III. liga dorast: Drnava opäť s plným bodovým ziskom

15.8.2015 - V druhom kole z treťoligových gemerských dorastencov zvíťazila iba Drnava a to v malom derby na pôde nováčika z Rožňavy. Hrhov prehral v Medzeve rozdielom triedy a Krh. Podhradie na ihrisku FK Moldava inkasovala poltucet.

V Rožňave otvoril skóre hosťujúci E. Polyák, čím stanovil aj polčasový výsledok. Po obrátke sa k slovu dostali taktiež iba hostia z Drnavy . Najprv T. Lipták vedenie poistil a neskôr si pripísal aj druhý úspech. Domácim, ktorí sa prakticky iba zohrávajú, nakoľko sa nový kolektív vytvoril len tesne pred prvým kolom sa nedarilo dosiahnuť ani čestný úspech. Chýba im ešte už spomínaná zohratosť  a taktiež sú viditeľné kondičné resty.

"Myslím si, že i napriek horúčave obe mužstvá podali bojovný výkon. Nám sa po prestávke podarilo jednogólové vedenie prikrášliť ďalšími dvoma gólmi, nakoľko sme mali kondične ako i kombinačne dnes na viac“, konštatoval po stretnutí tréner FK Baník Drnava Gabriel Bakoš.

Rožňava (10) - Drnava (4) 0:3 (0:1), G: E. Polyák (35), T. Lipták 2 (59, 69)

Rožňava: Deméň - A. Rochl, R. Jakab, Szilardi, T. Ivanič, M. Horvát, Gyurek, R. Árvai, Repási, F. Znak, T. Mihalik, striedali: Palečko, J. Ivanič

Drnava: R. Sliva - Ondrej, A. Korszinszki, E. Polyák, D. Tisza, Fodor, R. Kováč, S. Sliva, Džačovský, Babič, T. Lipták, striedali: Józsa, T. Fabián, Bakoš, Brutovszky

Medzev (12) - Hrhov (1) 4:1 (2:1), G: Ballasch (9),  R. Pačay (14), D. Frankovič 2 (75, 87) - T. Šimon (40)

Hrhov: A. Kapczi - Fazekaš, Herczeg, Szakács, Šimon, Dévai, Hranyó, Grulyó, Rybár, Kotula, Žiga

FK Moldava (9) - Krh. Podhradie (5) 6:0 (3:0), G: Saloci (16), Ubelauer 2 (30, 90), R. Čisár 3 (44, 48, 72)

Krh. Podhradie: Csákó - Mar. Zatroch, R. Rezvuveš, Jobbáď, Mat. Zatroch, Genči, Harabin, Krak, Hovorka, P. Šoltés, Kerek, striedali: Rudinský, Doboš, R. Jakab, R. Šoltés