Obsadenie R a DZ ObFZ na 28.9.2014

21.09.2014 21:35

 

1.trieda 8.kolo 28.9.2014 o 15:00 hod
 
Rož.Bystré-Lipovník(Rási,R.Farkaš,Bodnár)
Dlhá Ves-Hrhov(Šalamon,Haviarik,Máté)     sobota 
Kr.Dlhá Lúka-Jablonov(J.Gyenes,Šimčák,F.Drenko)
Dedinky-Štítnik(Iglai,A.Farkaš,Bobrik)
Vlachovo-Vyš.Slaná(R.Drenko,Poťmák,Béreš st.)
Drnava-Bohúňovo(Galík,Zsebik,Šmelko)
Honce-Rudná(Uharček,T.Gyenes,Hadar)
 
2.trieda 6.kolo 28.9.2014 o 15:00 hod
 
Rakovnica-Gem.Hôrka"B"(V.Gallo,Kováčová,Nagy)
Kr.Dlhá Lúka"B"-Ml.Brzotín(Béreš ml.,J.Gyenes,Vysoký)   sobota
Kružná-Jovice(L.Gyenes,Nemčko,Vysoký)
Pača-Kečovo(Repaský,Pažitka,Gonos)
Niž.Slaná-Plešivec(Molnár,Černický,Kovács)
 
St.dorast 4.kolo 28.9.2014 o 12:30 hod 
 
Plešivec-Rožňava(L.Gyenes)   sobota 12:30
Jablonov-Rož.Bystré(Zsebik)    nedeľa 12:30
Gem.Poloma-Kr.Dlhá Lúka(Černický)  sobota 12:30
Gem.Hôrka-Dobšiná(V.Gallo)   sobota 10:30
 
St.žiaci 4.kolo 27.9.2014 o 14:00 hod
 
Betliar-Dobšiná(Pažitka)  sobota 14:00
Kr.Dl.Lúka-Slavošovce(Poťmák)  sobota 10:30 v Joviciach
Štítnik-Drnava(Nemčko)  sobota 10:30
 

  Oznam pre R a DZ ObFZ :

 

                   1/ KR a ekonomické oddelenie ObFZ oznamujú R a DZ ObFZ, aby akékoľvek zmeny

                       / adresa bydliska, OP, číslo účtu/ nahlásili na KR, alebo ekon. oddelenie/mobil : 0917 793 284- mail: gallo@topfin.sk

 

                   2/ KR oznamuje R a DZ, že prípadné potvrdenia pre úrad práce si môžu prevziať na sekretariáte ObFZ.

 

                   3/ KR oznamuje R a DZ, že doplatok COR za mesiac august bude R a DZ vyplatený v mesiaci október.

 

Zmeny v obsadení R a DZ OBFZ Rožňava

 

Dospelí

 

Rož.Bystré-Lipovník(Béreš ml.za Rásiho)

Vlachovo-Vyš.Slaná(Nemčko za Drenka a Šimčák za Poťmáka)

Kr.Dlhá Lúka-Jablonov(Poťmák za Šimčáka)

Dlhá Ves-Hrhov(Poťmák za Šalamona a Uharček za Haviarika)    sobota

Kružná-Jovice(Kováčová za Nemčka)

Kr.Dlhá Lúka"B"-Ml.Brzotín(F.Drenko za Vysokého)    sobota v Brzotíne

Niž.Slaná-Plešivec(Rási za Černického)

 

St.dorast

Gem.Hôrka-Dobšiná(L.Gyenes za V.Galla)   sobota 10:30

Gem.Poloma-Kr.Dlhá Lúka(Zsebik za Černického)    sobota 12:30

 

St.žiaci

Štítnik-Drnava(Haviarik za Nemčka)   sobota 10:30

Betliar-Dobšiná(Iglai za Pažitku)   sobota 14:00