Prvý prípravný zápas MFK Rožňavy sa nedohral

9.7.2015 - Futbalisti MFK Rožňava si v prípravnom období naplánovali odohrať niekoľko priateľských stretnutí. Bohužiaľ už to prvé sa im nepodarilo dohrať do konca na pôde Rim. Soboty. Ohrozovala ich totiž silná búrka s blýskavicou.

MFK ROŽŇAVA

Predbežný plán prípravy klubu MFK Rožňava / nový názov klubu/ :

8.7.2015 - MŠK Rim. Sobota - MFK Rožňava (0:0) polčas, zápas sa pre búrku nedohral

Rožňava: Jurik - Jonas, Gallo A., Rooth, Kakalejčik - Milata, Sappanos, Pollak M., Madarasz - Figur, Gallo F.

Zápas proti účastníkovi II. ligy sa hral iba 1 polčas, nakoľko pre nepriaznivé počasie sa rozhodcovia a ved. mužstva rozhodli v II. polčase v zápase nepokračovať. Naše mužstvo, ktorému  chýbalo viacero hráčov hralo dobre organizovane v obrane a pokúšalo sa o rýchle protiútoky. V mužstve sa objavilo viacero nových hráčov ( brankár Jurík, hráči ako Filip Gallo, Matej Gelda, Dominik Kakalejčík....)

11.7.2015 - MFK Rožňava - FK Prakovce o 18,00 hod.