Kam za futbalom / výsledkový servis

Kam za futbalom / výsledkový servis

14.4.2013 - Počas nastávajúceho víkendu sa futbalový fanúšik konečne dočká aj futbalu. Okresné majstrovstvá dostali síce naďalej červenú a tak sa odohrajú iba stretnutia piatej a šiestej ligy ako i niekoľko prípravných zápasov.

 

SOBOTA:

 

II. liga SMŽ

 

st: SP MFK Rožňava - Kechnec 0:2

 

ml: SP MFK Rožňava - Kechnec 9:0 (6:0), G: Harabín 5, Kelemen 2, Džačár 2

 

V. liga

 

SP MFK Rožňava - Sp. Vlachy 2:0 (1:0), G. Milata 2 (5. min. a 79 min.) 

Rožňava: Šalamon - Z. Breuer, Figúr, Milata, M. Pollák, Haviarik, Korfanta, R. Motyka, Kúdela, Fabián, Boroš, striedal: Zatroch

 

VI. liga

 

Gem. Hôrka - Gem. Poloma 1:0 (1:0), G. Nyíri (6. min.)

Gem. Hôrka: G. Kovács - Izák, Dostál, Ištók, Juhász, Medvec, Tóth, Szkokan, Lorinc, Nýíri, Bodnár, striedali: D. Zsóri, V. Ferdinand, V. Kovács 

Gem. Poloma: Mišina - Grác, Kalina, Chochol, R. Greško, Hatvaník, Mar. Gallo, Ďuríček, Benedik, Marchevský, Mil. Gallo, striedal: M. Kováč 

 

Krh. Podhradie - Budimír 10:0 (6:0), G: Piater 4 (1 z 11 m), Prónyai 3 (1 z 11 m), Mészner, Breuer, Demjén

Krh. Podhradie: Kerekeš - Erdofalvi, Breuer, Mészner, Kún, Zdechovan, Kiss, Piater, Demjén, Prónyai, Kardoš, striedali: Bošela, Kozák, Oravec

 

Prípravný zápas:

 

Štítnik - Jelšava 6:0 (4:0), G: Bene 2, J.Rochl Krága, Prokšej, Eltschlager

 

 

NEDEĽA:

VI. liga:

 

Dobšiná - Koš. Nová Ves ( zápas po vzájomnej dohode preložený na 24.5.2013 na 17,00 hod.)

 

dorast:

 

Drnava - Geča 3:0

 

Prípravný zápas:

 

Rož. Bystré - Revúčka 1:1 (0:1), Gól za Bystré: Urban ml.

Rož. Bystré: Konc - Dorkin, Fabián, Ján Gallo, Kuchta, Krága, Gonos, Urban ml., Urban st., Minčík, Tomko, striedal: Konc ml.

 

Bohúňovo - Betliar 4:4 (3:1), G: Váradi, Csík, Dooš, Borbély - Barkasz 2, L. Lorinc, V. Kováč

Bohúňovo: Farkaš - Šušán, Váradi, Dorkin, Jánošdeák, Doboš, T. Kováč, R. Kováč, L. Kováč, Dusza, Antony, striedali: Borbély, Csík, Barczi, Illéš

Betliar: Kelíšek - Cillovič, Ľ. Árvay, Poťmák, V. Kováč, Barkasz, M. Árvay, Varga, L. Lorinc, L. Lorinc, Demeter, striedali: Benedikty, R. Kováč 

 

Jablonov - Krh. Dlhá Lúka 4:2 (1:2), Góly za Krh. Dlhú Lúku: Albert, Anna

Krh. Dlhá Lúka: Bačo - A. Kovács, Szaniszló, Parditka, Csobádi, Bodnár, Korintuš, Rigó, Klárik, Albert, Anna, striedal: J: Gebe

 

Kečovo - Krh. Dlhá Lúka B 0:2 (0:1), G: Lakomi, Vilímek

 

Vlachovo - Dedinky 1:0 (0:0). G: Marciš

 

Jovice - Drnava 1:9 (0:2),Góly za Drnavu: Rencsok 4, Ján Kováč 3, Jak. Maliňák, Bakoš

 

Nižná Slána - Vyšná Slaná 3:2

 

Honce - Rudná 5:3 (3:2), G: R. Kuzma 3, M. Molnár, Vil. Gallo ml., - Vysoký (z 11 m), Čapó, Konček

Honce: P. Gere - Kacara, Motyka, Sollos, M. Pástor, Molnár, Vil. Gallo, B. Kuzma, J. Drenko, J. Pástor, R. Kuzma, striedali: Strelka, O. Fabián, Mogyoroši

 

Gem. Hôrka B - Dlhá Ves  2:2 (1:1), G: R. Vajda, L: Vajda - Flander 2

 

ifrv/kcs