Polomský gólostroj sa zastavil na sedmičke /foto+video/

26. 09.2012 - Šiestoligisti Gemerskej Polomy v ostatnom kole hostili súpera TJ Maratón Seňu. Na úvodný gól museli diváci čakať takmer polhodinu, keď skóre otvoril Gunár. Jednogólové vedenie ešte do prestávky poistil Miloš Gallo.  Po prestávke sa už domáci rozstrieľali a gólmana hostí Ľ. Szabu ešte päťkrát prekonali . Po druhýkrát sa do streleckej listiny zapísal Gunár s Milošom Gallom, dvakrát uspel Milko a bodku za debaklom dal v poslednej minúte Z. Greško. Na zápas nenastúpil Maroš Gallo, ktorého stopla červená karta z ostatného kola. Čestný gól zaznamenali hostia za stavu 0:5 Patakim. Polomčania sa tak v tabuľke posunuli na piatu priečku a aktuálne sú najúspešnejším zástupcom z gemerských šiestoligistov.

Gemerská Poloma - Maratón Seňa 7:1 (2:0), G: Miloš Gallo, 2, Milko 2, Gunár 2, Z. Greško – Pataki, R: Martinko

Gemerská Poloma: Mišina - Gunár, Milko, M. Ďuríček, R. Greško, Hatvaník, Z. Greško, Miloš Gallo, Boroš, Kalina, Lipták, striedali: Kováč, Benedik, Mihalík

Seňa: Ľ. Szabó - Hudák, Bakajsa, Kopčák, Lacko, Špák, Kababik, L. Sinovický, Popovič, Pataki,  T. Sinovický