1.kolo: Žiaci SP MFK podľahli najtesnejším skóre

10.8.2013 - Druholigoví žiaci SP MFK Rožňava v úvodnom kole nového súťažného ročníka 2013/2014 hostili KAC Jednotu Košice "A", ktorá vlani vypadla z I. žiackej ligy. V oboch kategóriách bolo polčasové skóre v neprospech domácich hráčov navlas rovnaké, keď prehrávali o gól. Starší žiaci dokázali Revúckym šte vyrovnať, ale nakoniec hostia dosiahli víťazný gól. U mladších sa už polčasové skóre 0:1 nezmenilo. Prvé tohtoročné body tak putovali do Košíc.

SŽ: SP MFK Rožňava - KAC Jednota Košice "A" 1:2 (0:1), G. Revúcky - Lukáč, Pástor , R: Černický

Rožňava:Deméň - Ogurčák, Seman, Mitrík, Krempaský, Revúcky, Harabín, Kelemen, Plošnica, Horváth, Štefan

MŽ: SP MFK Rožňava - KAC Jednota Košice "A" 0:1 (0:1), G: M. Hajduk

Rožňava:Džačár - Bakoš, Korfanta, Gecelovský, Petergáč, Vápeník, Leštách, Kováč, Mihók, Mikloš, Keresteš, striedal: Varga

FOTOGALÉRIA: Žiaci Rožňava - KAC Košice