V. liga 4.kolo: Piatoligisti získali iba dve body v derby

Štvrté kolo bolo chudobné  na bodové zápisy. V piatoligovom derby hrali Betliarčania od 13. min. bez vylúčeného Ciloviča, ktorého, ale v 22. min.  nasledoval hráč Gemerskej Hôrky D. Zsóri. Do vedenia išli hostia, no domáci Betliarčania do prestávky otočili na 2:1. Keď v úvode druhého polčasu padol tretí gól, domáci mali cestu k prvým trom bodom otvorenú. Nakoniec však hostia dokázali vyrovnať. Ďalšie tri gemerské mužstvá vyšli naprázdno. Gemerská Poloma podľahla doma Geči , Dobšiná nevedela najprv využiť ani početnú výhodu a v Košickej Novej Vsi prehrala rozdielom triedy podobne ako Krh. Podhradie v Ťahanoviach.

V. liga 4.kolo:

Betliar – Gem. Hôrka 3:3 (2:1), G: Demeter 2 ( 39,45) , Ka. Ivanko (49) - Lippai 2 (35,68), Ištók (55), ČK: A. Cilovič  (13.min. UR) - D. Zsóri (22.min.)

Betliar: Kelíšek – Cilovič, Demeter, Cirbus, Ľ. Árvay, M. Árvay, Kováč, Varga, Hažer, Oravec, Tokoly, striedal: Ka. Ivanko

Gem. Hôrka: Szabó  Dozsa – Izák, LippaI, M. Lorinc, D. Bodnár, Zsóri, Betík, Tóth, A. Bodnár, A. Jankóšik, Demjén, striedal: Ištók

Gem. Hôrka: A. Jankóšik (prestup z Tornale str. záložník)

Gemerská Poloma – Geča 0:1 (0:0), G: Leško (52)

Gem. Poloma: Mišina – Hatvaník, Chochol, Grác, Mil. Gallo, Mar. Gallo, Benedik, Madarász, Macák, Šubovič, M. Ďuríček, striedali: Boroš, Ferenc, Jasenka

Koš. Nová Ves – Dobšiná 3:0 (2:0),G: Farkaš (39), Kučera (41), Grutka (60 z 11 m),  ČK : Houdek ( 31 min.) - Jar. Hutník (po 2ŽK 65)

Dobšiná: Balúch – Martinko, Dudra, Husár, Turzák, P. Hutník, J. Hutník, Gallo, J. Gelda, Gothardt, M. Gelda, striedali: Baquero, Potočný

Ťahanovce – Krh. Podhradie 3:0 (2:0), G: Koľvek 2,(4,32) Horňák (78)

Krh. Podhradie: Kerekeš – Erdofalvi, Piater, Almáši, Kiss, Hajduk, Oravec, Kuzma, Kardoš, Fabián, Lukó, striedali: Vozár, Dorkin, Kozák