Po 10.kole prišli st. žiaci SP MFK o prvenstvo (u)

14.10.2014 – V desiatom kole cestovali druholigoví žiaci SP MFK na pôdu Lokomotívy Košice. Starší žiaci síce remizovali, ale prišli o prvenstvo, nakoľko ich o bod predčila KAC Košice. Mladší chlapci zvíťazili gólom Vápeníka a udržali si tak siedmu priečku.

10.kolo II.liga sk. A

SŽ: Lokomotíva Košice – Rožňava 2:2 (0:1), G: Fiľakovský (38), Korfanta (vlastný 60) – Doboš (15), Kelemen (70)

Starší žiaci sa ujali vedenia po štvrťhodine hry Dobošom a tak skončil aj prvý polčas. Domáci po prestávke vyrovnali a po hodine hry Korfanta nešťastne tečoval loptu do vlastnej brány. Ešteže Kelemen v ostatnej minúte skóroval a získal tak pre Rožňavu aspoň bod.

Rožňava: Džačár – Ogurčák, Korfanta, Gecelovský,Petergáč, Tomášik, Harabín, Kelemen, M. Horvat, T. Doboš, Bakoš