Obsadenie rozhodcov a delegátov na 1. mája a 5. mája 2013 /ZMENY

28.04.2013 14:01

Obsadenie rozhodcov a delegátov OBFZ Rožňava

 

 
1.trieda 15.kolo. 1.5.2013 streda o 15, 30 hod
 
Brzotín-Rož.Bystré(Macko,Repaský,Nagy)
 
Vyš.Slaná-Jablonov(J.Gyenes,Pažitka,Gonos)
 
Bohúňovo-Hrhov(Iglai,Kováčová,Székely)
 
Rudná-Vlachovo(Nemčko,Poťmák,Bodnár) 10:30 hod
 
Slavošovce-Betliar(L.Šalamon,T.Gyenes,Vysoký) -  L. Gyeneš za Šalamona
 
Kr.Dl.Lúka-Dlhá Ves(Uharček,A.Farkaš,Šimšík)
 
Drnava-Dedinky(Petro,Czakoi,Antal)
 
 
2.trieda 15.kolo. 1.5.2013 streda o 15,30 hod
 
Jovice-Štítnik(K.Chomiak,Bobrík)
 
Pača-Ml.Brzotín(Gallo,Heveši)
 
Gem.Hôrka"B"-Kr.Dl.Lúka"B"(Repaský,Czakoi,Šmelko) 12:30 hod
 
Plešivec-Čoltovo(J.Chomjak,Nemčko,Máté)
 
Honce-Niž.Slaná(L.Gyenes,Poťmák,Hadar) - Poťmák za L. Gyeneša
 
 

Obsadenie rozhodcov a delegátov OBFZ Rožňava

 

1.trieda 20.kolo.5.5.2013 o 17:00 hod
 
Rož.Bystré-Slavošovce(L.Šalamon,Poťmák,Vysoký)
Kr.Dl.Lúka-Rudná(Gallo,T.Gyenes,Bobrik)
Drnava-Bohúňovo(L.Gyenes,Kováčová,Antal)
Dedinky-Vyš.Slaná(K.Chomiak,A.Farkaš,Székely)
Dlhá Ves-Brzotín(Uharček,Molnár,Šimšík)
Betliar-Jablonov(Macko,Czakoi,Hadar)
Vlachovo-Hrhov(Repaský,Pažitka,Heveši)
 
2.trieda 20.kolo.5.5.2013 o 17:00 hod
 
Plešivec-Pača(Iglai,Petro,Nagy)
Honce-Kružná(J.Chomjak,Bodnár)
Niž.Slaná-Jovice(J.Gyenes,Kovács)
Čoltovo-Kečovo(Nemčko,Šmelko) o 10,30 hod.
Kr.Dl.Lúka"B"-Štítnik(Molnár,Petro,Gonos) sobota
 
St. dorast 14.kolo.5.5.2013 o 14:30 hod
 
Kr.Dl.Lúka-Gem.Hôrka(L.Gyenes) nedeľa 14:30
Dobšiná-Vyš.Slaná(Repaský) sobota 14:30
Gem.Poloma-Plešivec(Drenko) sobota 14:30
Dlhá Ves-Vlachovo(Poťmák) sobota 14:00
 
St. žiaci 14.kolo 4.5.2013 o 14:00 hod
 
Slavošovce-Krh.Podhradie(Nemčko) sobota 14:00
Gem.Poloma-Drnava(Pažitka) nedeľa 10:30
Štítnik-Rož.Bystré(Gallo) sobota 14:00
 

Zmeny v obsadení rozhodcov a delegátov ObFZ Rožňava

 

1.trieda 20.kolo.5.5.2013 o 17:00 hod
 
Kr.Dl.Lúka-Rudná(Székely za Bobríka)
Dedinky-Vyš.Slaná(Bobrík za Székelya)
 
 
2. trieda:
 
Honce - Kružná (AR1 Nemčko)
Čoltovo - Kečovo (AR1 Poťmák)
 
 
 
 
St.dorast 14.kolo 4.5.2013 o 14:30 hod
 
Gem.Poloma-Plešivec(L.Šalamon za Drenka)