Polomčania zdolali oslabeného lídra z Budimíra /foto+video/

05. 11. 2012 - V predohrávke prvého jarného kola sa v Gemerskej Polome predstavil líder súťaže z Budimíra. Hostia pricestovali iba deviati, nakoľko mali údajne v klube hotový lazaret. I napriek tomu do polčasu umne bránili a podnikali rýchle brejky. Po prestávke už domáci ovládli hru a k jedinému gólu do polčasu pridali ďalšie štyri. Čestný úspech lídra napokon zaznamenal M. Jurek. Polomčania tak ako jediný gemerský zástupca zdolal jesenného lídra. Okrem trojbodového zápisu Polomčanov, Podhradčania získali v Ruskove bod po bezgólovom výsledku. Dobšiná a Gemerská Hôrka podľahli na pôde súperov a podobne ako Podhradčania neskórovali ani raz.

Ruskov - Krh. Podhradie 0:0, Geča - Dobšiná 7:0, Ťahanovce - Gem. Hôrka 2:0

Gemerská Poloma - Budimír 5:1 (1:0), G: Mil. Gallo 2 (2 z 11m), Milko, Boroš, Ďuríček - Martin Jurek, R: Mišenčík

Gemerská Poloma: Mišina - Kováč, Gunár, Milko, Ferenc, Z. Greško, Hatvaník, Mar. Gallo, Ďuríček, Boroš, Mil. Gallo, striedali: Benedik, Urban, Dorčák

Budimír: Mikulšičák - Engeľ, Mar. Jurek, Surgent, Bilčák, Beluš, Mart. Jurek, Hoščuk, Mat. Jurek