Pohyby v kluboch pred odvetou
3.3.2015 - Jarná odvetná časť sa blíži. K príprave neodmysliteľne patria aj pohyby v kluboch týkajúce sa prestupov či hosťovaní. V tomto príspevku sa budeme snažiť priniesť tieto rošády a postupne ich aktualizovať. Prestupové obdobie skončilo 31.3.2015.
Hosťovania:
R. Ferdinand ( Dlhá Ves – Gem. Hôrka) do 30.6.2015
P. Balázs Patrik (Jablonov – Bohúňovo) do 30.6.2015
M. Szilágyi (Revúčka - Pača) do 31.12.2015
O. Skokan (Krh. Dlhá Lúka - Gem. Hôrka) do 30.6.2015
R. Sliva (dorast: Krh. Dlhá Lúka - dorast: SP MFK Rožňava) do 30.6.2015
K. Molnár (Plešivec - Krh. Podhradie) do 30.6.2015
T. Zagiba (Krh. Dlhá Lúka – Krh. Podhradie dorast) do 30.6.2015
G. Jonáš (Rožňava - Gem. Hôrka ) do 30.6.2015
M. Kelemen ( žiaci Rožňava - DAC D. Streda) do 30.6.2015
R. Fabián (Rožňava - Betliar) do 30.6.2015
B. Kulík (Bohúňovo - Čoltovo ) do 30.6.2015
D. Kalo (Gemer - Bohúňovo) do 30.6.2015
G. Urbán (Tornaľa - Bohúňovo ) do 30.6.2015
P. Rákai (Bohúňovo - SP MFK Rožňava) do 30.6.2015
Ľ. Zatroch (Rožňava - Betliar) do 30.6.2015
L. Fafrák (Rožňava - Betliar) do 30.6.2015
D. Motyka ( ŠK Kovstav - Krh. Dlhá Lúka) do 30.6.2015
Ľ. Šofranko (ŠK Kovstav - Betliar) do 30.6.2015
J. Kováč ( Kráľ - Gem. Hôrka) do 30.6.2015
P. Remiáš (Péder - Gem. Poloma ) do 30.6.2015
G. Lázár ( Krh. Podhradie - Jablonov ) do 30.6.2015
M. Čipka ( Štítnik - Gem. Poloma ) do 30.6.2015
T. Kandalík ( Štítnik - Gem. Poloma) do 30.6.2015
M. Drugda ( FTC Fiľakovo - Rudná) do 30.6.2015
J. Barczi (Lipovník - Drnava ) do 30.6.2015
P. Luspaj (Lipovník - Krh. Dlhá Lúka) do 30.6.2015
N. Zupko (Lipovník - Turňa ) do 30.6.2015
F. Németh ( Lipovník - Rudná ) do 30.6.2015
R. Szucs ml. (Lipovník - Drnava ) do 30.6.2015
T. Kardoš (Lipovník - Turňa ) do 30.6.2015
I. Lorinc (Lipovník - Rakovnica) do 30.6.2015
I. Tokoly (Dedinky - Betliar) do 30.6.2015
L. Lorinc (Betliar - Rakovnica ) do 30.6. 2015
Š. Bodnár (Krh. Dlhá Lúka - Gem. Hôrka) do 30.6.2015
A. Rochl (Štítnik - Gem. Poloma ( do 30.6.2015
T. Laczko (Turňa - Čoltovo) do 31.7.2015
V. Anna (Lipovník - Krh. Dlhá Lúka ) do 30.6.2015
R. Motyka ( Rožňava - Krh. Dlhá Lúka ) do 31.12.2015
L. Strelka (Nové Mesto/Váhom- Rožňava ) do 30.6.2015
B. Kuzma (Honce - Vyšná Slaná ) do 30.6.2015
M. Kováč (Gem. Poloma - V. Slaná ) do 30.6.2015
M. Muszka (Rožňava - Dobšiná ) do 30.6.2015
R. Motyka ( Rožňava - Krh. DlháLúka ) do 31.12.2015
J. Ondernický ( Turňa - Hrhov) do 30.6.2015
M. Jalubecz (Kečovo - Dlhá Ves) do 30.6.2015
M. Lauric ( Dobšiná - Dedinky) do 30.6.2015
Prestupy:
Ľ. Orabinec (Štítnik – FC Petržalka akademia)
Ján Rochl (Štítnik – Gem. Poloma)
Jakub Rochl (Štítnik – Gem. Poloma)
P. Bene ( Štítnik – Gem. Poloma)
A. Krága (Štítnik – Gem. Poloma)
P. Štyvar (AS Trenčín – FC Andau Rak.)
O. Keller ( dorast Hrhov - Jablonov)
R. Kolesár (Štítnik - Nižná Slaná)
J. Kolesár (Štítnik - Nižná Slaná)
O. Šomšák (Krh. Podhradie - Pača)
J. Ivanič (žiaci Štítnik - FA Dovaj)
T. Ivanič ( žiaci Štítnik - FA Dovaj)
R. Rochl ( žiaci Štítnik - FA Dovaj)
P. L. Bacso ( Alsózsólca HU - Gem. Hôrka )
Fi. Čapó (Benecol Košice - Rož. Bystré)
R. Klinko (Gem. Hôrka - Krh. Dlhá Lúka )
G. Demjén ( Krh. Podhradie - Gem. Hôrka)
J. Kamenský (AS Trenčín - Apex Kružná)
A. Lipták ( Alsózsolca (HU) - Gem. Hôrka)
I. Bošela (Krh. Podhradie - Krh. Dlhá Lúka)
J. Barnák ( V. Slaná - Dedinky)
T. Miškovič ( žiaci Dovaj - Rožňava)
M. Ruszó (Plešivec - Kružná)
Postupne aktualizované......
ifrv