II.liga 10.kolo: Po desiatom kole stratili starší žiaci SP MFK prvenstvo

14.10.2014 – V desiatom kole cestovali druholigoví žiaci SP MFK na pôdu Lokomotívy Košice. Starší žiaci síce remizovali, ale prišli o prvenstvo, nakoľko ich o bod predčila KAC Košice. Mladší chlapci zvíťazili gólom Vápeníka a udržali si tak siedmu priečku.

10.kolo II.liga sk. A

SŽ: Lokomotíva Košice – Rožňava 2:2 (0:1), G: Fiľakovský (38), Korfanta (vlastný 60) – Doboš (15), Kelemen (70)

Starší žiaci sa ujali vedenia po štvrťhodine hry Dobošom a tak skončil aj prvý polčas. Domáci po prestávke vyrovnali a po hodine hry Korfanta nešťastne tečoval loptu do vlastnej brány. Ešteže Kelemen v ostatnej minúte skóroval a získal tak pre Rožňavu aspoň bod.

Rožňava: Džačár – Ogurčák, Korfanta, Gecelovský,Petergáč, Tomášik, Harabín, Kelemen, M. Horvat, T. Doboš, Bakoš

10.kolo II. liga sk.A

Mladší žiaci gólom z desiatej minúty rozhodli o najtesnejšom víťazstve. O trojbodový zápis sa tak postaral najlepší strelec S. Vápeník.

MŽ: Lokomotíva Košice – Rožňava 0:1 (0:1), G:Vápeník (10)

Rožňava: Leštách – Vápeník, Mihók, Miklóš, Havrilla, Topľanský, Fusek, Slavkay, Nemec, L. Doboš, Tamáš

Góly:

SŽ: 16 gólov – Harabín, Kelemen, 5 gólov - Bakoš, 4 góly – Doboš, 2 góly - Štefan, Lipták, 1 gól – Gecelovský, Tomášik

MŽ: 11 gólov - Vápeník, 6 gólov - Mihok, 3 góly – Tamáš, 2 góly – Leštách, Dávid, Slávkay, 1 gól – Grof, Varga