: Doboš - Leštách, J. Dávid, Vápeník, Slávkay, Havrilla, Gróf, K. Benedik, Turzák, Mihók, M. Seman

V stretnutí sa priania trénera Šipoša naplnili. Chlapci zabojovali a nasúkali domácim sedem gólov. Skóre otvoril Mihok , domáci Tronka ešte vyrovnal , ale to bolo zo strany domácich všetko. Vápeník dosiahol hetrik v poslednej minúte zápasu. Leštách s Mihókom si pripísali po dva góly.