Výsledkový servis z 11. a 12. júna + tabuľky
15.06.2016 - Uplynulý víkend sa skončili súťaže vo 4. a 5. lige dospelých, v 3. lige dorastu a taktiež v 2. lige žiakov. V okresnej súťaži skončili takmer všetci, v I. triede ostáva odohrať ešte posledné kolo, no o víťazovi je už rozhodnuté. Nadchádzajúci vikend sa v Gemerskej Polome uskutoční finálový turnaj prípraviek.
IV.liga JUH (dospelí)
30.kolo 12.06.16 o 17:00 hod.:
Michaľany - Rožňava 3:3 (0:3), G: Bučko (z11m), Zamba, Haluška (z11m) - Lippai, Figúr, Ďuríček
|
|
|
Z
|
V
|
R
|
P
|
Skóre
|
B
|
+/-
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Družstevník Veľký Horeš | 30 | 26 | 2 | 2 | 125:22 | 80 | 35 | |
2 | TJ Mladosť Kalša | 30 | 21 | 2 | 7 | 85:42 | 65 | 20 | |
3 | MFK Spartak Medzev | 30 | 17 | 3 | 10 | 69:49 | 54 | 9 | |
4 | FK POKROK SEZ Krompachy | 30 | 15 | 5 | 10 | 68:38 | 50 | 5 | |
5 | FK Slovan Veľký Folkmar | 30 | 15 | 4 | 11 | 63:48 | 49 | 4 | |
6 | FK Čaňa | 30 | 14 | 5 | 11 | 65:55 | 47 | 2 | |
7 | ŠK Strážske | 30 | 13 | 5 | 12 | 63:54 | 44 | -1 | |
8 | MFK Veľké Kapušany | 30 | 14 | 1 | 15 | 36:55 | 43 | -2 | |
9 | MFK Rožňava | 30 | 13 | 4 | 13 | 51:55 | 40 | -2 | |
10 | MFK Sobrance | 30 | 12 | 4 | 14 | 43:55 | 40 | -5 | |
11 | OŠK Rudňany | 30 | 11 | 2 | 17 | 41:58 | 35 | -10 | |
12 | AŠK Maria Huta Gelnica | 30 | 9 | 8 | 13 | 41:60 | 35 | -10 | |
13 | FK Geča 73 | 30 | 9 | 5 | 16 | 48:71 | 32 | -13 | |
14 | MŠK Tatran Spišské Vlachy | 30 | 8 | 8 | 14 | 29:44 | 32 | -13 | |
15 | FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany | 30 | 7 | 5 | 18 | 30:98 | 26 | -19 | |
16 | TJ OLYMPIA BORŠA | 30 | 4 | 1 | 25 | 38:91 | 13 | -32 |
V.liga KG (dospelí)
26.kolo 12.06.16 o 17:00 hod.:
Malá Ida - Gem. Hôrka 6:1 (1:0), G: Izák (vl.), Andreja 2, Iľko, Seman Ľ., Seman M. - Bodnár
Dobšiná - Veľká Ida 2:2 (0:2), G: Barnák, Olajoš (vl.) - Mirga, Sivák FOTO
Krh. Podhradie - Čečejovce 1:1 (1:1), G: Almáši ml. - Puškáš FOTO
|
|
|
Z
|
V
|
R
|
P
|
Skóre
|
B
|
+/-
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Krásnohorské Podhradie | 24 | 15 | 4 | 5 | 39:16 | 49 | 13 | |
2 | TJ Družstevník Perín | 24 | 13 | 4 | 7 | 57:37 | 43 | 7 | |
3 | FK TATRA Sokoľany | 24 | 13 | 4 | 7 | 45:29 | 43 | 7 | |
4 | MFK Ťahanovce | 24 | 12 | 5 | 7 | 55:37 | 41 | 5 | |
5 | TJ Družstevník Čečejovce | 24 | 11 | 7 | 6 | 51:31 | 40 | 4 | |
6 | OFK Slovan Poproč | 24 | 9 | 8 | 7 | 35:28 | 35 | -1 | |
7 | MFK Dobšiná | 24 | 9 | 6 | 9 | 39:43 | 33 | -3 | |
8 | ŠKO Veľká Ida | 24 | 9 | 4 | 11 | 41:45 | 31 | -5 | |
9 | TJ Družstevník Malá Ida | 24 | 9 | 3 | 12 | 44:55 | 30 | -6 | |
10 | TJ Kokšov - Bakša | 24 | 8 | 3 | 13 | 30:38 | 27 | -9 | |
11 | FK Košická Nová Ves | 24 | 7 | 4 | 13 | 33:53 | 25 | -11 | |
12 | FK Gemerská Hôrka | 24 | 5 | 9 | 10 | 28:43 | 24 | -12 | |
13 | TJ Cementár Turňa nad Bodvou | 24 | 2 | 7 | 15 | 18:60 | 13 | -23 | |
14 | TJ Gemerská Poloma(odstúpené) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
I.trieda OM RV (dospelí)
25.kolo 12.06.16 o 10:30 hod.:
Rudná - Niž. Slaná 9:1 (5:0), G: Dávid, Konček, Čapó 2, Chochol 5 (1z11m) - Gelda FOTO
Betliar - Hrhov 2:1 (0:0), G: Fabián 2 (1z11m) - Kovács
Vyš. Slaná - Bohúňovo 5:2 (1:1), G: Gallo M. 2, Fifik, Zabrel, Poliak - Lovas, Szaniszló
Jablonov - Drnava 1:5 (1:1), G: Pál Baláž (z11m) - Zakhar (z11m), Rencsok, Bakoš K., Šoltés B., Čeľovský
Vlachovo - Dlhá Ves 2:1 (2:0), G: Šivec, Vysoký - Mičinsky
Krh. Dlhá Lúka - Rož. Bystré 4:1 (2:1), G: Klinko, Héger, Šomšák, Čapó (vl.) - Koncz D.
|
|
|
Z
|
V
|
R
|
P
|
Skóre
|
B
|
+/-
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka | 24 | 20 | 2 | 2 | 111:37 | 62 | 26 | |
2 | OFK Vyšná Slaná | 23 | 17 | 3 | 3 | 74:23 | 54 | 18 | |
3 | TJ Sokol Gemtex Rudná | 23 | 15 | 4 | 4 | 80:38 | 49 | 13 | |
4 | FK Baník Drnava | 23 | 15 | 3 | 5 | 79:31 | 48 | 15 | |
5 | TJ Baník Rožňavské Bystré | 23 | 12 | 2 | 9 | 54:40 | 38 | 5 | |
6 | ŠK Jablonov nad Turňou | 23 | 12 | 1 | 10 | 64:56 | 37 | 1 | |
7 | TJ Tatran Betliar | 23 | 9 | 4 | 10 | 56:49 | 31 | -5 | |
8 | TJ FO Vlachovo | 23 | 9 | 1 | 13 | 48:71 | 28 | -8 | |
9 | FK Hrhov | 23 | 6 | 4 | 13 | 41:68 | 22 | -11 | |
10 | FK Sokol Bohúňovo | 23 | 6 | 2 | 15 | 37:52 | 20 | -13 | |
11 | TJ Baník Nižná Slaná | 23 | 6 | 2 | 15 | 37:86 | 20 | -13 | |
12 | TJ Zlatý Klas Dlhá Ves | 23 | 4 | 4 | 15 | 31:73 | 16 | -17 | |
13 | OTJ Honce | 23 | 3 | 0 | 20 | 32:120 | 9 | -27 | |
14 | TJ Lokomotíva CHZ Dedinky(odstúpené) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
II.trieda OM RV (dospelí)
Koniec súťažného ročníka 2015/2016
víťaz FK APEX Kružná
III.liga SD-U19-sk.KG
26.kolo 11.06.16 o 14:00 hod.:
Krh. Podhradie - Bidovce 4:1 (2:0), G: Tolvaj, Rudinský, Genči, Krak - Azari
Krásna - Hrhov 4:3 (2:2), G: Gordoň D. 2, Dufala, Bajus - Szakács, Rybár 2
Roma Moldava - Rožňava 3:0 (2:0), G: Gruľo A. 3
|
|
|
Z
|
V
|
R
|
P
|
Skóre
|
B
|
+/-
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Bodva Moldava nad Bodvou | 24 | 18 | 2 | 4 | 134:26 | 56 | 20 | |
2 | FK KRÁSNA | 24 | 16 | 2 | 6 | 93:36 | 50 | 14 | |
3 | FK Krásnohorské Podhradie | 24 | 16 | 1 | 7 | 73:41 | 49 | 13 | |
4 | TJ Družstevník Malá Ida | 24 | 14 | 3 | 7 | 90:48 | 45 | 9 | |
5 | FK Baník Drnava | 24 | 13 | 4 | 7 | 86:65 | 43 | 7 | |
6 | FK Hrhov | 24 | 13 | 3 | 8 | 75:51 | 42 | 6 | |
7 | OFK Slovan Poproč | 24 | 12 | 0 | 12 | 92:56 | 36 | 0 | |
8 | FK Bidovce | 24 | 10 | 2 | 12 | 63:76 | 32 | -4 | |
9 | MFK Rožňava | 24 | 10 | 0 | 14 | 70:64 | 30 | -6 | |
10 | MFK Spartak Medzev | 24 | 7 | 1 | 16 | 43:83 | 22 | -14 | |
11 | MFK Ťahanovce | 24 | 3 | 0 | 21 | 29:187 | 9 | -27 | |
12 | TJ Roma Moldava nad Bodvou | 24 | 13 | 3 | 8 | 112:54 | 3 | 6 | |
13 | FK FC Valaliky | 24 | 0 | 1 | 23 | 26:199 | 1 | -35 | |
14 | FK Junior ŠACA (odstúpené) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
II.liga SŽ-U15-sk.A
26.kolo 08.06.16 o 16:00 hod.:
Buzica - Rožňava 1:2 (1:1), G: Erdelyi - Ikri 2
|
|
|
Z
|
V
|
R
|
P
|
Skóre
|
B
|
+/-
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC LOKOMOTÍVA KOŠICE | 26 | 20 | 4 | 2 | 139:16 | 64 | 25 | |
2 | KAC Jednota Košice | 26 | 19 | 4 | 3 | 136:17 | 61 | 22 | |
3 | MFK Rožňava | 26 | 18 | 4 | 4 | 93:30 | 58 | 19 | |
4 | FA Buzica | 26 | 14 | 3 | 9 | 94:45 | 45 | 6 | |
5 | FK Čaňa | 26 | 13 | 3 | 10 | 56:52 | 42 | 3 | |
6 | FK GALAKTIK | 26 | 12 | 5 | 9 | 75:39 | 41 | 2 | |
7 | TJ FK Vyšné Opátske | 26 | 13 | 2 | 11 | 119:84 | 41 | 2 | |
8 | MFK Veľké Kapušany | 26 | 12 | 5 | 9 | 63:45 | 41 | 2 | |
9 | TJ Slavoj Kráľovský Chlmec | 26 | 10 | 4 | 12 | 70:78 | 34 | -5 | |
10 | FK Geča 73 | 26 | 9 | 3 | 14 | 44:51 | 30 | -9 | |
11 | MFK Čierna nad Tisou | 26 | 9 | 2 | 15 | 58:69 | 29 | -10 | |
12 | FA BENECOL KOŠICE | 26 | 7 | 3 | 16 | 61:60 | 24 | -15 | |
13 | FK Kechnec | 26 | 4 | 2 | 20 | 61:174 | 14 | -25 | |
14 | FK Junior ŠACA | 26 | 0 | 0 | 26 | 4:313 | 0 | -39 |
II.liga MŽ-U13-sk.A
26.kolo 08.06.16 o 17:15 hod.:
Buzica - Rožňava 3:3 (2:1), G: Lipták 2, Makovics - Domik 3
|
|
|
Z
|
V
|
R
|
P
|
Skóre
|
B
|
+/-
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ FK Vyšné Opátske | 26 | 24 | 0 | 2 | 208:25 | 72 | 33 | |
2 | FK GALAKTIK | 26 | 22 | 2 | 2 | 166:20 | 68 | 29 | |
3 | MFK Rožňava | 26 | 21 | 2 | 3 | 212:28 | 65 | 26 | |
4 | KAC Jednota Košice | 26 | 20 | 3 | 3 | 189:20 | 63 | 24 | |
5 | TJ Slavoj Kráľovský Chlmec | 26 | 15 | 2 | 9 | 99:58 | 47 | 8 | |
6 | FC LOKOMOTÍVA KOŠICE | 26 | 15 | 0 | 11 | 117:73 | 45 | 6 | |
7 | FA Buzica | 26 | 13 | 2 | 11 | 116:66 | 41 | 2 | |
8 | MFK Čierna nad Tisou | 26 | 11 | 1 | 14 | 108:103 | 34 | -5 | |
9 | FK Čaňa | 26 | 8 | 2 | 16 | 44:118 | 26 | -13 | |
10 | MFK Veľké Kapušany | 26 | 8 | 1 | 17 | 43:106 | 25 | -14 | |
11 | FK Geča 73 | 26 | 5 | 2 | 19 | 46:183 | 17 | -22 | |
12 | FA BENECOL KOŠICE | 26 | 4 | 3 | 19 | 46:92 | 15 | -24 | |
13 | FK Junior ŠACA | 26 | 4 | 2 | 20 | 26:124 | 14 | -25 | |
14 | FK Kechnec | 26 | 1 | 0 | 25 | 13:417 | 3 | -36 |
I.trieda OM RV SD-U19
Koniec súťažného ročníka 2015/2016
víťaz FK Gemerská Hôrka
I.trieda OM RV SŽ-U15
Koniec súťažného ročníka 2015/2016
víťaz FK Plešivec