7.kolo: Výsledkový servis

19.9. 2014 - Prinášame prehľad zápasov, ktoré sa odohrajú počas víkendu. V sobotu sa pozornosť sústredí na štvrtoligové stretnutie medzi Rožňavou a Kaľšou. V nedeľu bude určite zaujímavý duel medzi Rudnou a Drnavou už tradične dopoludnia ako i susedské derby medzi Honcami a Rož. Bystrým. Mládežníci si to rozdajú striedavo v sobotu i v nedeľu. Zápasy dospelých sú v okrese na programe druhý víkendový deň okrem Štítnika, ktorý v sobotu hostí Krh. Dlhú Lúku. Výsledky budeme postupne aktualizovať tu a v kolónke „súťaže“ prinesieme viac informácií. V elektronickom systéme sa už majú objaviť aj výsledky žiakov a dorastu okresných majstrovstiev.

Kategórie dospelých

IV. liga 9 kolo:

Rožňava - Kaľša 0:5 (0:0)

V. liga 7 kolo:

Gemerská Hôrka – Gem. Poloma 4:0 (2:0), G: Lippai 2, A. Bodnár, D. Bodnár

Geča – Krh. Podhradie 6:1 (3:1), G: Hutter 2, Papcún 2, Fugura, Postredný - K. Kuzma (na 3:1)

Betliar – Čečejovce 5:3 (3:1),G: M. Demeter 5 - J. Juhás, O. Juhás, Puškáš

Dobšiná - Turňa 1:4 (1:2), G: M. Poliak (43) - Bálint (17), Ďurko (29), Wislay (86), Péči (89)

I. trieda OFM 7.kolo:

Honce - Rož. Bystré 3:3 (0:2), G: E.Tomi (49), B. Kuzma (60), Dzureň (90) - Lompart (19), J. Urban (36), L. Lorinc (53), ČK: J. Karalo, br. (Honce 38. podrazenie)

Rudná - Drnava  4:3 (3:2), G: Vysoký, P. Sanisló, Štefán, Molčan - Rencsok 2, Jakub Maliňák

Bohúňovo – Vlachovo  nehralo sa - (hostia volali, že nevycestujú pre nemoc niektorých hráčov)

Vyš. Slaná – Dedinky 2:1 (2:1), G: D. Dovalovský (1min.), M. Gallo ( z 11 m 29.min.) - S. Grančák (37), ČK: Grančák (2 ŽK 75), P. Repel (br, faul vo vylož. šanci 18.min. obaja Dedinky)

Štítnik - Kr. Dlhá Lúka   2:5 (1:3), G: Orabinec, Jakub Rochl - Čižmár 2, Anna, Klinko, P. Klárik

Jablonov - Dlhá Ves 2:2 (0:1), G:M. Fifík, R. Szocs - Orvos, G. Beke

Hrhov - Lipovník 3:2 (1:0), G: O. Čižmár, Ribár 2 -  D. Bollo 2

2.trieda OFM 5.kolo:

Čoltovo utŕžilo dvojciferný debakel

V piatom kole sa súperom v II. triede darilo striedavo. Domáci tri stretnutia vyhrali a česť hostí ratovala Rakovnica a Pača. Rezerve Gemerskej Hôrky nasúkala Čoltovu štrnásť gólov pričom V. Zsóri ich dal päť a spolu skórovalo do siete hostí až osem hráčov. Červenú po dvoch žltých videl Patrik Tomi z Jovíc  už v prvom polčase.Na čele sa s plným počtom bodov usadila rezerva Gemerskej Hôrky prenasledovaná Pačou a Nižnou Slanou. Na štvrtom až šiestom mieste sú Jovice a dvojica staronováčikov Rakovnica a Kečovo so siedmimi bodmi. Aktuálnu tabuľku uzatvára Ml. Brzotín s jediným bodom.

Plešivec - Pača 0:2 (0:0),G:Gyuľkáč (87), Loparta (90)

Plešivec privítal Paču . Domácim chýbalo niekoľko hráčov zo základu. Šancí bolo obojstranne pomenej a po bezgólovom polčase diváci čakali na dva góly, ktoré padli do domácej siete takmer až do konca. V 87.min. otvoril skóre Gyuľkáš a v samom závere skóroval Lopata. Obe góly padli po chybách v domácich zadných radoch  do prázdnej brány.

Kečovo - Kružná 3:2 (2:2), G: Veréb (30), M. Seman 2 (35, 77) - E. Polyák (20), O. Kerekeš (37)

Kečovo hostilo vo vyrovnanom zápase Kružnú. Najprv viedli hostia zásluhou E. Polyáka, ale po polhodine vyrovnal Veréb. Potom ujal domácich do vedenia Seman, ale o chvíľu vyrovnal O. Kerekeš. Víťazný domáci gól padol z kopačky Semana dvanásť minút pred záverom.

Jovice - Krh. Dlhá Lúka "B" 4:2,(1:1), G: Farkaš 2, Podracký, N. Barczi - Lakomi, Görgei,ČK: P. Tomi (Jovice po 2 ŽK 43.min.)

Jovice, ktoré hostili rezervu Krh. Dlhej Lúky hrali od 43. min. bez vylúčeného P. Tomiho, ktorý po dvoch žltých obdržal červenú kartu. Po nerozhodnom polčase 1:1domáci strelili ešte tri góly a hostia už iba raz korigovali nepriaznivý výsledok.

Ml. Brzotín - Rakovnica 2:5 (1:4), G: L. Polyák, Ant. Polyák - T. Viola 2, P. Hencel, L. Fabián 2

Ml. Brzotín viedol zásluhou L. Polyáka, ale následne sa už k slovu dostali hostia a postupne päťkrát skórovali. Dvakrát Violom, dvakrát Fabiánom a raz sa do listiny strelcov zapísal Hencel. Domáci až v ostatnej minúte korigovali nepriaznivý stav A. Polyákom.

Gem .Hôrka "B"- Čoltovo 14:1 (5:1),G: G: V. Zsóri 5, Dostál 2, D. Bodnár, R. Vajda 2, Zs. Liptai, J. Lököš, G. Kökény, L. Vajda - K. Karasz

Čoltovo pricestovalo na ihrisko rezervy Gemerskej Hôrky o desiatich. V prvom polčase to však nebolo také hrozivé, keď inkasovali iba päť gólov. Na tie odpovedal Karasz iba raz. Po prestávke však inkasovali ešte deväť gólov , pričom päťkrát skóroval Zsóri. Prvý gól strelil už v druhej minúte a o posledný sa postaral v 88. min. Dostál.

Kategórie mládeže

II. liga SMŽ sk. A 7.kolo

SŽ: Rožňava – Galaktik Košice 4:1 (1:0), G: Harabín 2 ( 16,50), Kelemen 2 ( 37,52) - Bach (63)

14 logo FK Šaca 7 0 0 7 1 : 49 0 -9

MŽ: Rožňava – Galaktik Košice 1:0 (0:0), G: Vápeník (39)

II. liga SMŽ sk. C 7.kolo

SŽ: Kežmarok – Dovaj Rožňava 8:0 (4:0)

MŽ: Kežmarok – Dovaj Rožňava 2:1 (1:1), G: Šugerek 2 (30, 55) - Zlatnický (28)

III. liga dorast 7.kolo

Roma Moldava – Krh. Podhradie 1:2 (1:1), G: ŽIga (18) - Hanzlík 2 (17, 85)

Drnava – Valaliky 1:0 (1:0),G. B. Šoltés (z 11m)

Hrhov – Poproč 3:3 (1:2), G: T Szakács 2 (28, 57), D. Danko (51) - Sciranko (31), Veselý (37), Žiga (65)

Krh. Dlhá Lúka – Jablonov 1:3 (0:1), G: Kuru - P. Pollák Šmajda, F. Pápai

Rož. Bystré – Rožňava  1:7 (1:6), G: D. Koncz (1:0) - A. Krak 2, Rod. Šoltés, Kudela 2, Z. Répassy, F. Tomášik

Dobšiná – Gem. Poloma (preložené na 18.10 2014 o 12,30 hod.)

Dohrávka:

2.kolo: Rožňava – Krh. Dlhá Lúka (hostia neprišli)

St. žiaci 3.kolo

Štítnik – Betliar 18:0 (9:0), G: Robert Rochl 4, J. Ivanič 3, T. Ivanič 2, P. Milko 3, P. Tomi 3, E.Kolesár 2, P. Szilágyi (vlastný)

Slavošovce – Dobšiná 5:0 (2:0), G: J. Boldi, Gábor, A. Karalo, N. Ikri, F. Viola

Bohúňovo – Krh. Dlhá Lúka 5:2 (2:1), G: T. Beke 3, S. Kovács 2 - K. lovaš, Alex Lovaš. Hostia prišli iba deviati.

Dohrávka:

2.kolo: Krh. Dlhá Lúka – Drnava 6:4 (4:1), G: A. Mété 2, J. Brugoš 2, A. Lovaš, E. Spišák - T. Fabián, S. Sliva, Mihalovič, D. Fodor

Výsledky z turnaja prípraviek skupina B Vlachovo z dňa 20.9.2014:

Vlachovo - Betliar 2:1 Vlachovo - Dedinky 1:4 V. Slaná - Dedinky 1:5 Betliar - V. Slaná 1:2 Vlachovo - V. Slaná 3:1 Betliar - Dedinky 1:3