II. trieda: Domáci v kole nezískali ani bod

2.6.1015 - V ostatnom kole na trávnikoch II. triedy dominovali hostia, ktorí brali všetky body z ihrísk hostiteľov. Po čase sa nečervenalo a hetrikom sa blysol A. Görgei z mužstva rezervy Krh. Dlhej Lúky. J. Sústrik z Pače si doprial vlastenca. Jovice, ktoré mali zastavené ihrisko odohrali zápas na pôde hostí v Nižnej Slanej. Poradie ostáva naďalej nezmenené a tri kolá pred koncom súťaže vedia Nižná Slaná o bod pred Pačou. Tri body na lídra stráca tretia Kružná. V najspodnejších vodách pláva Čoltovo o bod za Ml. Brzotín. Zápasy začali minútou ticha na počesť zosnulého rozhodcu Slavomíra Galla, ktorý nás navždy opustil vo veku 58 rokov presne v deň svojich narodenín

V Gemerskej Hôrke privítali Kružnú, ktorá gólom R. Polyáka z ôsmej minúty získala plný počet bodov.

Gem. Hôrka B (4) - Kružná (3) 0:1 (0:1), G: R. Polyák (8)

Rezerva Krh. Dlhej Lúky cestovala do Čoltova, kde čistým hetrikom Görgeiho a gólov Lakomého a R. Klárika zvíťazila. Čestný gól domácich zaznamenal S. Váradi po hodine hry, keď vyrovnal na 1:1. Ostatné góly totiž hostia dosiahli až následne.

Čoltovo (11) - Krh. Dlhá Lúka B (6) 1:5, (0:1), G: S. Váradi (61) - G. Lakomi (8), A. Gorgei 3 (65, 75, 80), R. Klárik (86)

Druhý celok aktuálnej tabuľky Pača bol na pôde Ml. Brzotín favoritom čo aj potvrdil. Hostia dvakrát skórovali Bubenčíkom a raz sa do listiny strelcov zapísal aj Šomčák. Aby domácim nebolo ľúto, že nedokázali skórovať, postaral sa o to vlastencom J. Sústrik, keď po hlavičke odrazenú loptu dopravil do vlastnej siete.

Ml. Brzotín (10) - Pača (2) 1:3 (1:1), G: Sústrik ( 16 vlastný) - Bubenčík 2 (38.46), Šomšák (87)

V Nižnej Slanej sa ako domáci predstavili hráči Jovíc, ktorí mali zatavené ihrisko na jeden zápas. Nižnoslánčania sa ujali vedenia už v úvode gólom R. Kolesára, ale Joviciam sa podarilo vyrovnať P. Tomim. Polčasové skóre však stanovil Keršák a po prestávke vedenie poistil Kuchta. Joviciam sa ešte päť minút pred koncom podarilo znížiť Lovašom na kontaktný gól, ale pre zisk bodu už boli v časovej tiesni.

Jovice (7) - Nižná Slaná (1) 2:3 (1:2), G: P. Tomi (23), M. Lovaš (85) - R. Kolesár (3), Keršák (33), P. Kuchta ( 50). Jovice mali zastavené ihrisko na jeden zápas a tak boli v Slanej vedení ako domáci. Tam sa totiž hralo.

Do Kečova cestovali futbalisti Plešivca. Skóre otvoril domáci Molnár, ale Sendrei vyrovnal a následne Volčko otočil stav v prospech hostí. Po obrátke domáci vyrovnali Verébom, ale posledné slovo mal Plešivec, ktorý po góle Arpášiho šesť minút pred koncom vybojoval víťazstvo.

Kečovo (9) - Plešivec (8) 2:3 (1:2), G: N. Molnár (3), Cs. Veréb (66) - I. Sendrei (27), Volčko (30), Arpáši (84)