Výsledkový servis 8. a 9. septembra

14.09.2012 17:49

VI.liga KG / 6.kolo

Krh. Podhradie - Dobšiná 6:2 (2:1), G: Piater 3 (1 z 11m), Mészner, Breuer, Drobňák - Gotthardt 2

Budimír - Gem. Hôrka 2:0 (1:0), ČK: Kovesdi 50.min. (po 2 ŽK)
Gem. Poloma - V. Opátske "B" 5:1 (1:1), G: Miloš Galo 2 (1 z 11 m), Milko, Z. Greško, Hatvaník

Malá Ida - Ťahanovce 5 : 3
Geča - Seňa 9 : 1
Ruskov - Kokšov-Bakša 1 : 2
Koš. Nová Ves - Kalša 0 : 2
1. Budimír 6 6 0 0 26 : 5 18
2. Geča 6 3 3 0 16 : 3 12
3. Kokšov-Bakša 6 3 2 1 12 : 4 11
4. Kalša 6 3 1 2 10 : 4 10
5. Gem. Poloma 6 3 1 2 14 : 11 10
6. Krh. Podhradie 6 3 1 2 13 : 12 10
7. Koš. Nová Ves 6 3 1 2 6 : 10 10
8. Ťahanovce 6 3 0 3 13 : 14 9
9. Gem. Hôrka 6 2 1 3 8 : 9 7
10. Seňa 6 2 1 3 9 : 21 7
11. Vyš. Opátske "B" 6 1 2 3 11 : 15 5
12. Dobšiná 6 1 1 4 7 : 16 4
13. Ruskov 6 1 0 5 6 : 16 3
14. Malá Ida 6 1 0 5 10 : 21 3

I.trieda / 6.kolo

Rož. Bystré - Hrhov 3:0 (2:0), G: Šimon, Minčík, Leng
Vlachovo - Jablonov 2:2 (0:2), G: Lipták, Kožár - Fifik, Salata
Betliar - Brzotín 5:0 (3:0), G: M. Árvay 2, Barkasz, Poťmák, V. Kováč
Dlhá Ves - Vyšná Slaná 0:3 (0:2), G: Liptai, Zábrel, Jančo Hric
Dedinky - Bohúňovo 0:1 (0:0), G: F. Beke

Drnava - Rudná 5:0 (3:0), G: Mázik 2 ( 2 z 11 m), Rencsok, Bulík, Bakoš
Krh. Dlhá Lúka - Slavošovce 7:1 (5:1), G: Anna 2, Čižmár (z 11 m), Szaniszló, Jar. Gebe, Zsilla 2 - Lipták-Giba

1. Drnava 6 5 1 0 27 : 4 16
2. Vyšná Slaná 6 4 2 0 19 : 4 14
3. Bohúňovo 6 4 1 1 11 : 9 13
4. Krh. Dlhá Lúka 6 4 0 2 28 : 10 12
5. Betliar 6 4 0 2 19 : 11 12
6. Rož. Bystré 6 4 0 2 12 : 9 12
7. Rudná 6 3 0 3 13 : 18 9
8. Hrhov 6 2 1 3 10 : 18 7
9. Jablonov n/Turňou 6 1 3 2 12 : 12 6
10. Dlhá Ves 6 2 0 4 6 : 20 6
11. Slavošovce 6 1 1 4 9 : 21 4
12. Brzotín 6 1 1 4 6 : 18 4
13. Dedinky 6 1 0 5 6 : 18 3
14. Vlachovo 6 0 2 4 10 : 16 2

II.trieda / 6.kolo

Kr. Dl. Lúka "B" - Kečovo 5:1 (1:0), G: Albert 2, Klárik (z 11 m), Emödy ( z 11 m), J. Gebe - R. Lörinc (z 11 m)

Ml. Brzotín - Štítnik 1:1( 1:1), G: O. Lázok - Prokšej
Nižná Slaná - Kružná 2:5 (0:2), G: Hajči D., Karasz - Kerekeš 2, Varga 2, Sendi
Honce - Pača 2:2 (0:0), G: Mil. Galo, J. Strelka - Gajdoš 2, ČK: Ján Pástor (Honce 12.min. vrazenie do súpera neprimeranou silou)
Plešivec - Gem. Hôrka B 5:0 (3:0), G: Laven Z. 2, Volčko, Laven Z. st., Cseh T. , (domáci za stavu 5:0 nepremenili pokutový kop Z. Tomi mieril vedľa)
Čoltovo - Jovice 0:3 kont.

1. Pača 6 4 1 1 20 : 6 13
2. Jovice 6 4 1 1 17 : 6 13
3. Kružná 6 4 1 1 14 : 8 13
4. Plešivec 5 4 0 1 18 : 6 12
5. Honce 5 3 2 0 18 : 6 11
6. Štítnik 5 2 3 0 7 : 2 9
7. Gem. Hôrka "B" 6 3 0 3 12 : 10 9
8. Krh. Dlhá Lúka "B" 6 2 1 3 10 : 13 7
9. Niž. Slaná 5 1 1 3 7 : 13 4
10. Ml. Brzotín 6 1 1 4 3 : 13 4
11. Kečovo 5 1 1 3 4 : 18 4
12. Rakovnica 5 1 0 4 8 : 16 3
13. volno 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Čoltovo 6 0 0 6 3 : 24 0

Dorast / 2.kolo

Vlachovo - Vyš. Slaná 9:0
Dlhá Ves - Gem .Hôrka  2:1
Gem. Poloma - Krh. Podhradie  4:8
Dobšiná - Kr. Dl. Lúka  6:0
1. Vlachovo 2 2 0 0 14 : 2 6
2. Plešivec 1 1 0 0 7 : 0 3
3. Dobšiná 1 1 0 0 6 : 0 3
4. Krh. Podhradie 1 1 0 0 8 : 4 3
5. Dlhá Ves 1 1 0 0 2 : 1 3
6. Gem. Poloma 1 0 0 1 4 : 8 0
7. Gem. Hôrka 2 0 0 2 3 : 7 0
8. Krh. Dlhá Lúka 1 0 0 1 0 : 6 0
9. Vyš. Slaná 2 0 0 2 0 : 16 0

St. žiaci / 2.kolo

Slavošovce - Bohúňovo 0:3
Štítnik - Drnava 2:6
Dobšiná - Gem. Poloma 0:4
1. Drnava 2 2 0 0 14 : 2 6
2. Krh. Podhradie 1 1 0 0 7 : 0 3
3. Gem. Poloma 1 1 0 0 4 : 0 3
4. Bohúňovo 1 1 0 0 3 : 0 3
5. Slavošovce 2 1 0 1 3 : 3 3
6. Dobšiná 2 0 0 2 0 : 7 0
7. Rož. Bystré 1 0 0 1 0 : 8 0
8. Štítnik 2 0 0 2 2 : 13 0

eto