IV. liga 8. kolo: Po zranení Kakalejčíka nemal kto striedať

14.9.2015 - Štvrtoligisti MFK Rožňava po prehre vo V. Kapušanoch opäť cestovali na pôdu súpera tentoraz do Rudnian, ktoré boli pred zápasom aktuálne na predposlednom mieste. Bohužiaľ ani v tomto zápase neuspeli a v tabuľke klesli na predposledné miesto.

Kým pred týždňom základnú zostavu doplnili aj dorastenci a spolu vycestovalo desať hráčov, tentoraz sa situácia opakovala. Vypomáhali taktiež dorastenci, ale hráčov bolo k dispozícii jedenásť, kým sa nezranil Kakalejčík.

Po nerozhodnom bezgólovom polčase šli po hodine hry do vedenia domáci po góle Bdžocha, ktorý, ale následne tesný náskok i poistil. Šesť minút pred koncom Strelka dosiahol kontakný  gól , ale v samom závere pridal tretí domáci úspech Bašista.

„Posledne tri zápasy sme nedokázali pretaviť na víťazstvo a vonku prehrali dvakrát rozdielom triedy. Zavládli , však objektívne príčiny, kde nám v každom zápase chýbali 4 - 6 hráči zo základnej zostavy a museli nám pomôcť dorastenci. Do Rudnian sme cestovali taktiež v oklieštenej zostave, ale na zisk troch bodov sme pomýšľali. Bohužiaľ v 50 min. sa zranil Kakalejčík a dohrávali sme opäť desiati. Následne sme dostali gól po minimálne dvojmetrovom ofsajde a súper sa dostal do vedenia. Po druhom inkasovanom góle Strelka znížil, ale to už na zisk bodu nestačilo. Verím, že sa do ďalších zápasov zmobilizujeme a dokážeme zabodovať naplno“, uviedol Tomáš Havko, hráč MFK Rožňava.

V. liga Juh 8.kolo

OŠK Rudňany (15) – MFK Rožňava (13) 3:1 (0:0), G. Bdžoch 2 (62,64), Bašista (90) - Strelka (84).

Rožňava: Mišina - Róth, Breuer, Jakub Rochl, Korfanta, Strelka, Gelda, Havko, Sappanoš, Adam Rochl , Kakalejčík