Aktív ŠTK ObFZ vyžrebovanie súťaží 2014/2015

10.07.2014 14:45

Vyžrebovanie súťaží:                                         

                               

                                    Súťažný ročník 2014- 2015

                             

                    Začiatok jesennej časti /I. trieda/         :10.8. 2014

                    Začiatok jesennej časti / II. trieda/:      :24.8. 2014

                    Začiatok jesennej časti / dorast- žiaci/   : 7.9. 2014

                    Začiatok súťaže prípraviek                   : 13.9.2014

 

 

 

I.                   trieda- účastníci :

 

 

                    Názov klubu                    Požadované číslo         UHČ

                     –––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

1.     TJ Lok. CHZ Dedinky             1              

2.     OFK Vyšná Slaná                  7                 

3.     FK Baník Štítnik                    8       / sobota/ Kun.Teplica/                                  

4.     FK Baník Drnava                  3             

5.     ZK Dlhá Ves                        12     / sobota UHČ/                         

6.     FK Sokol Bohúňovo              6                

7.     Družstevník Honce               4               

8.  FK Lipovník                                 11

9.  ŠK Jablonov                                 9

10. FK Hrhov                                    10                       

11.FO TJ Vlachovo                             2                

12. Sokol Gemtex Rudná                    5     / nedeľa 10.30 hod./

13. Krh. Dlhá Lúka                            13     

14. Baník Rožňavské Bystré              14

 

      

II.                trieda- účastníci :

  

1.     FC Kečovo                              5

2.     FK Gemerská Hôrka B             8

3.     FK Plešivec                             4

4.     TJ Mladosť Jovice                     6            

5.     TJ Mladosť Brzotín                   7

6.     TJ Krh.Dlhá.Lúka B                 11   / sobota UHČ/

7.     Sokol Pača                             2

8.     TJ Baník Nižná Slaná               3

9.     FK Apex Kružná                      1

10.   TJ Družba Čoltovo                   9    / nedeľa 11.30 hod./

      11. TJ Baník Rakovnica                  10

 

 

                     Dorast- účastníci :

 

                     1.TJ Baník Rožňavské Bystré               5  /sobota 14.00 hod./         

                     2. FK Gemerská Hôrka                        2 / sobota 10.30 hod./

                     3. FK Plešivec                                    8 / sobota UHČ/

                     4. TJ Krh.Dlhá Lúka                            4  /nedeľa UHČ/

                     5. ŠK Jablonov                                   7  /nedeľa UHČ/

                     6. FK Gemerská Poloma                     1 / sobota UHČ/

                     7. MFK Dobšiná                                  3 / sobota UHČ/

                     8. SP MFK Rožňava                            6 / nedeľa 10.30 hod./

 

                     Starší žiaci- účastníci :

 

1.     FK Sokol Bohúňovo               4 / nedeľa 10.30 hod./

2.     TJ Krh.Dlhá Lúka                   7 / sobota 10.30 hod./

3.     FK Pap. Slavošovce               5 / sobota 14.00 hod./

4.     Tatran Betliar                        8 / sobota 14.00 hod./

5.     Baník Štítnik                          2 / sobota 10.30 hod./

6.     MFK Dobšiná                         6 / nedeľa 10.30 hod./

7.     FK Baník Drnava                    3 / nedeľa 10.00 hod./

8.     FK Krh.Podhradie                   1 / sobota 10.30 hod./

9.      

 

                     Súťaž prípraviek ObFZ- účastníci :

                

                     TJ FO Vlachovo- OFK Vyšná Slaná - Lok. CHZ Dedinky

 

                      Tatran Betliar- FK Gem. Poloma -  Druž. Honce

 

                      Sokol Rudná- TJ Krh.Dl.Lúka- FK Lipovník – Sokol Pača

 

                      ZK Dlhá Ves- FK Gemerská Hôrka- Apex Kružná-