II.liga 18.kolo: Mladší žiaci vybojovali bod

25.4.2014 - V ostatnom kole sa podarilo zabodovať na pôde Galaktiku iba mladším žiakom SP MFK Rožňava. Starší žiaci klesli na tretiu priečku, ale mladší si držia naďalej šieste miesto.

Starší žiaci 18. kolo:

Galaktik – Rožňava 3:2 (2:1), G: Revúcky, Lipták

Rožňava: Deméň – Mitrík, Šoltés, Harabín, Kelemen, Revúcky, Doboš, Seman, Lipták, Horváth, Holcz , striedal: Štefan, Ogurčák, Dovik

Skóre otvoril hosťujúci Lipták, ale domácim sa ešte do polčasu podarilo otočiť stav vo svoj prospech. Po obrátke zrovnal skóre Revúcky, ale po hodine hry domáci Čema tretím gólom završil nielen hetrik , ale aj víťazstvo.

Mladší žiaci 18.kolo:

Galaktik - Rožňava 1:1 (1:0), G: Királ - Slávkay (40.min.)

Rožňava: Džačár - Gecelovský, Petergáč, Vápeník, Bakoš, Tamáš, Korfanta, Slávkay, Miklóš, Mihók, Keresteš, striedali: Havrilla, Bodnár, Dávid

Domáci na vedúci gól čakali polhodinu čím stanovili aj polčasové skóre. Po obrátke skóroval Slávkay a vybojoval pre Tožňavu ďalší cenný bod.

St. žiaci po 18.kole

3. Rožňava          18           14           0             4             98:15       42

Ml. žiaci po 18.kole

6. Rožňava          18            9            4             5             33:19       31

Strelci po 18.kole:

SŽ: 42 gólov – Revúcky, 13 gólov – Lipták, 12 gólov – Seman,  11 gólov – Kelemen, 6 góly – Harabín, 3 góly – Krempaský, Mitrík, Hovorka, 2 góly – Holcz, 1 gól – Dávid, Plošnica, 1 gól – vlastný

MŽ: 9 gólov – Gecelovský, 7 gólov – Bakoš, 5 gólov – Tamáš, Vápeník, 2 góly – Džačár, O. Slávkay, 1 gól – Kováč, Keresteš, 1 - vlastný