18. kolo: Rožňava si pripísala tri body

21.3.2015 - Po zisku bodu v Šaci sa štvrtoligisti SP MFK Rožňava netajili už pred stretnutím pripísaním tentoraz všetkých troch v domácom zápase proti Čani, ktorá na hostiteľa strácala pred zápasom dva body. Ciel bodovať naplno sa síce vydaril, ale herne to akosi nebolo ono i napriek viac ako hodinovej „presilovej“ hre po vylúčení hosťujúceho Borovského.

IV. liga Juh 18.kolo:

SP MFK Rožňava - FK Čaňa 3:0 (2:0), G: F. Kovács 2 - 1 z 11m (15,75), Kúdela (19), ČK: T. Borovský ( Čaňa 25.min. po 2 ŽK)

Rožňava: Šalamon - Kúdela, Breuer, Sappanoš, Milata, M. Pollák, Mészner, P. Gere, L. Strelka, F. Kovács, Havko, striedali: Róth, Drobňák

Zápas komentuje Ján Šmelko , predseda ŠTK pri ObFZ v Rožňave:

„ Úvod stretnutia bol vyrovnaný, ale šťastnejší boli v prvom polčase domáci futbalisti , ktorí dvakrát skórovali. Prvý gól padol po chybe v obrane hostí a Kovácsov lob skončil v sieti. Druhý, ktorý pridal Kúdela sa zrodil po skrumáži. Miestami sa hralo tvrdo načo doplatil hráč hostí a už po necelej polhodine uvidel druhú žltú kartu po ktorej nasledovalo vylúčenie. Z môjho pohľadu sa zdalo, že  chlapci následne hrali dosť zbrklo a chýbala presnosť prihrávok. Ak by sa to zlepšilo druhý polčas by mohol vyznieť jednoznačne v náš prospech. V druhom polčase sa domáce mužstvo rozohralo, malo pozičnú prevahu hlavne v strede poľa avšak v koncovke boli bezzubí. Prikrášliť víťazstvo sa podarilo až z pokutového kopu F. Kovácsovi štvrťhodinu pred záverom po evidentnom podrazení domáceho hráča v pokutovom území“ .