DOSPELÍ

II.TRIEDA OM ROŽŇAVA

2013/2014

 

Účastníci:

        01. FC Kečovo                                      08. FK Lipovník
        02. MFK Dobšiná "B"
                            09. FK Apex Kružná
        03. FK Plešivec
                                    10. TJ Sokol Pača
        04. TJ Mladosť Jovice
                          11. TJ Mladosť Brzotín
        05. FK Brzotín
                                      12. FO TJ Baník Nižná Slaná
        06. TJ Krh. Dlhá Lúka "B"
                    13. voľno
        07. FK Gem. Hôrka "B"
                        14. TJ Družba Čoltovo

 


Schválené výnimky z hracích dní a časov:

        Dobšiná "B"                   domáce stretnutia v sobotu ÚHČ
        Čoltovo                         domáce stretnutia v nedeľu o 11,30 hod.
        Krh. Dlhá Lúka "B"         domáce stretnutia v sobotu ÚHČ

 

 

1. kolo 11.8.13 16:30

Kečovo - Čoltovo

Dobšiná "B" - volno

Plešivec - Niž. Slaná

Jovice - Ml. Brzotín

Brzotín - Pača

Krh. Dlhá Lúka "B" - Kružná

Gem. Hôrka "B" - Lipovník

14. kolo 3.11.13 14:00

Čoltovo - Kečovo

volno - Dobšiná "B"

Niž. Slaná - Plešivec

Ml. Brzotín - Jovice

Pača - Brzotín

Kružná - Krh. Dlhá Lúka "B"

Lipovník - Gem. Hôrka "B"

2. kolo 18.8.13 16:00

Čoltovo - Lipovník

Kružná - Gem. Hôrka "B"

Pača - Krh. Dlhá Lúka "B"

Ml. Brzotín - Brzotín

Niž. Slaná - Jovice

volno - Plešivec

Kečovo - Dobšiná "B"

15. kolo 30.3.14 15:00

Lipovník - Čoltovo

Gem. Hôrka "B" - Kružná

Krh. Dlhá Lúka "B" - Pača

Brzotín - Ml. Brzotín

Jovice - Niž. Slaná

Plešivec - volno

Dobšiná "B" - Kečovo

3. kolo 25.8.13 16:00

Dobšiná "B" - Čoltovo

Plešivec - Kečovo

Jovice - volno

Brzotín - Niž. Slaná

Krh. Dlhá Lúka "B" - Ml. Brzotín

Gem. Hôrka "B" - Pača

Lipovník - Kružná

16. kolo 6.4.14 15:30

Čoltovo - Dobšiná "B"

Kečovo - Plešivec

volno - Jovice

Niž. Slaná - Brzotín

Ml. Brzotín - Krh. Dlhá Lúka "B"

Pača - Gem. Hôrka "B"

Kružná - Lipovník

4. kolo 29.8.13 16:00

Čoltovo - Kružná

Pača - Lipovník

Ml. Brzotín - Gem. Hôrka "B"

Niž. Slaná - Krh. Dlhá Lúka "B"

volno - Brzotín

Kečovo - Jovice

Dobšiná "B" - Plešivec

17. kolo 13.4.14 15:30

Kružná - Čoltovo

Lipovník - Pača

Gem. Hôrka "B" - Ml. Brzotín

Krh. Dlhá Lúka "B" - Niž. Slaná

Brzotín - volno

Jovice - Kečovo

Plešivec - Dobšiná "B"

5. kolo 1.9.13 15:30

Plešivec - Čoltovo

Jovice - Dobšiná "B"

Brzotín - Kečovo

Krh. Dlhá Lúka "B" - volno

Gem. Hôrka "B" - Niž. Slaná

Lipovník - Ml. Brzotín

Kružná - Pača

18. kolo 20.4.14 16:00

Čoltovo - Plešivec

Dobšiná "B" - Jovice

Kečovo - Brzotín

volno - Krh. Dlhá Lúka "B"

Niž. Slaná - Gem. Hôrka "B"

Ml. Brzotín - Lipovník

Pača - Kružná

6. kolo 8.9.13 15:30

Čoltovo - Pača

Ml. Brzotín - Kružná

Niž. Slaná - Lipovník

volno - Gem. Hôrka "B"

Kečovo - Krh. Dlhá Lúka "B"

Dobšiná "B" - Brzotín

Plešivec - Jovice

19. kolo 27.4.14 16:00

Pača - Čoltovo

Kružná - Ml. Brzotín

Lipovník - Niž. Slaná

Gem. Hôrka "B" - volno

Krh. Dlhá Lúka "B" - Kečovo

Brzotín - Dobšiná "B"

Jovice - Plešivec

7. kolo 15.9.13 15:30

Jovice - Čoltovo

Brzotín - Plešivec

Krh. Dlhá Lúka "B" - Dobšiná "B"

Gem. Hôrka "B" - Kečovo

Lipovník - volno

Kružná - Niž. Slaná

Pača - Ml. Brzotín

20. kolo 4.5.14 16:30

Čoltovo - Jovice

Plešivec - Brzotín

Dobšiná "B" - Krh. Dlhá Lúka "B"

Kečovo - Gem. Hôrka "B"

volno - Lipovník

Niž. Slaná - Kružná

Ml. Brzotín - Pača

8. kolo 22.9.13 15:00

Čoltovo - Ml. Brzotín

Niž. Slaná - Pača

volno - Kružná

Kečovo - Lipovník

Dobšiná "B" - Gem. Hôrka "B"

Plešivec - Krh. Dlhá Lúka "B"

Jovice - Brzotín

21. kolo 11.5.14 16:30

Ml. Brzotín - Čoltovo

Pača - Niž. Slaná

Kružná - volno

Lipovník - Kečovo

Gem. Hôrka "B" - Dobšiná "B"

Krh. Dlhá Lúka "B" - Plešivec

Brzotín - Jovice

9. kolo 29.9.13 15:00

Brzotín - Čoltovo

Krh. Dlhá Lúka "B" - Jovice

Gem. Hôrka "B" - Plešivec

Lipovník - Dobšiná "B"

Kružná - Kečovo

Pača - volno

Ml. Brzotín - Niž. Slaná

22. kolo 18.5.14 17:00

Čoltovo - Brzotín

Jovice - Krh. Dlhá Lúka "B"

Plešivec - Gem. Hôrka "B"

Dobšiná "B" - Lipovník

Kečovo - Kružná

volno - Pača

Niž. Slaná - Ml. Brzotín

10. kolo 6.10.13 14:30

Čoltovo - Niž. Slaná

volno - Ml. Brzotín

Kečovo - Pača

Dobšiná "B" - Kružná

Plešivec - Lipovník

Jovice - Gem. Hôrka "B"

Brzotín - Krh. Dlhá Lúka "B"

23. kolo 25.5.14 17:00

Niž. Slaná - Čoltovo

Ml. Brzotín - volno

Pača - Kečovo

Kružná - Dobšiná "B"

Lipovník - Plešivec

Gem. Hôrka "B" - Jovice

Krh. Dlhá Lúka "B" - Brzotín

11. kolo 13.10.13 14:30

Krh. Dlhá Lúka "B" - Čoltovo

Gem. Hôrka "B" - Brzotín

Lipovník - Jovice

Kružná - Plešivec

Pača - Dobšiná "B"

Ml. Brzotín - Kečovo

Niž. Slaná - volno

24. kolo 1.6.14 17:00

Čoltovo - Krh. Dlhá Lúka "B"

Brzotín - Gem. Hôrka "B"

Jovice - Lipovník

Plešivec - Kružná

Dobšiná "B" - Pača

Kečovo - Ml. Brzotín

volno - Niž. Slaná

12. kolo 20.10.13 14:00

Čoltovo - volno

Kečovo - Niž. Slaná

Dobšiná "B" - Ml. Brzotín

Plešivec - Pača

Jovice - Kružná

Brzotín - Lipovník

Krh. Dlhá Lúka "B" - Gem. Hôrka "B"

25. kolo 8.6.14 17:00

volno - Čoltovo

Niž. Slaná - Kečovo

Ml. Brzotín - Dobšiná "B"

Pača - Plešivec

Kružná - Jovice

Lipovník - Brzotín

Gem. Hôrka "B" - Krh. Dlhá Lúka "B"

13. kolo 27.10.13 14:00

Gem. Hôrka "B" - Čoltovo

Lipovník - Krh. Dlhá Lúka "B"

Kružná - Brzotín

Pača - Jovice

Ml. Brzotín - Plešivec

Niž. Slaná - Dobšiná "B"

volno - Kečovo

26. kolo 15.6.14 17:00

Čoltovo - Gem. Hôrka "B"

Krh. Dlhá Lúka "B" - Lipovník

Brzotín - Kružná

Jovice - Pača

Plešivec - Ml. Brzotín

Dobšiná "B" - Niž. Slaná

Kečovo - volno

 

Tabuľka II. triedy po jeseni 2013/2014

 

Pred vylúčením Čoltova 14.kolo:

 

 

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

B

1

Lipovník

11

7

4

0

34 :10

25

2

Krh. Dlhá Lúka B

11

6

1

4

34: 27

19

3

Pača

10

6

1

3

24 : 14

19

4

Čoltovo 

9

5

0

4

29 : 20

15

5

Kružná

11

5

0

6

22 : 25

15

6

Nižná Slaná

11

5

0

6

19 : 28

15

7

Gem. Hôrka B

10

4

2

4

19 : 19

14

8

Jovice

11

4

1

6

20 : 27

13

9

Dobšiná B

10

4

0

6

21 : 30

12

10

Plešivec

11

3

2

6

18 : 23

11

11

Ml. Brzotín

11

3

1

7

15 : 32

10

 

Po vylúčení Čoltova
 

 

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

B

1

Lipovník

10

6

4

0

28:6

22

2

Pača

9

6

1

2

23:9

19

3

Krh. Dlhá Lúka B

10

5

1

4

28:23

16

4

Kružná

10

5

0

5

22:22

15

5

Nižná Slaná

10

5

0

5

18:23

15

6

Gem. Hôrka B

10

4

2

4

19:19

14

7

Jovice

10

4

1

5

19:23

13

8

Dobšiná B

9

4

0

5

21:28

12

9

Plešivec

10

2

2

6

16:23

8

10

Ml. Brzotín

10

2

1

7

14:32

7

11

Čoltovo

0

0

0

0

0:0

0

 


Viac tu: http://infofutbalrv.webnode.sk/products/stk-vylucila-coltovo-zo-sutaze/