MFK Rožňava v príprave zvíťazila iba raz

26.5.2015 - Futbalisti MFK Rožňava v prípravnom období odohrali štyri priateľské zápasy v ktorých raz vyhrali raz sa zápas nedohral a dvakrát ťahali za kratší koniec. V bráne po odchode Šalamona a Rákaiho vystriedali troch gólmanov a to Juríka, Mišinu a L. Fabiána. Kto však o týždeň nastúpi v prvom majstráku na post gólmana proti Borši je zatiaľ neznáme.

Plán prípravy klubu MFK Rožňava / nový názov klubu – ešte nie je v ISSF/ :

8.7.2015 - MŠK Rim. Sobota - MFK Rožňava (0:0) polčas, zápas sa pre búrku nedohral

Zápas proti účastníkovi II. ligy sa hral iba 1 polčas, nakoľko pre nepriaznivé počasie sa rozhodcovia a ved. mužstva rozhodli v II. polčase v zápase nepokračovať. Naše mužstvo, ktorému  chýbalo viacero hráčov hralo dobre organizovane v obrane a pokúšalo sa o rýchle protiútoky. V mužstve sa objavilo viacero nových hráčov ( brankár Jurík, hráči ako Filip Gallo, Matej Gelda, Dominik Kakalejčík....)

11.7.2015 - MFK Rožňava - Prakovce 1:0 (0:0), G: Figúr

Rožňava: Mišina - Milata, Róth, Sappanoš, Benedik, Madarász, M. Pollák, Havko, Drobňák, Figúr, Gelda, striedal: Revúcky

18.7.2015 - MŠK Revúca - MFK Rožňava 6:0 (5:0)

Rožňava: L. Fabián - Madarasz, Sappanoš, Roth, Ďuríček, F. Pollák, Gallo, Havko, M. Pollák, Figúr, Drobňák, striedali: Ján Rochl, Jakub Rochl, Revúcky, M. Gelda

25.7.2015 - MFK Rožňava - Svit 0:7 (0:2)

Rožňava: Mišina - Sappanoš, P. Gere, Roth, Kakalejčík, Madarász, Havko, Mészner, Orabinec, J. Bededik, Figúr, striedali: Ján Roch, Jak,. Rochl, Lompart, M. Gelda, Mihalik