Prestupové rošády
25.7.2015 - Prestupy pred ročníkom 2015/2016 budeme postupne aktualizovať aj za vašej aktívnej pomoci, keď nás o skutočnostiach upovedomíte.
Prestupy
Erik Herchl (Betliar - Rakovnica od 16.7.2015)
Ladislav Lörincz (Betliar - Rakovnica od 20.7.2015)
Ivan Lörinc (Lipovník - Rakovnica od 20.7.2015)
Ladislav Šalamon (Rožňava - Devínska Nová Ves od 15.7.2015)
Ján Gelda (Rožňava - Nižná Slaná od 26.7.2015)
Jozef Sklenár (Honce - Slavošovce od 31.7.2015)
Gejza Dókuš (FK Brzotín - Bohúňovo od 20.7.2015)
Patrik Pál Baláž (Jablonov - Bohúňovo od 16.7.2015)
Marian Molnár (Honce - Rož. Bystré od 11.7.2015)
Tomáš Kuchta (Honce - Rož. Bystré od 6.7.2015)
Zsolt Mezei (Jablonov - Dlhá Ves od 24.7.2015)
Marián Jakubecz (Kečovo - Dlhá Ves od 24.7.2015)
Jaroslav Gonos (Betliar - Rož. Bystré od 21.7.2015)
Dominik Palašta (Medzev - Rož. Bystré od 11.7.2015)
Krištof Zubrický (Rožňava - Krh. Podhradie od 27.7.2015
Lukáš Fafrák (Rožňava - Betliar od 28.7.2015)
Ján Ivanič (FA Dovaj - Rožňava od 24.7.2015)
Zsolt Prékop (Rožňava - Krh. Podhradie od 27.7.2015)
Adrián Krak (Rožňava - Krh. Podhradie od 29.7.2015)
Matúš Zatroch (Rožňava - Krh. Podhradie od 29.7.2015)
Miroslav Kerek (Rožňava - Krh. Podhradie od 29.7.2015)
Jakub Chladný (Rožňava - Krh. Podhradie od 29.7.2015)
Marko Zatroch (Rožňava – Krh. Podhradie od 29.7.2015)
Jakub Hovorka (Rožňava - Krh. Podhradie od 30.7.2015)
Gergo Jonáš (Rožňava - Gem. Hôrka od 29.7.2015)
Štefan Mišina (Gem. Poloma – Rožňava od 30.7.2015)
Lukáš Strelka (Nové Mesto/Váhom - Rožňava od 30.7.2015)
Ľubomír Zatroch (Rožňava - Betliar od 29.7.2015)
Ľubomír Šofranko ( Kovstav Rožňava - Betliar od 31.7.2015)
Ondrej Skokan (Krh. Dlhá Lúka - Gem. Hôrka od 31.7.2015)
Roland Fabián (Rožňava - Betliar od 3.8.2015)
Ján Rochl (Gem. Poloma - Dobšiná od 3.8.2015)
Marko Kelemen (Rožňava - DAC Dunajská Streda od 3.8.2015)
Miloš Gallo ml. (Gem. Poloma - Haniska od 7.7.2015)
Robert Dokuš (Brzotín - Drnava od 3.8.2015)
Radomír Znak (Brzotín - Drnava od 3.8.2015)
Miloš Gallo Barnák (Gem. Poloma - Turňa od 7.8.2015)
Radoslav Kuzma (Honce -Krh. Podhradie od 5.8.2015)
Roman Kováč (Rožňava - Drnava od 6.8.2015)
Silvester Sliva (Krh. Dlhá Lúka - Drnava od 6.8.2015)
Roland Szucs (Lipovník - Drnava od 6.8.2015)
Dalibor Babič (Rožňava - Drnava od 6.8.2015)
Richard Kardoš (Rožňava - Gem. Hôrka od 6.8.2015)
Ján Tomko (Rož. Bystré - Honce od 3.8.2015)
Peter Kuchta (Gem. Poloma - Nižná Slaná od 1.8.2015)
Libor Urban ( Gem. Poloma -Nižná Slaná od 1.8.2015)
Ivan Demjan (Pača - Krh. Dlhá Lúka od 6.8.2015)
Mikuláš Szabó (Jablonov - Bohúňovo od 3.8.2015)
Brian Harabín (Rožňava - Krh. Podhradie od 7.8.2015)
Roman Bubenčík (Pača - Krh. Dlhá Lúka od 6.8.2015)
Bohuslav Rupp (Dobšiná - Vlachovo od 8.8.2015 )
Oliver Pačay (Jelšava - Pača od 10.8.2015)
Ondrej Šomšák ( Pača - Krh. Dlhá Lúka od 13.8.2015)
Pavol Kašai (Gem. Poloma - Nižná slan8 od 1.8.2015)
Viktor Mihalik (Gem. Poloma - Nižná Slaná od 1.8.2015)
Ladislav Miliczky ( Jablonov - Dvorníky -Včelára od 7.8.2015)
Oskar Šalata (Jablonov - Dvorníky - Včeláre od 31.7.2015)
Gabriel Lázár (Krh. Podhradie - Jablonov od 16.8.2015)
Vladimír Valent (Rož. Bystré - ŠK Baník štítnik od19.8.2015)
Robert Krága (Rož. Bystré - ŠK Baník Štítnik od 19.8.2015)
Ján Kolesár (Nižná Slaná - ŠK Baník Štítnik od 21. 8.2015)
Roman Kolesár (Nižná Slaná - ŠK Baník Štítnik od21.8.2015)
Oliver Pačay (Jelšava - Pača od 10.8.2015)
Peter Fabián ( Krh. Dlhá Lúka - Kružná do 19.8.2015)
Ľubomír Karalo (Slavošovce - Rakovnica od 1.8.2015)
Ladislav Zubatý (Drnava - Keh. Podhradie od 31.8.2015)
Dušan Schvarz (FA Dovaj - Rožňava od 19.8.2025)
Marián Manko (Pača - Krh. Dlhá Lúka od 31.8.2015)
Lukáč Héger (Lok. Košice - Krh. Dlhá Lúka od 21.8.2015)
Hosťovania (do 30.6.2016)
Olexandr Parada (Jovice - Bohúňovo 20.7.2015 do 30.6.2016)
Branislav Kuzma (Honce - V. Slaná 15.7.2015 do 30.6.2016)
Mario Lovaš (Jovice - Bohúňovo do 30.6.2016)
Marcel Podracký (Jovice – Bohúňovo do 30.6.2016)
Martin Doboš (Jovice – Bohuňovo do 30.6.2016)
Matúš Mészner (Krh. Podhradie – Rožňava do 31.12.2015
Filip Kovács (Rožňava – Haniska do 31.12.2015)
Tomáš Gebe (Jovice - Vyšná Slaná do 30.6.2016)
Peter Boroš (Gem. Poloma - Betliar do 30.6.2016)
Patrik Milata ( Lipovník - Rožňava do 30.6.2016)
Jakub Rochl (Gem. Poloma – Rožňava do 30.12.2015)
Dominik Kakalejčík ( Gem. Poloma - Rožňava do 30.6.2016)
Martin Ďuríček (Gem. Poloma - Betliar do 31.12.2015)
Rastislav Greško (Gem. Poloma - Krh. Podhradie do 30.6.2016)
Július Benedik (Gem.Poloma - Krh. Podhradie do 30.6.2016)
Ľubomír Hatvaník (Gem. Poloma - Turňa do 30.6.2016)
Matej Chochol (Gem. Poloma - Rudná do 30.6.2016)
Patrik Šoltés (Krh. Dlhá Lúka - Krh. Podhradie od 30.6.2016)
Roderik Šoltés (Krh. Dlhá Lúka - Krh. Podhradie do 30.6.2016)
Marcel Čipka (FK Baník Štítnik - ŠK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Ladislav Dudáš (FK Baník Štítnik - ŠK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Viktor Eltschläger (FK Baník Štítnik - ŠK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Milan Gallo (FK Baník Štítnik - ŠK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Jozef Gunár (FK Gem. Poloma - ŠK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Ladislav Ikri (FK Baník Štítnik - ŠK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Tomáš Kandalík (FK Baník Štítnik - ŠK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Peter Prokšej (FK Baník Štítnik - ŠK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Martin Sivók (FK Baník Štítnik - ŠK Bank Štítnik do 30.6.2016)
Martin Škvareniak (FK Baník Štítnik - ŠK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Ján Žiga (FK Baník Štítnik - SK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Richard Ďurský (Rož. Bystré - Rožňava do 30.6.2016)
Michal Gallo (FA Dovaj - Rožňava do 30.6.2016)
Samuel Garguš (FA Dovaj - Rožňava do 30.6.2016)
Dominik Hamelli (FA Dovaj - Rožňava do 30.6.2016)
Martin Havrlent (FA Dovaj - Rožňava do 30.6.2016)
Juraj Horvát (FA Dovaj - Rožňava do 30.6.2016)
Tomáš Ivanič (FA Dovaj - Rožňava do 30.6.2016)
Jozef Krajlík ( FA Dovaj - Rožňava do 30.6.2016)
Filip Znak (Rož. Bystré - Rožňava do 30.6.2016)
Stanislav Grančák (Dedinky - Dobšiná do 30.6.2016)
David Csík (Bohúňovo - Gem. Hôrka do 30.6.2016)
Gabriel Kosztúr (Čoltovo - Gem. Hôrka do 30.6.2016)
Zoltán Vrškoví (Gemer - Gem. Hôrka do 30.6.2016)
Roman Die (Gem. Poloma - Rudná do 30.6.2016)
Dominik Šoltés (Krh. Dlhá Lúka - Krh. Podhradie do 30.6.2016)
Robert Ferdinand (Dlhá Ves - Gem. Hôrka do 30.6.2016)
Dávid Vozár (Drnava - Krh. Podhradie do 30.6.2016)
Radovan Árvai (Gem. Poloma - Rožňava do 30.6.2016)
Roland Michalko (Tornaľa -Gem. Hôrka do 30.6.2016)
Miroslav Spišák (FK Baník Štítnik - ŠK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Ján Ragyina (Plešivec - ŠK Baník Štítnik do 30.6.2016)
Matej Lompart (Rož. Bystré - Dobšiná do 31.12.2015)
Zoltán Laven(Plešivec - ŠK Baník Štítnik do 25.10.2015)
Ján Kolesár (Nižná Slaná - ŠK Baník Štítnik od 21.8.2015)
Roman Kolesár (Nižná Slaná - ŠK Baník Štítnik od 21.8.2015)
Gabriel Kosztúr (Čoltovo - Gem. Hôrka do 30.6.2016)
Peter Lipták (Gem . Poloma - Nižná Slaná do 30.6.2016)
Marek Ikri ( Slavošovce - Rožňava do 30.6.2016)
Patrik Tomi (Jovice - Kružná do 30.6.2016)
Richard Lorincz (Gem. Hôrka - Bohúňovo do 31.12.2015)
David Ragan (Moldava - Jablonov do 30.6.2016)
Adrián Ragan (Moldava - Jablonov do 30.6.2016)
Jozef Mata (Turňa - Jablonov do 30.6.2016)
Ján Grundza (Turňa - Jablonov do 30.6.2016)
Štefan Rigó (Turňa - Jablonov do 30.6.2016)
Akoš Kerekeš (Gem. Hôrka - Jablonov do 30.6.2016)
Pavol Gere (Rožňava - Sp. Vlachy do 31.12.2015)
Marek Kováč (Rožňava dorast -Betliar do 31.12.2015)
Andrej Vaško (Rožňava - Devínska Nová Ves do 30.6.2016)
Dušan Barboriak (FK Štítnik - Slavošovce do 30.6.2016)
Attila Prónyai (Krh. Podhradie -Gem. Hôrka do 31.12.2015)
Jaroslav Kočiš (Drnava - Rož. Bystré do 30.6.2016)
Nová registrácia:
Peter Burkus (Hrhov od 1.8.2015)
Karol Kotula (Hrhov od 30.7.2015)
Adrián Smolko (Rožňava od 27.8.2015)
Maroš Bobrík (Pača od 8.8.2015)
ifrv