22.05.2016 14:50
Zmeny v obsadení
Honce - Rož.Bystré (J.Gyenes za Martona a AR2 Mikulec)
Jablonov - Dlhá Ves (AR2 Iglai)
Vlachovo - Krh. Dlhá Lúka (AR2 Zsebik)
1.trieda 23.kolo 29.5.2016 o 17:00 hod.:
Honce - Rož. Bystré (Poťmák,Marton,Béreš st.)
Vlachovo - Krh. Dlhá Lúka (Szor,A.Farkaš,Šmelko)
Jablonov -...
19.05.2016 22:22
ObFZ RV oznamuje vedúcim mužstvám prípraviek, aby si prišli prevziať na sekretariát futbalovú loptu. č.t.:0908 377 920
Zo zasadnutia ŠTK dňa 18.5.2016 :
ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy/ 21. kolo/ zo dňa 15.5.2016 :
Rudná ...
15.05.2016 15:42
Zmeny v obsadení
Dlhá Ves - Betliar (Bobrik za Vysokého) sobota
Rož.Bystré - Hrhov (Martinko,R.Drenko,Šalamon,Džubák)
Drnava - Bohúňovo (Mikulec za Martinka a Šimčák za T,Gyenesa)
Ml.Brzotín - Rakovnica (Zsebik za Šimčáka a Gášpár za Hadara)
Krh. Dlhá Lúka - Rudná...
12.05.2016 17:03
ObFZ RV oznamuje vedúcim mužstvám prípraviek, aby si prišli prevziať na sekretariát futbalovú loptu. č.t.:0908 377 920
Zo zasadnutia ŠTK dňa 11.5.2016 :
ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy/ 20. kolo/ zo dňa 8.5.2016 :
Dlhá Ves ...
09.05.2016 16:25
Zmeny v obsadení
Rudná - Honce (T.Gyenes za Uharčeka) 10:30
Jablonov - Krh. Dlhá Lúka (L.Gyenes za Uharčeka a Iglai za T.Gyenesa)
Hrhov - Drnava (Uharček za L.Gyenesa)
Vyšná Slaná - Dlhá Ves (T.Gyenes za Iglaiho)
1.trieda 21.kolo 15.5.2016 o 17:00 hod.:
Rudná -...
05.05.2016 21:24
Zo zasadnutia ŠTK dňa 4.5.2016 :
ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy/ 19. kolo/ zo dňa 1.5.2016 :
Rudná - Rož.Bystré 1:3
Betliar ...
01.05.2016 20:33
ZMENY v obsadení:
Dlhá Ves-Bohúňovo(Molnár za Uharčeka) sobota
Vlachovo-Rudná(Uharček za Szora a Tokoly za Martona)
Rož.Bystré-Drnava(T.Gyenes za Tokolyho)
Krh.Podhradie-Dobšiná(Tokoly za Iglaiho) sobota 10:30
Drnava-Plešivec(Iglai za Tokolyho) nedeľa...
28.04.2016 21:11
Zo zasadnutia ŠTK dňa 27.4.2016 :
ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy/ 18. kolo/ zo dňa 24.4.2016 :
Dlhá Ves - Drnava 0:2
Rudná ...
25.04.2016 06:17
Zmeny v obsadení:
Jablonov - Vlachovo (L.Gyenes za Uharčeka a A.Farkaš za Šalamona)
Drnava - Niž. Slaná (Šalamon za L.Gyenesa)
Hrhov - Dlhá Ves (Martinko za Galla)
Betliar - Honce (Šimčák za A.Farkaša)
Vyš. Slaná - Krh. Dlhá Lúka (T.Gyenes za Baczúka)
Štítnik - Gem. Hôrka"B" (Baczúk za...
21.04.2016 17:48
Zo zasadnutia ŠTK dňa 20.4.2016 :
ŠTK schvaľuje výsledky I. triedy/ 17. kolo/ zo dňa 17.4.2016 :
Betliar - Rudná 1:4
Vyšná...