II.liga 21.kolo: O víťazstve st. žiakov sa rozhodlo v priebehu šiestich minút

15.05.2014 - V ostatnom kole hostili žiaci SP MFK Rožňava rovesníkov z Vranova. Kým starší žiaci po bezgólovom polčase  nakoniec udržali tri domáce body, mladší chlapci pustili doma „perie“ a víťazstvo putovalo do Vranova.  Starší žiaci tak držia tretie miesto o skóre pred Lokomotívou Košice. Mladší sú na siedmom mieste o skóre za Kechnecom.

Starší žiaci 21. kolo:

Rožňava – Vranov 2:1 (0:0), G: Revúcky 2

Rožňava: Deméň – Mitrík, Šoltés, Harabín, Horvát, Kelemen, Revúcky, Seman, Ogurčák, Krempaský, Doboš, striedali: Tomášik, Répasii, Štefan

Všetky tri góly padli v priebehu šiestich minút (57. – 63.). Najprv šli do vedenia hostia, ale následne Revúcky nielenže jednogólové manko zmazal, ale dokázal otočiť stav stretnutia v prospech domácich.

Mladší žiaci 21.kolo:

Rožňava – Vranov 1:3 (0:1), G: Mihók

Rožňava: Džačár – Gecelovský, Bakoš, Tamáš, Petergáč, Mikloš, Kováč, Havrilla, Slávkay, Mihók, J. Dávid

Domáci nastúpili iba v predpísanom počte bez možnosti striedania. Skóre otvorili hostia, ale po obrátke sa Mihókovi podarilo vyrovnať. Hostia však na tento gól odpovedali dvoma ďalšími a zápas doviedli do víťazného konca. To sa im hralo, keď mali možnosť vystriedať až štyroch hráčov.

St. žiaci po 21.kole

3. Rožňava          21           15           2             4             102:18       47

Ml. žiaci po 21.kole

7. Rožňava          21            10            4            7             38:24       34

Strelci po 21.kole:

SŽ: 45 gólov – Revúcky, 13 gólov – Lipták, 12 gólov – Seman,  11 gólov – Kelemen, 6 góly – Harabín, 3 góly – Krempaský, Mitrík, Hovorka, Holcz, 1 gól – Dávid, Plošnica, 1 gól – vlastný

MŽ: 9 gólov – Gecelovský, 8 gólov – Bakoš, 5 gólov – Tamáš, Vápeník, 3 góly – O. Slávkay, Džačár, 1 gól – Kováč, Keresteš, Mihók, Havrilla, 1 - vlastný